Dr. Mālmanes zobārstniecības prakse - Slikts serviss

Labdien!
Nevaru un negribu noklusēt, bet gribu brīdināt citus. Bērns bija nolauzis savu skaisto veselo priekšzobu, pusi no zoba pa diagonāli (sportā) , internetā neatradu Nevienu negatīvu atsauksmi par šo Dr., tāpēc gājām uz pieaudzēšanu pie Mālmanes. Procedūras laikā Dr. bija uzmanīga, draudzīga un pozitīva, nav nekādu pārmetumu par attieksmi. Bet.. darbs turpretī tika paveikts nekvalitatīvi - zobs pieaudzēts šķībi, jo netika veikts augšžokļa nospiedums, jo tādu tehnoloģiju ārstes praksē vienkārši nav, bet Dr. lai gan centās, pieaudzēja kā prata un kā sanāca... - zobiņš izvirzīts uz āru, biju šokā, bet nu ko vairs! Nu kā sanāca, sanāca.. Pakalpojums 100 eiro. Mazāk kā pēc gada nodrupa stūrītis, kas liecina par izmantotajiem nekvalitatīviem materiāliem. (Bērnam tika pastāvīgi atgādināts, un arī pats bērns saudzēja jauno, lai arī šķībi pieaudzēto zobiņu, neko cietu nekoda.) Dr. palūdza nesūdzēties, ja nu kas, bet nākt atpakaļ, ko mēs protams nedarīsim, bet pārtaisīsim zobu citā klīnikā. Žēl, ka ārsts uzņemas veikt zobu ārstēšanu par lielu naudu, neinformējot par to, ka diemžēl nav iespēju - ne pienācīgas aparatūras, ne prasmju pakalpojumu veikt kvalitatīvi.

S saulite15 29.04.2021

Pirms pāris dienām pārtaisījām zobu citā klīnikā. Vizuāli tagad nav iespējams pateikt, kurš ir restaurētais zobs.

V Viktorija Vandāne 31.08.2021

Kurā citā? Arī aktuāli