AtrisinātaSIA Madana DG - krāpšana

Nodarbojas ar lietotu apģērbu tirdzniecību internetā, Šim nolūkam ir dibinātas firmas SIA Madana DG Latvijā, un BEST WORLD'S BRANDS LTD., Bwb Ltd. Anglijā (varat pameklēt internetā).
Jau no 1 septembra šī persona nomā manas nedzīvojamās telpas Rīgā, Čiekurkalnā, noliktavas un darbnīcas vajadzībām. Par telpu nomu nav maksāts mēnesi, par komunālajiem pakalpojumiem un elektrību nav maksāts trīs mēnešus. Īres maksu maksāja tikai pēc vairākkārtīgiem atgādinājumiem. Baro ar solījumiem, ka tūlīt tūlīt pārskaitīs apmaksu.
Neiesaku saistīties ar šīm personām bez laba jurista un rūpīgi pārdomāta līguma.
Tādēļ iesniedzu sūdzību un esmu gatavs personīgas sniegt sliktu atsauksmes firmām SIA Madana DG un BEST WORLD'S BRANDS LTD., Bwb Ltd

This is to warn anyone who is planning business SIA Madana DG and BEST WORLD'S BRANDS LTD., Bwb Ltd. Do not trust these people, as they tend to forget to pay their bills and pay partially only after several reminders. Currently they are renting office premises from me and have unpaid utility bills for three months, unpaid rent for one month.

Papildināts abindemanis 30.12.2018

Pēc nelielas izpētes informācijas portālos, atrodam, ka uz Diānu Ļebedevu-Gulbi un Gundaru Gulbi Latvijā reģistrētas trīs firmas: SIA Madana DG (VID nodokļu parāds 3 577.22 EUR), SIA ECO Brands DG (VID nodokļu parāds 2 959.07 EUR) un SIA DIALEG (VID nodokļu parāds 12 933.88 EUR). Parādi uz 07.12.2018.
Tātad nemaksāšana šīm personām ir jau asinīs, uzmanieties.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta abindemanis 13.06.2019

Situācija ir atrisināta. Pēc brīdinājuma vēstules saņemšanas par līguma laušanu, tika samaksāti visi parādi, un turpmākie maksājumi tika veikti līgumā atrunātajos termiņos.
Šobrīd ar 01.06.2019 telpu nomas līgums ir izbeigts, telpas nodotas sakārtotas. Visi komunālie maksājumi samaksāti, līdz ar to pretenziju vairāk nav. Ceru, ka tā būs arī turpmāk.

An update to my previous notice: after my official rent termination warning letter, all unpaid bills were paid. Further payments were made in time.
By 01.06.2019 tenants left premises and paid all utility bills, also cleaned up room. The situation is cleared out, I have no complaints to them anymore.