Auto Statuss 7 - Slikts Serviss

Iedzenu automašīnu pēc kasko polises, darbinieks nobildēja bojājumus un solīja sagatavot tāmi. Kad tāme tika sagatavota un apstiprināta, lūdzu pirms pirms rezerves daļu un remonta darbu uzsākšanas un pasūtīšanas sazināties ar mani. Neviens tā arī nesazinājās. Uzzvanīju pats, teica ka detaļa vēl nau (pagāja jau 2 nedēļas) , un sāka rupji runāt par to, ka man senjau bija jābrauc pie viņiem un pašam zvanīt un interesēties. Uz jautājumu - jūs taču par to saņemsiet naudu, vai nauda nav nepieciešama? - man atbildēja, ka "mums maksā apdrošinātājs, ne tu. Gribi brauc, gribi nebrauc. "
agrāk biju šajā servisā un atstāju ne vienu simtnieku tur. Vai tiešām auto status 7 sia darbinieki ir tik slinki, lai pacelt klausuli un uzzvanīt saviem klientiem un iemacīties laipni runāt ar klientu, kurš maksa? Pēc tad sūdzās par to, kā mums bizness neiet - labāk jāsāk strādāt un apkalpot!
Neiesaku šo servisu nevienam - čakars, lieka laika tērēšana un rezultāta nav!