Meklēšanas rezultāti

Drogās - Cenu atšķirība plauktā un pie kases ( Komentārs)

Cenu atšķirība plauktā un pie kases Pati ar esmu Drogas stradajusi... Ar tam cenam ir kaa ir... Loti daudz ir bijusi tadi parpratumi... Preci protams var nenopirkt pie kases, pat ja taa jau ir noskeneeta... Vienkarsi pasai pardevejai velak bus aizradijums un jaraksata paskaidrojums...

S Santa 19.01.2009
Komentāri 5 Veikali

New Yorker - Apsargu rīcība ( Komentārs)

...japarkraamee visa soma zinjkaariigo priekshaa... :D... bet nu ja nav par ko uztrauties tad lai jau skataas.. biezhi jau taair, ka ir kaadalieta, kas nopiikt, bet no pat nevar nopirkt tajaa veikalaa.. Biju nopirkusi ''Maximā'' likieri un iegaaju "Drogas" ejot araa saaku piiksteet... tadkopaaar sargu paarbaudiiju samas saturu... un jaa atklaajaas, kas tur taa nopiikteeja.. man likjieriitis... nu jaa kopaa ar sargu pasmeejaamies un taa arii beidzaas... bet es veeljoprojaam nesaprotu kaa tas naakaas, ja sho preci noskanee un taa taa vai taa piikst..?

D domii 29.12.2008
Komentāri 10 Apģērbs

Drogās - neuzmanīgie pārdevēji ( Komentārs)

neuzmanīgie pārdevēji ...pirkts iepriekš, parādīju spīdumu - tā trakā pādevēja izgrāba no rokām, a spīdums jau tāds nobružāts - var redzēt, ka ne pārāk jauns. Un ko šī pasaka? "nākošreiz vajag parādīt kas jums ir". Haaa! darīt man nav ko...pagriezos un aizgāju. A par tušām Drogās - bijušais Drogu darbinieks stāstīja, ka viņi skrūvējot vaļā tušas, spīdumus un korķīšos liek tos pīkstuļus, tad aizlīmē ciet. tāpēc neiesaku tur pirkt vismaz tušu noteikti - jo pēc atvēršanas tā ir lietojama tikai 2 mēnešus, a ja viņa tur nostāv tos 2 mēnešus?..

T toony 27.12.2008
Komentāri 10 Veikali

Rimi - Nestrādājiet Rimi ( Komentārs)

Nestrādājiet Rimi Vienu mazu bītiņu strādāju "Drogās" Alfā. Alga tā pati, bet attieksme-cepuri nost. Pīpēt, ēst pēc grafika, bet ļoti cilvēcīgi ! Ar vienu bet, Rimčikā var blakus būt pudele ar ūdeni. Pamēģin iet 2 stundas nepārtraukti runāt. Jau pec 30 min. mute sausa

S sanita 21.12.2008
Komentāri 5 Veikali

Drogās - veikala iekārtojums ( Komentārs)

veikala iekārtojums Visas Drogas Latvijā ir pārbāztas, vispār man riebjas šis veikalu tīkls, skandina par atlaidēm visu gadu bet īstenībā to nav, aizeju veikalā ap stūri-tā pati prece-tikai nez kāpēc lētāka bez visām atlaidēm..

O oga 17.12.2008
Komentāri 3 Veikali

Sia "Sky Baltija" - Apkalpošana ( Komentārs)

Apkalpošana ...tiešām... Tas, ka tur aiz letēm 95% sit klačiņas nevis pilda savus tiešos pienākumus ir fakts!!! Neminēšu vārdos, bet piem pie karstās kulinārijas, zivīm un delikatesēm tas ir kautko vērts skats.Kasēs pieklajīgi, varbūt ne ar tik lielu uzbāzību kā "Drogas" bet labi apkalpo. Ar galveno kasieri esmu saskārusies, varētu teikt, ka neapskaužu viņas padotos. Bet nu jā jāizvēles ir veselīgs miegs un mierīgi nervi un normāla attieksme vai alga. Ja "Maxima""Mego""Rimi" utt tu sanem mazāk, bet arī neliela ir tā starpība tad tur vismaz nervi tev būs mierīgi attiecībā uz vadību. To es garantēju!!

I Inese 12.12.2008
Komentāri 45 Tirdzniecība

Drogās - На полках одна цена, на кассе другая ( Komentārs)

На полках одна цена, на кассе другая Ja sama rabotala i v Narvesen i v drogas. Nashot tavo cto prodavci varujut eto fakt potamu4to spizdish tovar za 20Ls a snimut 2-5ls kogda podeljat na ostalnih ili daze esho menshe. Nashot cen kone4no prodavci neuspevajut. Svojo vreme besplatno tratit nikto nesoberaetsa a v rabo4ee poka vse uspeesh uze ktota pozaluetsa. A nascet cen kak ktota pisal PAKUPATEL IMEET PRAVO KUPIT TOVAR PO TAKOJ CENE KAKAJA UKAZANA NA CENNIKE ILI NAKLEJKE A NE OTKAZIVATSA OT TAVARA DOPUSTIM ESLE CENNIK ZNA$ET OSTAVTE...

N Natasha 12.12.2008
Komentāri 28 Veikali

Drogās - skarbi ( Komentārs)

skarbi Drogas vispar strada taaaadi cilveeki ka trukst vārdu viņus raksturot. Un ta uzspeleta laipniba pie kasēm :)))

I Inese 12.12.2008
Komentāri 10 Veikali

Drogās - Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas ( Komentārs)

Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas Man arī nepatīk pārbāzti, šauri veikali, tādas nav tikai "Drogas". Bet es apmeklēju tās un brīvajā laikā no veikalu "ķemmēšanas" adu ne tikai zeķes...:) P.S. Es neesmu "veca mamma", bet sieviete gados...vislabākajos:)

M Marta 12.12.2008

Drogās - Cilveeki! ( Komentārs)

Cilveeki! Lasu jūsu strīdu un jūtos kā tirgus laukumā! :) ... arī strādāju Drogās, un piekritīšu raksta autorei, ka darba ir par daudz veikalā ikdienā, ja par atalgojumu nerunājam, tad varētu vismaz ļaut veikaliem algot vairāk darbinieku, lai pārdevējam dienas vidū nav jāraujas pušu starp kasi, klientu un preci, jo nevar atļauties noalgot vēl kādu darbinieku.

L Liva 04.12.2008
Komentāri 20 Veikali

Drogās - Slikti darba apstākli ( Komentārs)

Slikti darba apstākli Pati esmu strādājusi Drogās, un uzskatu ka darba pieredze un izaugsmes iespējas šeit ir pavisam reāla lieta, vajag tikai nopietnu attieksmi pret darbu. Par to zādzību - 1)patiešām vajadzēja to atvilkni un kasi aizslēgt un 2)piem. manā veikalā praktizē kasē no katra atjaunošanas kartiņas veida un nomināla turēt pa vienam eksemplāram, tad arī skāde nebūtu tik liela kā šai nabaga meitenei.

L Liva 04.12.2008
Komentāri 33 Veikali

Drogās - Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas ( Komentārs)

Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas Tiesam stulbi ir tie Drogu veikali... viss piekrauts, ta ka noliktavu uz pasaules nebuutu...riebjas ka citiem cilveekiem garam paiet nevar, ieejot Drogas sabojajas garstavoklis!!! ja viens cilveks skatas preci tad otram kur palikt nav, nu vispar pedejais stulbums tur notiek!!!:( par pardevejam vispar runat nav ko, neko nezin kur kas staav, liek meklet pasam, nu absurds!!!priekskam vinas tur ir?????pedejas mulkes savakstas ir tur...:( neko nezin kur kas salikts, kur nu veel par preci kaut ko, to jau vispar nav verts jautat...!!!

H H2o 26.11.2008

Drogās - Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas ( Komentārs)

Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas Drogas Valmierā ir aizkrautas no atvēršanas brīža, šķiet preču izvietošana tur tā arī nekad nebeigsies, neņemot vērā pa t to, ka eja starp plauktiem vispār ir katastrofāli šaura, lai ar to grozu izstaigātu, tā ka ne ar kādiem ratiem invalīdu vai bērnu tur gribēdams neviens neiebrauks. Es tur vairs neeju ar, ka nav, ta nav.

I Iveta 17.11.2008

Drogās - Cilveeki! ( Komentārs)

Cilveeki! ...vnk aprobezots cilv, ja ja reiz JOPROJAM nerubii pa ko iet runa!!! Manuprat tu vnk esi kresla sedetaja, kas prot pacelt telef. un tas buutu ari vis, jo - tagad tu cel gaisaa izglitibas???? vai gadijuma ieprieksh nebij teikt- ka parsvara pardeveji drogas ir jaunas meitenes kuras pipelnas lai vareertu pashas sev apmaksaat skolu, nevis tikai lugt to sencishiem!! Vai tada sakuma nebij runa??? es nosapnjoju?? nakmreiz kad ieej kada veikala- pirms ludz kadam palidziibu- pieej klat un pasaki- man...

Drogās - Drogas ( Komentārs)

Drogas drogas veikals alfa nav labaks, perkot tirisanas lidzekluskimiju sanasa sausmigas lietas, jo veikala kur stendi ar sadzives kimiju, bija izliets harpiks plaukts bja zems, un nemot rokas to harpika izlejas uzvirsjakas un izeda neilonu ta ka jaka sabojata dazu sekunzu laika, zel jaku, bet ja butu, berns un pirksti mute, ko tad ?

L lana 13.11.2008

Drogās - Cilveeki! ( Komentārs)

Cilveeki! Pilnīgi jums piekritu. Pati esmu strādājusi Drogas un nevienam neieteiktu tādu pieredzi.

A Anazapta 11.11.2008
Komentāri 20 Veikali

Drogās - Drogas ( Komentārs)

Drogas A po-moemu, lucshe podkopit' deneg i zajti v tu ze Kolonnu, chem vikidivat' 8 s kopejkami latov i potom lechitsa ot konjuktivita, gerpesa i prochih prelestej. Ja ne millionersha, no real'no VIKIDIVAT' den'gi na barahlo v Drogas ja ne soglasna. Pljus, konechno, otnoshenie.

Z Zzz 11.11.2008

Drogās - Drogas ( Komentārs)

Drogas А в DROGAS все туши-тестеры:) Уже не раз в этом убеждалась - пыталась выбрать тушь (я знаю какую мне надо), все не закрыты, подсохшие и явно пользованные.

N Nova 10.11.2008
Komentāri 23 Veikali

Drogās - Par visu ( Komentārs)

Par visu Protams, gadās visādi. Bet varat būt laimīgi, ka esat pieauguši klienti. Neslēpšu, ka esmu 17 gadus veca un katra reize Drogās izvēršas kā murgs. Tas, ka esmu pusaudze, veikala darbiniekiem viennozīmīgi nozīmē to, ka esmu arī zagle un neuzmanīga. Sorry, bet kā man paskatīties tās pašas paketes, ja uz mani visu laiku blenž apsargs? - Protams, tas ir viņa darbs. Bet kāpēc tad tur ir uzstādītas tās kameras? Smukumam? Lai sēž un skatās uz zagļiem, ne jau man vienai uz dūšas sēž. Vienreiz gadījā...

D Daniela 02.11.2008
Komentāri 8 Veikali

Drogās - Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas ( Komentārs)

Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas Nu es drogās apgāzu stendu, un man pat bērnu ratiņu nebija, vienkārši gribēju pagriezties... :( Pārdevēja - drošs paliek drošs - vēl man "iebakstīja degunā", ka es to apgāzu, lai, pasarg, Dievs, es neiedomātos, ka tas pats sagāzās :D

S Santa 28.10.2008