Meklēšanas rezultāti

Deitchmann SIA T/C Akropole - Slikts serviss ( Komentārs)

Sveiki! Es esmu lidzigs tantuks no lidziga ar citu Brendu saistita veikala. Es knapi maku runat latviski, anglisku, ukrainu valoda (ja, ja pie mums loti daudz ieperkas no Ukrainas). Esmu pozitiva un laipna. Bet, stradajot tur pat pagaidu darbu, loti biezi uznak doma- Stop, bet ko es te vispar daru ar nevienmer laipniem klientiem, tirgojot parsvara sintetiskas preces (pat cepurem 85%-sintetika), stradajot par musdienas nelielu atalgojumu-4,6 stunda, ar bailem ka jebkura bridi var aizvert veikalu...

Oranž Garaž - Nekompetence, krāpšana ( Komentārs)

Nekompetence, krāpšana "Kodus skatījās netā, tāpēc ir dunduks" Te jau lašara esi tu saulīt! Lielu daļu kļūdu var atrast pieslēdzot klāt kompi vai lētu diagonostikas iekārtu. Ne visiem ir lieki 5 k labai iekārtai. Un, krutajās līdz ar kodu rādās kļūdas nosaukums. Lētajās rādās tikai kods. Protams, ka čalis netā skatīsies, ko nozīmē kods. To, ka reika netecēja, tu hren saprastu māt, tāpēc labāk nemurmini. Par granātu ok, uzminēji :D.

Netvision - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Mēdz būt, ka kompī ir vaina. Protams, tas ir jāpārbauda pašam.

Bite - Slikts internets visu dienu ( Komentārs)

Slikts internets visu dienu Absolūti piekrītu, straumēt Netflix vispār nav iespējams normāli. Ik pēc 10-30 sekundēm viss apstājas un lādējas. arī rakstīju viņiem, sūtīju speed test, atrunājās ar muļķībām, par to, ka apkārti ir mājas un mobilais(bez kabeļu rūteris) internets neesot tik ātrs un tur neko nevarot darīt. Kaut gan kartē, Rīgā, mūsu zona ir 4G+ zonā, kaut gan reāli mums knapi 3G velk. Visu laiku slēdzam iekšā telefona LMT hotspot, jo citādi neko nevar noskatīties - interesanti kāpēc tas nekad neraustās un attēla...

Rd Electronics - Garantijas remonts / slikts serviss ( Komentārs)

Garantijas remonts / slikts serviss Kā tu lidl banāngalva vari zināt kādu kompi viņa nopirka? :D

220.lv - Плохой сервис ( Komentārs)

Плохой сервис Добавил не верную ссылку на товар. Вот верная: https://220.lv/ru/dlya-doma-i-remonta/otoplenie/aksessuary-dlya-kaminov-i-pechey...

Laimz.lv - Krāpšana ( Komentārs)

Kā mani smīdina šie shēmotāji. Nespēlē un naudu nezaudēsi. Uzspēlē kompī kādu spēli, ja esi tik azartisks.

ELKOR - Nekvalitatīva prece ( Komentārs)

Nekvalitatīva prece Mūsdienās tehnika nav domāta ilgam kalpošanas laikam. Pat laptopam, lai tiktu pie bačas, jājauc tas ārā. Doma ir, ka pelēkā masa nospļausies un paņems jaunu kompi. Pogu telefoni padsmit gadus kalpoja un ilgāk. Viedtālrunis tik ilgi nekalpos..

1a.lv - slikts serviss ( Komentārs)

slikts serviss Nu ja bet ja tu pasūti kaukādu sev vajadzīgu preci, piemēram, bateriju skrūvpistolei, un tev atnāk kompis? Kā tu ar kompi darbināsi to skrūveni?

Bite - Sliktāks internets, nekā 2001. Gadā ( Komentārs)

Sliktāks internets, nekā 2001. Gadā Varu sūdzības autoram gan piekrist gan nē. Tādēļ ka ir vietas kur es ar savu Bites 4G internetu un telefonu bet normālu kas atbalsta visas 4G frekvences kas arī diezgan ietekmē interneta ātrumu kā arī bāzes stacija kurā ir vai nav aprīkota ar visām šīm frekvencēm. Tātad piemēram Liepājas centrā ar savu telefonu 4G+ tīkla ticiet vai nē esmu dabūjis vakarā ap 18.00 pie 300mbs. Un jā 4G+ tīkla ko var skaidri redzēt mana pievienotajā attēlā bet teikšu jums godīgi kad tas neko nenozīmē jo ir protam...

Tele2 lēns internets - Tele 2 lēns internets ( Komentārs)

Tele 2 lēns internets Ja strīmi ir ļoti svarīgi, tad pārējos ģimenē noliec pie televizora un vadu ieliec pa taisno kompī. Man bija mājās vienu brīdi divi neti un pat tas, ka rūteris stāvēja netālu no kompja, bremzēja ātrumu tam kompim ar vadu. Rūteri svarīgās ikdienas lietās ir jāaizmirst, ja gribi savus 500 mbit/s un vairāk.

Depo - Vakcinācija ( Komentārs)

Vakcinācija Es tomēr esmu vairāk pret vakcināciju, kaut pats vakcinējos ar pfizer un viss čiki puki. Bet smieklīgi, ka čaļi saka, ka labāk cietumā ietu nekā vakcinētos. Citus kaunina, kuri ir vakcinējušies. Tad darba devējos uzsit knipi, ka atlaidīs darbinieku, ja nevakcinēsies. Šis indivīds iespiež asti starp kājām un uz sitiena novakcinējas :D.

Civinity - Nepamatots papildus maksājums ( Komentārs)

Nepamatots papildus maksājums Tā viņi dara naudu visos veidos paņem,bet kad ir jārisina problēmas .kas radušās Civinity komp vainas rezultātā izliekas par "beigtiem".Ļoti slikta kompānija.Būtu jāpadomā par sliktajām atsauksmēm.

Datorpasaule.lv/ Molex SIA/ Aux SIA) - Krāpšana ( Komentārs)

Aha. ta parasti daram, sutam nestradajoshas preces 😁😁 PSU un MB es nonemu no stradajoshas sistemas. plati es jau biju gatavs saminit pret citu, nu mzums. bet kad bija ari PSU beigts, tad bija skaidrs, ka kads kaut ko ne taa sasledzis. galvenais, ka plate un psu bija lietots. bet nu es 200 proc zinu, ka plate bija stradajosha. klienta serviss man pateica ka nav pat POST. PSU iepriekshejaa dienaa darbinaja kompi. PSU tika nonemts no PC, kadu stundu pirms tika atdots shim klientam. ka ari ir...

Blueberry land - Labs saimnieks ( Komentārs)

Labs saimnieks Nostrādāju līdzīgā audzētavā nedēļu un kņapi nopelnīju 50€😂, stundā pat nesanāk 2€😂. Kolēģi bija ļoti nabadzīgi, strādā gandrīz par vēdera (pudeles) tiesu. 2/10

Forevers - Par algu ( Komentārs)

Par algu Nu protams ka sola no 700 eiro un vairak maksat. Bet laj ta nesanaktu ka atsrada menesi. U nopelna knapi 400 eur. Man jau bija situacija. Rezekness Gaļas kombinata. Sola tik. Bet kapi nopelniju 400 eiro. Komplektetajs..

D Dzima 22.07.2021
Komentāri 3 Tirdzniecība

Mcdonald's - McDrice Jugla ( Komentārs)

McDrice Jugla McDonald's - Drive in Jugla Labrīt. Iebraucām McDonalds Drive in Juglā, 6:50 no rīta. Pasūtījām divus McToast ar bekonu un sieru, abi izskatījās ,kā ielikti maisiņā un tad iemesti mikroviļņu krāsnī uzsildīt ,siers izskusis pa visu maisiņu un abi burgeri pielipuši pie maisiņa ,knapi noplēst varējām. Vai tā tam ir jābūt?

LMT - Interneta kvalitāte ( Komentārs)

Interneta kvalitāte Tāds viņš ir tas koplietošanas internets, pa nakti varbūt visi 150 Mbit/s, bet kad vakarā visi skatās hoķi, tad knapi 1.5Mbit/s.

Vakcinācijas centrs - Slikts serviss ( Komentārs)

Saki man lūdzu.. Kā var atļauties sev vai miesīgai mātei laist iekšā kaut kādu draņķi, kas lidz galam nav izpētīts, plus nepasargā no saslimšanas? Vakcīnām pētījumi ilgst vairākus gadus!nevis knapi gadu.. vai tiešām visi ir tik ļoti nozombēti un nesaprot, kas notiek šai pasaulē? ?

Laima Upeniece - Drausmīga attieksme ( Komentārs)

Man 16 gadus vecai meitai sāp mugura. Upeniece nosūtīja uz rengenu, nekoneuzrādīja. Bērnam mugura joprojām sāp! Vienīgais, ko viņa ar palīgu varēja pateikt, bija '' MAZĀK ŠĒDI PIE KOMPI" Bērns tika apskatīts pie kompetenta un adekvāta ārsta, tiek uzsākta ārtēšana.

B BERBE 11.05.2021
Komentāri 4 Ārsts