www.sudzibas.lv A-mebeles.lv Krāpšana ar piegādes datumiem

A-mebeles.lv - Krāpšana ar piegādes datumiem

13.05.2019 internet veikalā www.a-mebeles.lv pasūtījām divstāvu gultiņa un iemaksājām avansu pilnā apmērā. (240 eur) . Solīja ka piegādās 2-8 nedēļu laikā. Te sākās gaidīšana.. Pēc mēneša uzzvanām un jautājums kur gultiņa, mums atbild ka ir jau izsūtīta no ražotāja un būšot, jūlijā sākumā, pienāk 3. Jūlijs, zvanam, atbild 5. Vai 7. Jūlijā. Ok gaidām, bet 7. Jūlijā. Tā arī neatnāk. Zvanam vēlreiz.. Bet jau augstākos toņos. Kur ir mana gultiņa! Kā parasti 5 min uzgaidiet, atzvana... Ziniet viņa vēl Polijā, mums te saikne pazuda ar ražotāju, bet 11. - 12. Jūlijā būšot.. Vai nav krāpnieki!

Ka

Vairāk sūdzības par A-mebeles.lv

Rx RXX 08.07.2019

Vēl taču nav pagājis 8 nedēlu terminš, tāpēc šoreiz sūdzība nevietā.

Ka Kaspars 08.07.2019

Ir tieši 8 nedēļas pagājušas.Un sola ka būs vēl pēc nedēļas.

An Anna 27.08.2019

Pie gultiņas tikāt?
Mums solīja, ka pasūtījums būs 7-10.augusts, lieki teikt, ka vēl nav, ik reiz atrunas, ka mašīna nav no Polijas tikusi ārā..

Ka Kaspars 27.08.2019

Pie gultiņas tā arī netikām...atradām SS.com lietotu!Mums ar teica ka vēl Polijā,bet pirms tam kad termiņš vēl nebija pienācis teica ka gultiņa jau brauc uz Latviju.

An Anna 27.08.2019

Bāc.. es vēl naivi pacerēšu...

An Andrey_loginov 07.10.2019

Tas pats ar termiņiem. Pērkot augusta beigās, mums tika pateikts, ka piegāde 2-4 nedēļas. Iet astotā nedēļa un katru trešo dienu solā, ka nākamnedēļ būs.
Vajadzēja lasīt komentārus pirms pirkuma, nevis pēc.

An Anna 07.10.2019

Sliktākajā gadījumā var pieprasīt naudas atgriešanu, tas protams, nekompensē zaudēto laiku gaidot pasūtījumu, bet mēs pēc vairāk kā 2,5 mēnešu gaidīšanas pieteicām atgriešanu.

Dr Dreiks 08.10.2019

Man bija tã pati situãcija, naudu samaksaju, bet preci tik sola un sola un ka nav, tã nav.
Naudu atgrieza, bet laiks ir pazaudēts.

Oj ojsalim 28.11.2019

Очень довольны сервисом интернет магазина A-Mebeles.lv. Мы 01.11.2019. заказали кухню Marija 200 и журнальный столик Sicilly typ 70, заплатили аванс 100% , за это получили хорошую скидку. И ровно через 4 недели, как и было обещано, получили свой заказ. Так и хочется заказать у них что нибудь еще.

на Ната 15.12.2019

Заказывали в данной фирме журнальный столик в сентябре, заплатили сразу всю сумму, оказалось что такого нет, затем ждали другой и такого тоже не привезли. 2 недели назад заполнила бланк на возврат денег. Деньги до сих пор не вернули.

Ed Edgars 07.01.2020

Pilnīgi visiem piekrītu! Pasūtīju dīvānu 20.10,2019, domāju man uz ziemassvētkiem un Jauno gadu būs dīvāns, kā izrādās šodien ir 07,01,2020 un es sēžu vēl bez dīvāna. Katru dienu tiek barots ar karotīti visu maximālo, jau piedāvāja (-5%, uznešana, piegāde) , lai tik naudu neņemu atpakaļ.