www.sudzibas.lv AS Optika Nekvalitatīvs pakalpojums

AS Optika - Nekvalitatīvs pakalpojums

Griezos šajā salonā ar lūgumu veikt redzes pārbaudi un izrakstīt optiku darbam pie datora un lasīšanai. Rezultātā viņu speciāliste guļajeva, ignorējot manu lūgumu, izraksta recepti brillēm redzei tālumā un Saka, ka sākumā jāpamēģina šie un tad varēs pirkt citus. Stiklu pāris maksā 60 eiro, kas nozīmē, ka darbam pie datora nāksies pirkt vēl vienu pāri. Atteicos, bet biju spiests samaksāt par nevajadzīgo recepti 20 eiro. Kategoriski neiesaku šo salonu.

Papildināts sersh 29.04.2023

speciāliste jeļena guļajeva abās manas vīzītes reizēs stāstīja, ka var veikt ķirurģisko operāciju un cik labi būs pēc tās, promotējot kaut kādu sponsora klīniku, kaut brilles nekad mūžā vēl neesmu nēsājis.

Papildināts sersh 29.04.2023

redzes pārbaudei acīs iepilināja pilienus, pēc kuriem es knapi varēju redzēt tuvumā. vairākas reizes par šo teicu veikala darbiniekam (pārdevējam-konsultantam), kad viņš uzstāja, lai es pērku brilles. es teicu, ka nevaru ne izlasīt recepti, ne izvēlēties brilles, ka gribu atnākt vēlāk. tad tas darbinieks teica, lai maksāju par recepti 20 eiro un varu iet prom.