Meklēšanas rezultāti

Drogās - На полках одна цена, на кассе другая ( Komentārs)

На полках одна цена, на кассе другая ...pa6i arii par veikala truukumiem maksaa un preemijas arii atnjem.,...es zinu labaak par jums....jo es pati straadaju drogaas...visi darbinieki censhaas,lai visur buutu viss kaartiibaaa un perfekti..ja kaadam nepatiik kaut kas,tad neejiet vairaak drogas...tad nebuus nekaadu probleemu...cilveeki sev pa6i rada probleemas...un otrkaart darbinieki kaarto peec 3 meeneshu straadaashanas eksaamenu... nav tik daudz darba tirguu darbinieku,kuri grib straadaat...es ar to gribu pateikt ka visas cena...

D darja 15.03.2008

Drogās - На полках одна цена, на кассе другая ( Komentārs)

На полках одна цена, на кассе другая U menja okolo doma drogas na melnsila. Chasto hozu tuda - ochenj nravitsja!!!

J ja 21.02.2008
Komentāri 28 Veikali

Drogās - Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas ( Komentārs)

Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas Drogas veikali vienmeer ir piebazti, es ar beernu arii nevaru tikt... labaak pirkt pamperus citaa vietaa

N Naaa 11.02.2008
Komentāri 56 Veikali

Drogās - На полках одна цена, на кассе другая ( Komentārs)

На полках одна цена, на кассе другая Par to ka Drogās paši darbinieki zog to man pašas paziņas piedāvāja, tipa ja gribēšu ko dārgāku kad nebūs neviena pie kases to man mierīgi neizsitīs!!! Bet par to ka cenas dažādas nu ja nepatīk cena, vajag atstāt preci pie kases un neņemt, tās jau ir pircēja tiesības, un ja nepareizi izdot naudu, tad vajag čeku kārtīgi pārbaudīt un naudu... paši vainīgi... bet nu ko ta paši strādnieki jūs sūdzaties??? Ja tik grūti un maz maksā, tad nestrādājiet tur!!! Es ar gribēju, pat veselu dienu tur pamācījos kā strādāt!!! Nākamdien es neatnācu..

L lasenta 11.02.2008

Drogās - ( Komentārs)

Ohrannik iz magazina "Drogas"na ulice Melnsila 22 po imeni Valerij pozvoljajet sebe obrugivatj i obzivatj pokupatelej !4to eto takoje za bezobrazije???Gde naiti upravu na vashih rabotnikov?Kuda 4elovek mozet pozhalovatsja?Po4emu u nego na karto4ke toljko imja,ot kogo on skrivajetsja? Postavjte kameri slezenija 4tobi u vas ne vorovali i perestanjte trepatj nervi ljudjam!!!

K Katja 04.11.2007

Drogās - На полках одна цена, на кассе другая ( Komentārs)

На полках одна цена, на кассе другая ...jego v no4noj klub vishibalij:) no to, 4to 4elovek bukvaljno naglo sebja vedjot, po zalu kradjotsja, sopja tebe v spinu i smotrja v upor, 4tobi ti ni dai bog ne ukrala cennij shampunj, eto toze mozno poterpetj, skrepja zubami...no-nedolgo.firma "drogas"!u vas net deneg na kameri slezhenija??? Nu po4emu ja nemogu so svojej mamoj obsuditj dostoinstva zubnoj pasti ili prokladok bez u4astija vashego ohrannika valerija??? Kstati, po4emu na karto4ke tolkjo imja, gde jego familija?eto 4to...

K Katenjka 04.11.2007

Veet - ( Komentārs)

nepiekriitu izteikumam par Drogas - weet tirgo arii daudz kur citur un ja jau tirgo, tad ir pieprasiijums.. taapeec kam tad jaaatvainojas, ja nu vieniigi razhotaajam..???

Drogās - На полках одна цена, на кассе другая ( Komentārs)

На полках одна цена, на кассе другая Manai mammai arii bija probleema Drogas Reezeknee - kases galaa visus vinjas pirkumus maisinjaa lika veikala kaada straadniece un, kad mamma atnaaca maajaas, izraadiijaas, ka nopirktaa luupu kraasa par nelaimi maisinjaa netika ielikta...

M mphd 12.08.2007

Drogās - ( Komentārs)

Piekriitu Sergejam,ka Sarkandaugavas Drogas ir nepaardomaati shauras.Ujn tas arii ir veikals - noliktava,jo noliktavas nav!Viss,kas tiek atvests ir zaalee.Un piebildiishu - pirceeji - esiet sapraatiigi - lai vai kaa Juus tracinaatu tas biezenis un mokoshaaa stumdiishanaas - paarstaajiet paarmetoshi burkshjeet vai uzstaajiigi skaljaa tonii deklareet savu nostaaaju paardeveejiem - vinji nav vainiigi,ka veikals taads.Ja kas nepatiik - luudzu vienmeer tachu ir iespeejams idabuut ofisa telefona...

A Arthemys 11.08.2007

Drogās - ( Komentārs)

Drogas, sarkandaugava. Eto ne magazin, a sklad v kotorom net vozmoznosti proiti vdol' polok iz-za zastavlennih prohodov. Esli nado chto-to posmotret'na niznih polkah, to prihoditsja postojanno vstavat'prizimatšja k polkam ili iskat' bolee svobodnoe mesto chtobi razoitis'.

S sergejs 09.06.2007
Komentāri 13 Veikali

Drogās - Вход с коляской запрещен! ( Komentārs)

Вход с коляской запрещен! Nesaprotu ko juus chakareejat smadzenes ar taam drogaam tur tak straadaa tikai cilveeki neviss mashiinas!! Klluudiities ir cilveeciigi un cenas tur tieshaam ir zemaakaas uz taam preceem ko piedaavaa akcijaas:( Cieniisim viens otru. DROGAS ATBALSTIITAAJS

X xxxx 19.05.2007
Komentāri 22 Veikali

Drogās - ( Komentārs)

es ari kadreiz stradaju Drogas, nezinat asortimentu-tas nav iespejams,tur pirmaja stradashanas menesi liek iemacities preci no galvas,ar visu cienu pret meitenem kuras tur strada,lioti gruts un fiziski smags darbs!turieties darba rukiishi:)

Drogās - На полках одна цена, на кассе другая ( Komentārs)

На полках одна цена, на кассе другая Ja sama rabotala v drogas i mogu skazatj, 4to takoe bivaet o4enj 4asto. Rabota tjazelaja i moraljno i fizi4eski. Pereocenitj tovar do zakritija magazina neljzja (vdrug kto-to zaho4et kupitj, no otpugnet reguljarnaja cena?) a esli sdiratj starie (akcionnie) cenniki s utra, to potom zamu4ae6sja vsjem objasnjatj, 4to eto v4era6njaja cena... a delatj eto v nerabo4ee vremja magazina-za eto nikto ne platit!!! Vihodit dev4onki, 4tobi na nih ne srivali zlostj pokupateli, dolzni pahatj za besplatno?

K k 26.04.2007

Drogās - ( Komentārs)

Mne kazetsja,4to dejstvitelno ljudi sami ne o4enj ponemajut kakoj tovar berut i vinjat vo vsem prodavcov hotja vonovato sami! mi vsegda s ponemaniem otnosemsja k prosjbam klienta i pomogaem,konsultiruem ego!DROGAS RULLIT! SAHAROVA 21 the Best!

A Anastasija 18.03.2007
Komentāri 3 Veikali

Drogās - Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas ( Komentārs)

Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas Bet tapec jau nevajag VISAS kastes iznest zale!!! Es pati stradaju Drogas un zinu, ka sun ka! Var nest atsevihskas pakas. CIk ir redzet Origo-tur vispar shausmas! Es saprotu, pardevejam savs darbs-likt preci utt. Bet es atnaku iepirkties, atstat savu naudu, tad ludzu, lai ta meitene, pavac savu pakalju, palaizh pirceju un tad turpina likt preci! NU jo majo-VISMAZ NEDAUDZ (!!) padomajat par klientiem!

K kristina 02.03.2007
Komentāri 56 Veikali

Drogās - ( Komentārs)

Es ari stradaju Drogas (ka par brinumu laikam, protu abas valodas). Un ja bija kadas akcijas, tad uz darbu vajadzeja nakt tikai stundu aggrak! Kad anakti vel stradat? kas par murgu? Es tur stradaju 2 meneshus vasara pec 12 klases, bet ta ka tur parsvara strada sievietes ilgu periodu, turklat bez augstakas izglitibas, nav nekads parsteigums vinju trulumam

K Kristina 02.03.2007
Komentāri 7 Veikali

Drogās - ( Komentārs)

Sen neticu Drogām, kādreiz piedalījos konkursā par drogas simbolu man paziņoja, ka esmu vinējusi dāvanu karti, kad ierados pēc tās - izrādījās it kā to ir vinējusi kāda cita. Kopš tā laika Drogām eju ar līkumu.