www.sudzibas.lv Colorfall un Lauma Grauziņa Meklēju cietušos kopīgam iesniegumam!

Colorfall un Lauma Grauziņa - Meklēju cietušos kopīgam iesniegumam!

Esmu gatava apvienoties ar cietušajiem uzņēmuma colorfall un Lauma Grauziņa krāpniecības dēļ kopīga iesnieguma rakstīšanai policijai un tiesai.
Diemžēl arī man jau kopš 18.08.2021. Nav bijusi tā iespēja saņemt preci, jo... Piegādātājs nepiegādāja, apdrukātājs neapdrukāja, šuvējs neuzšuva, banka kontu nobloķēja... Un vēl daudz dažādu iemeslu un vainīgo - tikai ne pati lauma grauziņa.
Gaidīšu ziņu uz Sanita. [slēpt]@gmail.com.

J JLG 07.04.2022

Vēl joprojām epasts nav redzams. Uzraksti ar atstarpēm vai vārds[et]gmail.com

Jums privāta ziņa!

E EvaV 07.04.2022

Es gan naudu no bankas nesen atguvu, taču kopīgā iesniegumā piedalītos. Atsūti man, lūdzu, epasta adresi privātā ziņā.

Jums privāta ziņa

S SZi 07.04.2022

Kurā bankā atguvāt naudu? Vai ar pārskaitījumu bijāt maksājusi? Man swedbank telefoniski atbildēja, ka naudu varu atgūt tikai, ja būtu maksājusi ar karti.

E EvaV 08.04.2022

Maksāju ar karti caur Luminor banku. Ar karti vienmēr drošāk.