www.sudzibas.lv Baltic Data Pārdod brāķi, nevēlas atgriezt naudu, cenšas pierunāt mainīt pret citu brāķi

Baltic Data - Pārdod brāķi, nevēlas atgriezt naudu, cenšas pierunāt mainīt pret citu brāķi

Internetā nopirku datoru Dell Optiplex 3050 Cena 571eur, priekš šādiem parametriem ļoti pieņemami, maksājumu veicu uz vietas veikalā (labi ka tā) , un jau no pirmās dienas dators nestrādāja kā vajag-precīzāk vairāk kārās un meta zilos ekrānus nekā normāli darbojās... Neesmu datorspecialists, bet virs vidēja līmeņa lietotājs-atjaunināju visus driverus, veicu visus updates, veicu pilnu programmatūras apkopi, bet vienalga-ik pēc kāda laika dators sastinga un vajadzēja 10 min slēgt iekšā/ārā lai dabūtu pie dzīvības tikai uz īsu brīdi-lai fiksi novilktu dokumentus uz flesh, un kompis atkal nomirst... Šodien pieaicināju neatkarīgu specialistu paskatīties kas tur īsti nav labi-īsāk sakot datorspecialists bija šokā kā var tirgot tik nekvalitatīvi sakomplektētu datoru, viņam sākotnēji ir tik daudz problēmu-pirmkārt barošanas bloks ielikts tāds kas nevar nobarot videokarti vairāk par 60%, datora keisa ventilācija nevar atbalstīt procesora temperatūru-tas nobeigtos jebkurā gadījuma tikai laika jautājums, vispār datora arhitektūra drausmīga, pie tam specialists nevarēja saprast kāpēc jau esošais instalētais win10 nevar paņemt oficiālos update (laikam ķīniešu win10) , vispār briesmu lietas a es tam kompim krāju pusgadu... Specialists ieteica uzreiz nest atpakaļ uz veikalu un pieprasīt atpakaļ naudu par šito krāmu, tā arī darīju-nu jāsaka es jau biju afekta stāvoklī, bet pārdevēji sākuma vispār atteicās ņemt-Saka ņemam uz garantiju, es saku man dators tagad vajadzīgs un nauda attiecīgi, vispār bija neliels skandāls, beigās iedeva man atteikuma veidlapu kur tā arī uzrakstīju ka sūds nestrādā un vēlos naudu atpakaļ, tā kā maksāju ar karti-noradīju bankas kontu kurp naudu pārskaitīt, tagad gaidu, pārdevējus jau pabrīdināju-lai nemēģina man iesmērēt ''tipa mēs pārbaudījām-strādā, bet vietā iesmērē citu kropli ar citu sērijas numuru'', teicu ka ja nauda nebūs uz mana konta atpakaļ nākamreiz braukšu uz veikalu kopā ar policiju... Nevienam nekad neieteikšu šo veikalu nekad.

02.08.2023

N

U Uldis Blakis 02.08.2023

Esmu parsteigts ka vispar izvelejies pirkt dell (pre built) kompi pa 600€ un vel no Baltic data pa tadu cenu var uzbuvet daudz jaudigaku un labaku datoru ar 2x labakiem specs

L laxerl 02.08.2023

Vot vot. Šitās pašas miskates visur tirgojas. Autors būtu tajā pašā balticdata lapā paskatījies gaming kompjus labākus un par līdzīgu cenu. Pats muļķis, ka ar galvu nedomā. https://www.rdveikals.lv/products/lv/148/474840/sort/5/filter/0_0_0_0/OptiPlex-3050-Tower-i5-7500-16GB-960SSD-GTX1650-4GB-WIN10Pro-dators.html

U Uldis Blakis 02.08.2023

A ko tu manam comment dislike iedevu? 😁

U Uldis Blakis 02.08.2023

Kompi salikt ir ez tur pie visām detaļām ir klāt manual un instrukcijas kā likt ko un ir vēl tāda lieta ka YouTube kur var atrast full PC building tutorials tā es saliku savu kompi ietaupīju pāri 100€ pats taisot un vēl jāskatās detaļām lētākas cenas salīdzini.lv vsp nereāli labu kompi var uzbūvēt pa dažiem 100tiem

S spotled 03.08.2023

Policija diez vai ar Tevi brauks uz veikalu, taču Tev pienākas 14dienu atteikuma tiesības, ja tas nestrādā, tad nepieciešams vērsties PTAC.