Meklēšanas rezultāti

Baltic Data - Pārdod brāķi, nevēlas atgriezt naudu, cenšas pierunāt mainīt pret citu brāķi ( Komentārs)

Pārdod brāķi, nevēlas atgriezt naudu, cenšas pierunāt mainīt pret citu brāķi Esmu parsteigts ka vispar izvelejies pirkt dell (pre built) kompi pa 600€ un vel no Baltic data pa tadu cenu var uzbuvet daudz jaudigaku un labaku datoru ar 2x labakiem specs

Bodrovs Dmitrijs, Traumatologs, ortopēds - Slikts serviss ( Komentārs)

Arī es biju pie šī "ārsta". Izbaudīju neieinteresētību un sarkasmu, kā neizskaidrojamu pretestibu izrakstīt nosūtījumu uz papildu izmaklējumiem (diagnozi (protams, nepareizu) noteica knapi paskatoties uz sapošo locitavu.

P Perceive 24.07.2023
Komentāri 4 Ārsts

Millmax SIA - Обманывают при трудоустройстве что работа постоянная. ( Komentārs)

Если есть письменный договор, в котором не оговорено что работа временная, то подавайте в суд, и работодатель ещё и оплатит Вам время вынужденного прогула. В Трудовую инспекцию обращаться не советую: это ж самая коррумпированная организация в Латвии (кроме KNAB)! Они ж за 100 евро и маму продадут!

Ģimenes ārste Eva Dumfa - Ģimenes ārste- Eva Dumfa- nepiedienīgu video publicēšana ( Komentārs)

pis nahuj jana nav ko piekasīties atklātiem knapi saredzamiem cičiem neseksuālā kontekstā. Būtu tur kaut kāds onlyfans tad varētu diskutēt, bet bļeģ šis?

J JanaLohs 03.07.2023
Komentāri 26 Ārsts

Hagberg - Meļi un afēristi ( Komentārs)

Meļi un afēristi Ja un algas arī nemaksā kā nākas vienam 180eur otram 250eur un trešajam knapi 320eur kaut vai visiem ir vienādas nostrādātas dienas. Tā ir totāla krāpšana

Ronalds Rudzītis, autoserviss Šmerļa ielā 3 - Krāpšana, slikts serviss ( Komentārs)

Mana pieredze ar Ronalda servisu bija ļoti intersanta. Pirmo reizi grozos ar dzinēja jaudas trūkumu, pēc pāris dienām problēmu atrada,auto kļuva dinamiskāks.Papildus tam izskanēja pāris “profesionāli” komentāri par šo-to būtu jāpielabo.Piedāvāja nomainīt kaudzi ar detaļām, par kosmoss cenām.Otro reizi griezos ar lambada zondes kļūdas uz paneļa, mašīna slāpa nost un knapi brauca.Mani paņēma jau nakošajā dienā, pagāja pāris dienas un nolēmu zvanīt lai noskaidrotu roblēmu. Uz maniem zvaniem un...

AS Optika - Nekvalitatīvs pakalpojums ( Komentārs)

redzes pārbaudei acīs iepilināja pilienus, pēc kuriem es knapi varēju redzēt tuvumā. vairākas reizes par šo teicu veikala darbiniekam (pārdevējam-konsultantam), kad viņš uzstāja, lai es pērku brilles. es teicu, ka nevaru ne izlasīt recepti, ne izvēlēties brilles, ka gribu atnākt vēlāk. tad tas darbinieks teica, lai maksāju par recepti 20 eiro un varu iet prom.

S sersh 29.04.2023
Komentāri 0 Pakalpojumi

iCotton - Обман ( Komentārs)

SIA iCotton Pulvera iela 4a Pēc pieredzes neiesaku nākt uz šo uzņēmumu, jo lielāko ties ir krievvalodīgie cilvēki, knapi runā latviski, grūti viņu saprast. Tu strādā, kā vergs ļoti maz atpūtas, attiecīgi par to vairāk esi saražojis, bet par to Tev nav lielāka darba samaksa. Lielāka alga ko esmu nopelnījis ir 836€ strādājot smagos sviedros, lai tikai ģimeni varētu pabarot. Attiecīgi tas bija mans labākais mēnesis. Tevi nenovērtē! ((

Rīgas Satiksme - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Nav korekta ir maigi teikts! Es saprotu, ka darbs ir smags, tieši tādēļ es biju maksimāli iecietīga un pieklājīga, lai arī pretī jau bija paaugstināts tonis un mēs knapi to vienu pieturu nobraucām, un tieši tādēļ saprotot, ka konkrētā kontroliere nav īsti atbilstošajā stāvoklī, lai situāciju risinātu, jo nu ar cilvēku kurš bļauj tikai par sodu un vēl nez ko, jēgas nav runāt, tādēļ devos pie viņas kolēģa situāciju tālāk risināt, nevis aizbēgt, vai vēl kaut ko, pēc tā vien jau, manuprāt, var...

CSDD tehniska apskate - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Kā zināms, nav ko uz ceļa rādīties ar hlamu, kas knapi turās kopā - ja pēc pirmās apskates nemākat izlasīt, kas jāsalabo un turpinat nākt ar tām pašām problēmām, tad Jums ir domāts sabiedriskais transports.

Manslizings.lv - Prātam neaptverami procenti, afēristu, augļotāju kantoris ( Komentārs)

Prātam neaptverami procenti, afēristu, augļotāju kantoris man 20.02 2023 manslizings iesmērēja no plača auto13 auto ar beigtu motoru un elektroniku beiktu,kura čakarējas.knapi līdz mājām tiku!KO DARĪT TAGAD?

Rimi - Ar atlaidi, lai notirgot sapuvušu prēci ( Komentārs)

Ar atlaidi, lai notirgot sapuvušu prēci Cenas tiešām Rimi aug pa dienām. Labi var redzēt, kas tagad notiek Prūšu ielā, kur tagad vienuviet ir 3 konkurenti - Rimi, Mego, Lidl. Svētdien Lidlu pircēji "gāza riņķī", knapi varēja pabraukt ar iepirkumu ratiem dēļ cilvēku daudzuma. Turpretī Rimi bija nedaudz pircēju, bet Mego vispār tikai daži.

J Jureta 06.02.2023
Komentāri 4 Veikali

MFD Veselības centrs Dziedniecība - Personīgs apvainojums ( Komentārs)

Personīgs apvainojums Ja es esmu pakalpojuma devējs es runāju tajā valodā kādā ar mani runā pakalpojuma saņēmējs. Kāpēc darbinieks pacientu var apvainot par svešvalodas nezināšanu, ja pati knapi runā valsts valodā? Tas ir neētiski un nekorekti.

Drogās - Darbs ( Komentārs)

Darbs Nostradaju 6 menešus Drogas,tas ir tads murgs,par 150-160 h saņemt mazak par 550€ un vel tada sudiga attieksme no biroja darbiniekiem taja Drogas.Šoka ka ši kompanija strada jau 30 gadus un maksa knapi ar briesmiegu attieksmi

LMT - Šausmīgs internets ( Komentārs)

Šausmīgs internets Nu mums šeit Ipiķu pagasta Rūjienas novada tieši tas pats lēns internets pat vakaros neko padarīt nevar ar to torņi kautkas jau nav kārtībā. Kā vakars tā lēns un knapi velk es katru dienu pārbaudi speedtest cik ātrs ir bet no rītiem nedaudz labāks būtu labi ja uzlabotu to interneta ātrumu no 4g uz 4g+ !

Reserved - Ļoti nekvalitatīva prece ( Komentārs)

Ļoti nekvalitatīva prece 72 vai 80 baigi nemaina būtību. Pa 80 knapi var kvalitatīvas džinsas nopirkt, tu te ceri ziemai mēteli. Un vēl pieprasi baigo kvalitāti reservedā..

Ļubova Butlere - Nekompetenta, negodprātīga, neprofesionāla attieksme ( Komentārs)

Tā saucamā daktere Liene Lejiņa no VC4 arī atbilst tieši šim aprakstam. Viņa pati izdomā, kad pacients ir jau vesels, jo tai personai nav patiesas empātijas pret saslimušajiem, dragā visiem pāri kā tāds buldozers. Pagājušo reizi ar neizslimotu kovid atgriezos darbā un saslima vēl divi mani kolēģi. Es pati knapi spēju nosēdēt, kur nu vēl staigāt vai koncentrēties darbam. Kaut kā nebūt nelabumu pārvarēju, bet toreiz noteikti nebiju gatava atgriezties darbā. Un tā katru reizi, vienmēr vi...

M ManApnika 28.11.2022
Komentāri 1 Ārsts

Datoru veselības centrs - Krāpšana, slikts serviss ( Komentārs)

Krāpšana, slikts serviss Ja cilvēks raksta "detāli", tad tur varētu būt pensijas vecums. Tagad, lai izņemtu baču, pārsvarā vajag izjaukt kompi. Tur skrūvi būs bail atskrūvēt, ne tikai baču izņemt un ielikt jaunu. Un, nedabūt sirdstrieku, ja kompis vēlāk rādīs, ka nav oriģinālā un metīs ik pa laikam kļūdu.

G Gulbenietis 15.11.2022
Komentāri 2 Datori

EOMA SIA, T/A Saapio - Preces joprojām nav, internetā piedāvā ( Komentārs)

Jautàjums kà var tirgot preci kura nav un naudu šî kompànija man 3menesus neatgriez.Bet skatos blogeriem vini preces piegàdà.Dîvaina politika.

Biznesa vadības koledža - studiju kvalitāte ( Komentārs)

Pēc 4 gadiem man japrojam spamo par vebinariem un "mācībām" šajā iestādē.BVK ir naudā iestādē,TIKAI tiem kam jau ir savs bizness un trūkst papīrs par "augstāko",jo ļoti melo Stabiņš ar savām reklāmām pat par to ka ši skola no nulles ne māca , mācību materiāli normālu vispar nav un viņu macibu materiālu (grāmatas) jau nav aktuālas un informācijas par piemēram likumiem jau nav atjaunotā un tā viņi vēl liel atzīmes par veco informāciju .Visās video lekcijās iebāzti moodle pie kursiem ir vecas (5-7...

J Jerry.M 19.10.2022
Komentāri 11 Izglītība