www.sudzibas.lv Colorfall, Lauma Grauziņa Krāpšana, slikts serviss, neizpildīts pasūtījums/neatgriezta nauda

Colorfall, Lauma Grauziņa - Krāpšana, slikts serviss, neizpildīts pasūtījums/neatgriezta nauda

Facebook veikalā Colorfall pasūtīju mēteli, kuru norādītajā laikā tā arī nesaņēmu. Lauma Grauziņa un viņas produkti jau vairākus gadus bija zināmi, diemžēl nezināju to, ka viņa ir krāpniece. Pēc atgādinājuma saņēmu atbildi, ka konti bloķēti, bet šo vēl varot atskaitīt, jo pasūtījums veikts online... Vai arī varot piedāvāt kaut ko no esošā klāsta, bet pēc tā saruna no viņas puses vairs netika turpināta. Pēc vēl dažiem atgādinājumiem saņēmu solījumus, ka nauda jau esot pārskaitīta, bet brīvdienās noteikti neienākšot. Tā jau ir pagājis gandrīz mēnesis ar visām brīvdienām.

U

K Kristīne Lejiņa 25.02.2022

Man identisks gadījums-tikai sola un sola jau 2 mēnešus.Tāda krāpniece!Nezin, kā pašai nav neērti-Latvija taču tik maza!
Ja iespējams-neielaisties pilnīgi nekādos darījumos ar šo dāmu-pilnīgi nekādos!

S SZi 07.04.2022