www.sudzibas.lv Caramba SiA Мошенничество.

Caramba SiA - Мошенничество.

Устроился в на работу в фирму Caramba.Фирма работает на территории Германии. Рабочий договор оформлен по латвийскому законодательству на зарплату в 780.00Eu.Все остальное командировочные. По договору зарплата 15 числа каждого месяца. Работали на территории Германии,в сфере укладки оптических кабелей. Отработал месяц. 15 числа зарплату не заплатили никому. До сих пор кормят завтраками. До моего прихода там уже были такие проблемы. До этого фирма называлась SiA CUBS. Установлена незаконная система штрафов,которая не указана в договоре.

Papildināts Сергей Бурунов 19.12.2023

Рабочий договор оформляется на одного из членов правления этой фирмы Кaspars Pacers или Olesja Kalninà. Глава фирмы Ajgars Kalniņš. Возможно в ближайшее время произойдет название фирмы изменится.

S Smadzen'sVaig? 20.12.2023

Ay Caramba!

M maks85 18.01.2024

Ko Jūs vēl varat pastāstīt par pieredzi strādājot šajā firmā Vācijā optisko kabeļu uzstādīšanā un tranšeju aizdarīšnā.Pieteicos pie viņa darbos, bet vel neesmu nekur aizbraucis un darba līgumu parakstījis.Radās šaubas pēc darba intervijas par darba devēja godprātības principiem un piedāvātā atbillstību realitātei kā tajā firmā notiekās darba apmaksa un dzīvošanas apstākļi komandējumos! Ko vēl varat izstāstīt,kādi ir dzīvošanas apstākļi un solītā darba samaksa.Jo man tas Kalniņš ko citu solīja, nekā jūs stāstat. 50 eur dienā komandējuma nauda+12 eur stunddas likme pirms nodokļiem.Vai tā ir, neradās pārliecība par solītā patiesumu. Jo šiem Kungiem Kalniņam un Paceram Vācijā, notiek regulāra kardu maiņa! ja visu laiku SS sludinājumos meklē strādniekus darbiem optisko kabeļu montāžai Vācijā.Visa 2023 gada garumā viņi regulāri liek darba sludinājumus,mainās tikai firmu nosakumi sludinājumiem.!

P Pirmaisliga 25.01.2024

Sveiks neieteiktu iet jau no septembra sāk knapi maksāt algu , kolēģi ir vienīgais bonus, darba nosaukumi mainās, jo cilvēkiem nepatīk priekšnieka attieksme.

H hnums. 28.02.2024

Varu padalīties ar rugtu pieredzi.Un neieteiktu nevienam ar šiem sasieties.Paliksiet vel parada ,atlugumus tjipa ,vacija pazaude.