Reitings Azarta spēles

Visas Loterijas
Royal Casino
Vulkan

Latvijas loto - Krāpšana

Krāpšana Cik nepērc loterijas biļetes nekad nevinnēsi. Esmu iztērēJusi lielu naudas summu 8gadu laikā uz simtgades loterijām utt. Pirkusi visdažādākajās vietas un pat paras reizes pa iepakojumam uzreiz. Tas pats internetā... Tukšas reģistrēju bet ari tur tu netiec-gadu gadiem... Tīrākā krāpšana.

Betsafe - Krāpšana

Krāpšana Nespēlējiet pragmatic mega ruleti, tur apčakarē spēlētājus. Man dīleri teica ka esot nejaušības princips, bet nav tā. Melo un maldina spēlētājus kādiem skaitļiem jābūt, nosaka to dators. Esmu licis 32 skaitļus, un 7 reizes pēc kārtas iekrita tajos 5 neuzliktajos ciparos. Wtf kā tas ir iespējams ja nejaušība. Arī tas kad uzlieku uz skaitļiem mazas summas un uz vienu skaitli ko lielu, visalik nekroþ uz tā skaitļa, bet ka noņemu to skaitli, uzreiz uzkrīt man stundas laikā ir bijjis 20 reizes tā. Krlnieki

Betsafe - Krāpšana

Krāpšana Es reģistrējos piedāvājumam, gaidīju kad būs solītā naudas atmaksa, kad pajautāju aģentam, man paziņoja ka neesmu reģistrējies. Sapratu to, lai nevajag atmaksāt, paziņo ka neesmu reģistrējies krāpnieki. !

Klondaika - Serviss

Serviss Atnācu padzert kokteili. Nu ļoti nejauka bārmene - Dace. Kad ierados iekšā, prasīja parādīt dokumentus - izrāva ārā no rokām (kaut gan tā nedrīkst darīt) . Iedevu. Dace lika man visu cilvēku priekšā dalīties ar personīgu informāciju - personas kodu. Esmu ļoti šokēta. Tīrākais haoss! Lūdzu, nevēlos, lai šis atkārtojas. Tas apdraud manu personisko informāciju, veicinot iespēju tikt apzagtai! Es, kā maksājošs klients nevēlos sagaidīt šādu servisu. Es gribēju tikai iedzert - nu saprotiet mani.

Joker - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Vēlos jūs brīdināt, neapmeklējiet spēļu klubu SIA Joker ltd Siguldā, leona paegles iela 9. Ļoti slikts serviss, kašķīga bārmene vienmēr ar sliktu garīgo, iedomīga, augstprātīga. Apsargs ir agresīvs, iedomīgs, rupš, katrā klienta redz potenciālo likumpārkāpēju. No šīs iestādes iziesiet repliku pazemots. Izvēlieties citus spēļu klubus.

Fēnikss Laimētava - Nespēlējiet

Nespēlējiet Internetā viņi ar tā sakruķīti. Kad tev kautkam jākrīt tad pārmetās pāri vai uz brīdi uzkārās! Domāju ka kāds to visu regulē iepriekš. Pāris gājienus pirms tevis. Ja kautkas krīt tad viņš iemet kautko lai tev neizkristu. Uzliku sev pašatteikšanos. Netaisos tos miljonārus barot!

Olympic Casino- mežciemā - Krāpšana, neizmaksā laimestu

Vakardien, 13.03.2024 gadā, mežciema Olympic kazino spēļu zalē tika laimēta nauda- 1200 euro. Kuru tajā brīdī nevareja izdot un teica izdos tuvako 24h laikā. Kuru protams tā arī neizdarījā. Sodien zvanot viņiem tika apgalvots, ka laimests ir iegūts negodīgā ceļā, lai gan tā nav. + Tika uzlikts bans konkrētajā kazino. NEIESAKU spēlēt šajā KAZINO!

lvbridge.lv - Violence

Sometimes there are discussions - what is bridge? Is it sport? Is it culture? So here is an answer. Bridge is violence. And it has nothing to do with my no or thousands and thousands other lies – i'm sure, will be continued. Would you like to be a card in life? Which card you would like to be? Would you like to think in destroying gambling addiction you will not be allowed to believe your way and make your own decisions because a card you are labeled doesn't have this option? You are not a...

Olybet - Cashout izmaksas kārtība

Cashout izmaksas kārtība Šonakt biju uzlicis kombinēto sporta likmi 50€ ar kopējo koef. 9.41. Iespējamais laimests bija 470€. Kad gāju gulēt bija palikusi viena spēle bez rezultāta, 6/5 jau bija Uzvaras. Palikusī spēle bija ufc299 uz dustin porier uzvaru. Tajā mirklī bija pieejams cashout 130€. Nodomāju, ok 100€ likšu ķešā. 30€ palika. Un jaunais laimests parādījās 208€. Domāju, ka ir okay, kopā, ja uzvarēs būs 308€. Un aizgāju gulēt. Pamodos un bija sajūta, ka esmu apčakarēts. Kontā 208€… šķiet ļoti neloģiski. Ka...

Fenikss Casino - Krāpšanas

Krāpšanas Nevienam neiesaku, krapniecība, spēles pilnīgi neko nedod, par bonusiem vispār krāpšana. Reklamē ka jauniem klientiem 100 eiro bonus un bezriska spēles, reģistrējos, ieliku 50 eiro izmēģināju daudz visādas spēles pat nevienu bonusu neiedeva, ieliku vel 50 eiro un brīnums Book Of Ra pa 50 centiem likme dabūju bonusspeli 14 eiro:) ) ) ) un tas bija vis. Gaidu kad būs tie 100 eiro bonusa un bezriska spēles, izrādās bonus ir sadalīts pa 10 eiro, un lai dabūt 10 eiro jānospēlē 1000 eiro:) ) ) ) ) ) ) tad labāk spēlēt ārzemju saitus, tur bonusi reālie un spēles dod daudz labāk.

Joker - Krāpšana

Krāpšana Neiesaku šo platformu... Nospēlēju 2 mēnešus internetā regulāri un neviens no seansiem nav bijis veiksmīgs, līdz ar to atdēvē pielīdzināma 0! Latvijā citas platformas ir daudz labākas ar labākiem laimestiem! Joker Support Team Vsp strādā neadekvāti savai profesijai

A ATTY 17.02.2024
Komentāri 1 Azarta spēles

Optibet.lv - Krāpšana

Krāpšana Kurš spēlē kazino ir totāls lohs, draugs sabojā sev dzīvi tajā mēslā. Nesaprotu kurš domā, ka laimēs kazino.. Bet kazino ir vienīgais kas laimē. Izložu inspekcija uzpirkta. Tāds pats ir ar sūda superbingo, fenikss. Uttt

Betsafe.lv - krāpšana

krāpšana "Zibenīgi ātri pārskaitījumi uz tavu bankas kontu Latvijā ar Brite." Sis viņu lozungs neatbilst patiesībai. Naudas izmaksa nezin cik ilgi jāgaida. Uz nosūtītām vēstulēm epastā viņi neatbild, bet noteikumos viņiem rakstīts, ka atbildi viņi sniedz 30-60 minūšu laikā. Vistīrākā klientu maldināšana.

Laimz.lv - Krāpšana

Nospēlējiet laimz.lv. Tas ir pēdējais mēsls, neiesaku. Pret saviem klientiem vispār nav lojāls. Jāsūta inspekcija virsū, lai pārbauda atdēvēs %. , jo tāds te vispār neeksistē. Es saprotu, ka tā ir laimes spēle, bet kaut kādam atdēvēs procentam ir jābūt. Reklāma Skaista, bet realitāte bēdīga. Izkāsīs līdz pēdējam, pat neiepīkstēsies.

Klondaika.lv - Обман

Качество данного казино оставляет желать лучшего. Коэффициент отдачи отсутствует. Сайт тормозит . Слоты резко прекращают работать из-за отсутствия интернет подключения хотя все в порядке. В службе поддержки работают офисные клерки с заученым текстом в суть ситуации не вникают. Бонус компенсация 0.20€×50 вращения когда уже общий депозит составлял 100€ . Прям очень впечатляющая щедрость. Одним словом лучше не заходить и ни цента вносить все равно все будет оставлена в данном казино.

Betsafe - Krāpšana

Krāpšana Krāpnieku kantoris. Piereģistrējos, iemaksāju 20 EUR, mazliet uzpēlēju, sapratu ka nepatīk platforma. Vēlējos veikt naudas izmaksu un tad sākās visādi brīnumi. Viss beidzās ar to, ka mans profils ir iesaldētas un spriežot pēc pārējām sūdzībām, uz naudas izmaksu varu necerēt. Cerams azartspēļu komisija liegs viņiem darboties LV

Fēnikss Laimētava - Slikts serviss

Slikts serviss 13. Janvārī, ap mēram ap plkst. 00:10, ierados spēļu zālē Fenikss Tukumā, uzrādīju savu ID karti, un apkalpojošais personāls apvainoja mani ka es dokumentos izskatos resns. Parādīju savu pasi, un sāka smieties par mani. Beigu beigās ielaida mani iekšā. Sēdēju pie spēļu automāta, un nepaspēju ielikt naudu automātā, kad man lika pamest iestādi.

Optibet.lv - Krāpšana

Krāpšana Jau vairākus mēnešus spēlēju kazino spēles, mēģināju jebkādas spēles un visādos laika posmos un nevar dabūt pat brīvspēles gandrīz katru reizi uzkrīt paziņojums (technical error) . Un ja paveicas uzkrīt brīvspēles maximums ko var laimēt ir 20€ un tos pašus pēc tam atņem.

Joker - Servera savienojuma traucējumi, atdēvē neatbilst noteiktajām normām

Servera savienojuma traucējumi, atdēvē neatbilst noteiktajām normām Serveriem nepārtraukti bojājumi, vienmēr sanāk tikai zaudēt spēlējot, nav noteiktā atdēvē pēc likuma, ir safilmēts pietiekoši, un tiks arī publicēts kārtīgs video! Joker dienests 24/7 tika pabrīdināts! Bonusu sistēma ir pilnīgs mesls, tīrākā krāpšana šis Joker, vajadzētu slēgt šādu serveri

Laimz SIA - Slikts serviss, neuzņemās atbildību

SIA Laimz bieži vien ir labi akcijas piedāvājumi par veikto apgrozījumu. Taču ne vienmēr SIA Laimz spēj pildīt sevis izveidotus noteikumus. Pirms veikt iemaksu, jo kāds piedāvājums šķiet vilinošs padomājiet divreiz un nerēķinieties ar bonusa izmaksas termiņiem.