www.sudzibas.lv 1k.lv Не возвращают деньги

EBW SIA - Не возвращают деньги

Приобрел товар в интернет магазине 1k.lv (SIA EBW, которой так же принадлежит магазин 5a.lv) в начале декабря. Товар не подошел и был вынужден его вернуть через 2 дня. Товар был принят, заявление подписано. Однако никакого ответа не дали, каждый раз ссылаясь на совершенно нелепые отговорки. Жалобу рассматривают PTAC однако похоже и они не в силах помочь. Вернули только 10 евро из 235.

Atbilde no 1k.lv Support Pārstāvja atbilde 06.03.2016

Atbilde uz jūsu sūdzību.
Vēlamies Jums sniegt šādu atbildi, ka tiešām Igors Stjopins no mūsu interneta veikala 11.12.2015 iegādājās preci, atpakaļ tā tika atdota lietota un redzamajām lietojuma pēdām, līdz ar to Igoram arī tika atteikts naudas atgriešanā. Vēlamies Jums uzsvert uz to ka Patērētāju likuma 12.panta 11.daļā ir teikts: Patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošānai.... Pēc preces rūpīgas apskates tika konstatēts ka prece tika izmantota citos nolūkos nevis preces rakstura īpašību un darbības noskaidrošanai: prece tika atnesta saplēstā kastē (klientam tika iedota jauna kaste), kā arī bez instrukcijas, kas paredzētas dotajām tumbiņām, papildus tumbiņām bija noplēsta drošības plēve un nebija vadu turētāja, kas paredzēts tumbiņu kompektā, kā arī uz tumbiņas ir redzamas švīku pēdas. Līdz ar to vēlamies uzsvērt uz to ka prece neatbilda Patērētāja likuma 12.panta 11.daļai un nav lietota tikai preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai, bet arī citu neizskaidrojamo darbību veikšanai, kuru rezultātā netika kopā ar preci nodota vesela kaste, drošības plēve, vadu turētājs un instrukcija, kā arī redzama švīka, kas norāda uz nesaudzīgu lietošanu ar preci.
Pamatojoties uz visu iepriekšminēto mēs Igoram Stjopinam arī atteicām naudas atgriešanu, varam apmierināt prasību tikai daļēji realizējot preci kā lietotu, pēc tirgus situācijas, kuru nosaka tirgus, un starpību atgriezt Igoram Stjopinam.

Papildināts igor.styopin 07.03.2016

комментарий продавца является выдумкой
- товар был возвращен на след рабочий день в том же состоянии как и был доставлен. все пакетики, одеты-наклеины, все провода сложены, ничего не поцарапано не испорчено. коробка была слегка порвана, но товар был так уже доставлен. (под толстой пленкой этого не было видно)
- прошло почти 3 месяца, и продавец так и не связался со мной, не было предложено никаких вариантов. я вынужден звонить им, писать, обращаться в PTAC, писать жалобу на этом сайте чтобы получить хоть какой то ответ
- по сей день я получил лишь 10 евро, и сильно подозреваю что могу не увидеть больше не денег не даже товара

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 08.03.2016

Пишите заявление (прошение) в суд! Магазин не правильно применяет статью закона - и не выполнил одно из требований, которое я (по профессиональным причинам) не буду озвучивать! В заявлении просите дополниительно возместить судебные издержки!

I igor.styopin 09.03.2016

спасибо за совет, так и поступлю

A arnis999 07.04.2016

Es nopirku jaunu mobilo telefonu, ļoti labs veikals - cena izdevīga, ātra piegāde un laipna apkalpošana. Paldies 1k.lv!! Atkal nopirkšu kaut ko jūsu veikalā!

R raimos12 21.04.2016

Tas Igors Stjopins ir visos internetveikalos zināma persona! Visiem problēmas ar viņu

vishenka1441 14.03.2017

Кошмар, вот это жесть. Пишите заявление, беспредел какой то