Meklēšanas rezultāti

M79.lv - Slikts serviss, cilvēku maldināšana ( Komentārs)

Slikts serviss, cilvēku maldināšana Naudu saņēmu atpakaļ vienas dienas laikā. +uzņēmumam par to. Vēl gribēju atvainoties par izteikumu- sazvanīju sievieti, kas knapi runā latviski. Rakstīju sūdzību dusmās un zvanīju arī dusmu pārņemts. Atvainojos cilvēkam kas ar mani centās runāt manā valodā.

Trodo.lv - Slikts serviss ( Komentārs)

Viss bija. Zvanīju tajā diena prasīju visu skatījās kompī un teica ka pēc stundas būs. Aizbraucu pus h pirms darbalaika beigām tur klusums nekas nenotiek un kad tad prasīju arī nosaucot nummuru pateica ka nav vēl gatavs.

Rihards Paulītis - Negodīgs meistars ( Komentārs)

Kopš kura laika "kanalizācijas palaišanu Knauf karjerā" sauc par ūdens vada ierakšanu? Tas ,ka sākumā strādniekiem centies iestāstīt , ka uz karjeru tecēs tīrs ūdens, bet kad realitātē tā nebija, tad strādnieki ir vainīgi. Uzskatu ja kanalizācijas trubu ierok un par to tek "tīrs" ūdens , tad viņa nevar pēc kāda laika aizdambēties.

J Janis1960 06.02.2021
Komentāri 2 Meistari

Bite - Zona un internets Rīgā ir problēma ( Komentārs)

Zona un internets Rīgā ir problēma Piekrītu jums! Tieši tāpat ir Liepāja un tieši Liepājas centrā. Esot savā dzīvoklī Liepāja zona ir nestabila un ātrums arī ir knapi līdz 10mbs brīžiem pat sliktāk tāpat kā Ping un jitter un tas nav tikai ar 4g. Bet arī ar 3g kurā zona arī nav pilna un arī ir nestabila. Ja varbūt tiešām ir sienas ir vainīgas bet tas taču ir skaidrs kad viena bāzes stacija uz gandrīz visu Liepājas centru nepietiek pat Tele2 zona ir daudz labāka kā arī LMT jo LMT Liepājas centrā ir 3 bāzes stacijas bet Bitei 1...

Bite - Zemas kvalitātes internets ( Komentārs)

Zemas kvalitātes internets Pievienojos. Man identiska situācija. Ziepniekkalna centrā divu torņu zonā internets knapi kustās. Vēl pirms mēneša bija Ok. Izskatās tiešām bite samazinājusi limitu. Sievai ir LMT, senāk bite bija ātrāka tagad LMT ieliek x3 :(

Narvesen - Обман покупателя ( Komentārs)

Обман покупателя Pasūtiju hotdogu-maize knapi silta, var teikt ka auksta. No pardevejas puses sajūta tāda ka labak nemaz nebūtu gajusi. Ne paldies, ne ludzu.

Benu Aptieka - apkalpošanas nekonsekvence ( Komentārs)

apkalpošanas nekonsekvence Kāds sakars aptiekai ar to, ka tavas zāles ir ievietotes zāļu sarakstē, kurām ir nepieciešama ārsta recepte? Ja tev grūti elpot maskā un ir karsti apģērbā, tad sēdi mājās un pasūti attālināti sev zāles. Ko darīt, ja ilgi jāgaida pieraksts? Sēdēt un gaidīt, esi kāda karaliene, ka tevi pirmo jāapkalpo? Par ātru apkalpošanu, ej strādāt pie kases un tad paskatīsimies, cik ātri apkalposi, bet pagaidi... tev gan jau knapi vidēja izglītība iegūta un aptiekā tevi nepaņems neviens strādāt, jo tur ir nepieciešama augstāka izglītība. Vari sēdēt mājās un aizvainoties un dusmoties uz visu pasauli.

L Laipnais 29.12.2020
Komentāri 1 Aptiekas

Schadler - Bojāta prece ( Komentārs)

Uzņēmums Brand shop LV SIA - nodokļos knapi 30 tukstoši pa gadu. Tagad viss skaidrs. Mīlie civēki neuzķeraties! https://www.firmas.lv/profile/brand-shop-lv/44103118258

Gelvora Sergel - Terorizēšana ( Komentārs)

Terorizēšana Gelvora sergel jūs covid 19 apēdis naudas rijeji kur jūs izravat sumu 136 EUR ko manis prasat ja nesmu parāda KNAB Saknabs jūs

Southwestern Advantage - Krāpšana, manipulācija, pilnas informācijas neizpaušana ( Komentārs)

Sveika, NotAnnaM! Kā "Southwestern Advantage Latvia" pārstāve pateicos par Tavu viedokli, un man žēl, ka Tev ir radies negatīvs priekšstats par programmu, un atvainojos visu mūsu jauniešu vārdā, ja kādā brīdī esam tev likuši justies slikti. Mūsu jauniešiem vienmēr tiek mācīts un uzsvērts, kā nepieciešams uzsvērt programas gan pozitīvos, gan grūtos aspektus, kādi visnotaļ ir, jo šī programma ir viena no grūtākajām, kāds vispār jaunietis varētu darīt. Atlases process tiešām tiek veidots ilgāk...

Julianus inkasso - Nepiekrit naudas summai ko varu atļauties maksat katru mēnesi ( Komentārs)

Nepiekrit naudas summai ko varu atļauties maksat katru mēnesi Kāpēc Rīga aukstākas tiesas nevar aisklapet ciet biroju julianu lai cilvēkiem neprasa tādas naudas 454 EUR vajag usutit KNAB lai klape ciet julianu sabojā garastāvokli besi šie pasaules zagļus julians lai iet strādāt ārzemēs būs nauda 454 EUR. Alga juliana darbiniekiem

Bite - Dārgi rēķini par internetu, bet kvalitāte briesmīga. ( Komentārs)

Dārgi rēķini par internetu, bet kvalitāte briesmīga. Es ari esmu Bites klients bet varu jums teikt vienu kad visiem operatoriem tagad sakara ar attālinātajam mācībām un darbu internets būs lēnāks nekā parasti tas ir jo vairāk cilvēku to lieto vienlaicīgi viena vieta kur atrodas viena bāzes stacija. Un vispār arī LMT gan arī Tele2 vakara ari var būt pārslogoti un internets ari var būt zem katras kritikas gan tagad gan ari pirms attālināta režīmā ieviešanas. Ir bijis gadījums kur Bitei ir ātrs internets un Tele2 vai LMT ir bijis vai nu lēnāks vai...

Mogo - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Cik zinu Renti līgumā ir obligātā auto noma pirmo gadu, pēc tam tu auto jau sāc izpirkt. Renti mājas lapā ir rakstīts, ka auto var atgriezt atpakaļ jau pēc pirmajiem 6 mēnešiem. Tikai tue būs viens bet - laiciņš jau būs pagājis un protams auto novērtējums vairs nebūs tik ideāls kā iegādes brīdī, kaut vai tikai tāpēc, ka skate būs par pus gadu tuvāk uz beigām. Diemžēl uz tā arī viņi uzvārās. Pašai bija pieredze placī, kad ņēmu auto, visu tik ātri noorganizēja, sastādīja, sakārtoja un vēl viņu...

Bite - Slikts serviss, sliktākais internets Latvija ( Komentārs)

Slikts serviss, sliktākais internets Latvija Piekrītu tev ar tādu Interneta nevar pat normāli pastities Youtube 480p. Nezinu kas tiešām ar Bites Interneta ir noticis bet tas ir palicis lēns. Pat pašā Liepājas centrā dzīvojot knapi 10 mbs dabunu ar Bites 4g Internetu. Sviests vienkārši. Pilsētas centrā vismaz būtu jābūt normālam Internetam bet tā nav. LMT un Tele2 tajā pašā vietā ir gan ātrāki ātrumi gan arī stabilāks Ping un jitter jo bāzes stacijas ir tuvāk nekā Bitei. Bitei bāzes stacija no manis atrodas gandrīz 1 km attālumā. Nesaprotu...

Siltumserviss Rīga - Zvanu ignorēšana, meistara nesūtīšana. sarūsējis ventilis! ( Komentārs)

Zvanu ignorēšana, meistara nesūtīšana. sarūsējis ventilis! Uz zvaniem neatbild, uz elektronisko iesniegumu nereaģē. 2 istabu dzīvoklī , Vienā istabā radiatori knapi silti , bet otrā istabā un virtuvē pavisam auksti radiatori. Ar ko var vienoties un kādā veidā?

Korbotex.lv - Krāpšana ( Komentārs)

Man ir sanācis kombo, profit'ā arī esmu iepircies par 230 eur. :( Protams, ka nav ne preces ne naudas arī tur. Pagaidām vēl nav pagājis atrunātais 10 dienu naudas atgriešanas termiņš, bet rezultātu nav grūti nojaust. Nezinu, ko tālāk darīt. Pazaudēt tādu naudu ļoti negribās, lai arī esmu pelnījis sodu par savu lētticību.

R Reinis2 06.10.2020
Komentāri 6

Reinis Alps - Krāpšana ( Komentārs)

Zin, ejot pašam menešiem cauri Alpa darba rezultātiem, arvien vairāk saprotu riebekļa stāvokli, jo Reinis Alps ir dīkdienis un muļķis. Detaļas padirsis, darbu izdarījis ķepļep un pats knapi sapratis ko dara. Šo kadru nedrīkst laist tuvumā pat zīmuļus asināt, beigās būs tikai apgrauzta dzēšgumija. Pēdējos mēnešos lieku mašīnu kopā pamazām, un tiek lien ārā visādi murgi un trūkstošās detaļas. Varbūt nozagtas, bet visdrīzāk džekiņam nav vispār nekādas saprašanas kā organizēt sev pēcpusi noslaucīt pat ar virtuves dvieli - tāpat brūns aiz naga šim. Tāpēc visur kur šis pieskāries smird.

Bite - Slikts serviss, sliktākais internets Latvija ( Komentārs)

Slikts serviss, sliktākais internets Latvija Paldies par komentāru! Kurā Latvijas vietā šādi ir ar Bites Internetu? Ja tiešām dažreiz ātrums tiešām Bitei ir briesmīgs. Cerams šis briesmīgais ātrums nav Rīgā. Liepāja arī ir vietas kur Bitei gan zona gan ātrums ir slikts. Un tad nav kautkads mežs bet pats Liepājas centrs. Briesmīgi! Teica ka būvēšot jaunu bāzes staciju varbūt tas kautko uzlabos jo agrāk ar Biti tur kur Liepājas centrā uzturos dabūju download 25 mbs bet tagad knapi 10. Nezinu kas varēja mainīties pa 3 mēnešiem. Varbūt varu...

Grill Pub - Ēdiens ar “pārsteigumu” slikta apkalpošana, krāpšana ( Komentārs)

Es vispār nesaprotu cilvēkus, kas ēd līdzīgās, knapi elpojošās iestādēs ar veciem produktiem (nav noiets produktiem) un mazu cilvēku plūsmu.