www.sudzibas.lv 1k.lv Krāpšana

1k.lv - Krāpšana

Interneta veikalā 1k.lv š. g 3.augustā iegādājos Intel CPU Core i7 7700K BOX 4.20 GHz, 1151, VGA. Š.g 4.augustā tika atsūtīts avansa rēķins par preci 10 procentu apmērā no pilnās summas, pasūtījuma nr. 315974. Preces cena bija 299.5 Eur. Š.g 7.augustā kurjers atveda preci un tika samaksāta atlikusī naudas summa par preci skaidrā naudā. Š.g 8.augustā izmantoju atteikuma tiesības, tajā pašā dienā uz vietas ofisā nodevu arī pašu preci. Š.g 22.augusts bija pēdējā diena, lai pārskaitītu samaksāto naudas summu par preci, tas netika izdarīts. Sazinoties ar internetveikalu, tiek argumentēts, ka nauda netiks pārskaitīta, jo prece atrodoties pie piegādātāja ekspertīzē. Esmu fiksējis piegādātās preces stāvokli un atbilstoši šādas elektronikas uzturēšanas standartiem tas ir neatbilstošs šīm prasībām. Esmu pasūtījis identisku preci, un tā ir pilnīgi pretēji uzglabāta un iepakota. SIA "Keitiņš SIA" Likums neinteresē, vērsīšos tiesā un tiesu izmaksas atmaksās vaininieks.

R

Andris Sa 27.11.2017

neko nesapratu. kas noticis ar to proci kuru nopirka veikala 1k? kapec atgriez atpakal? es ari pirku atvertu proci ar jau atverto box no cita internet veikala, strada jau vairak ka gadu un jau pardodu to, viss ok :) proc bija 6700k, tagad 8700k :)

R Ričards 27.11.2017

Tad iepērcies un sapratīsi :)