Meklēšanas rezultāti

Drogās - Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas ( Komentārs)

Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas Nu es drogās apgāzu stendu, un man pat bērnu ratiņu nebija, vienkārši gribēju pagriezties... :( Pārdevēja - drošs paliek drošs - vēl man "iebakstīja degunā", ka es to apgāzu, lai, pasarg, Dievs, es neiedomātos, ka tas pats sagāzās :D

S Santa 28.10.2008

Drogās - ( Komentārs)

Drogas ir viens stulbs veikals lai neteiktu vairāk!!! Visu laiku uz visām durvīm un internetā prasa ka vajag darbiniekus! Bet tad kad aizsūta vai aiznes pieteikumu tad atbildes vispār nav nekādas! Jautājums kas un vai viņiem vispār vajadzīgs! JA nevajag tad nafig sludinājumus noņemiet!!!

L Linda 09.10.2008
Komentāri 4 Veikali

Drogās - fui ( Komentārs)

fui Bet kads tur briinums???? Man Alfas Drogas ar izpalidzeja tada meitene kurai bija loti nepanesams sviedru aromāts...

B bumbulis 28.09.2008
Komentāri 5 Veikali

Drogās - fui ( Komentārs)

fui Nu neticēšu gan, ka bija tik drausmīgi kā Tu raksti. Stipri šaubos, ka veikala vadība šādu šmuli vispār pieņemtu un kur nu vēl ļautu viņai strādāt apkalpojošā sfērā ar klientiem. Sen jau tad tās Drogas būtu aizklapētas, jo vnk.bankrotētu pircēju trūkuma dēļ...

C cilvēks 26.09.2008
Komentāri 5 Veikali

Drogās - Nezina valsts valodu ( Komentārs)

Nezina valsts valodu Ne jau tikai Drogas veikalos tās krievu c... sēž, viss viņu offisss pilns ar tiem krieviem, tapēc jau nevienā veikalā nav nekāda kārtība ka pi... tur visus komandē!!! Ārā no Latvijas!!!

B bumbulis 26.09.2008
Komentāri 33 Veikali

Stellina Double Hair - Nevienam neiesaku iesaistīties darījumos ar šo firmu ( Komentārs)

...par darbu, kas notiek ofisa...ne loti smuki, ta rakstit par firmu, no kurienes tevi atlaidija...un par matu kvalitati pateksu ta:ja jus gribat teret naudu uz matu pieaudze6anu, tad ari japadoma par tas kopsanas lidzekliem...jo no savas pieredzes zinu, ka ir tadi klienti kuri mazga pieaudzetus matus ar drogas 6ampuniem, pec tam sudzas ka matiem slikta kvalitate!!!Stradaju ar Stellinas matiem loti sen, un zinu ka kvalitte ir loti laba...un par to direktori Jelenu, varu pateikt tikaj to labu...

I Ilze 24.09.2008
Komentāri 73 Skaistumkopšana

Drogās - Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas ( Komentārs)

Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas Man šķiet, ka problēma tajā, ka telpas mazas, bet preces neadekvāti daudz! tādam sortimentam kā Drogās vajadzētu 2* lielākas telpas. Piemēram, tajā ziņā ļoti patīkami iepirkties Rimi. Laikam ekonomē uz īres maksas rēķina! Un var saprast māmiņas ar bērnu ratiņiem - ja iet uz veikalu - ko, bērnu vienu atstāt ar ratiem ārā???

K kkk 04.09.2008

Drogās - Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas ( Komentārs)

Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas Veikals Drogas ar invalīdu ratiņiem nav izbraucams.

Z zuze 04.09.2008
Komentāri 56 Veikali

pārdevējas - Drogas ( Komentārs)

man atkal vienreiz apsargs nosauca par kalnu kazu jo es saku pretoties kad vinjsh mani ta teikt blava virsu kapec es krasoju nagulaku uz nagiem, a ko var darit ka tur nav testeru???idiots tagad taja origo drogas vispar vairak neeju, aun vinjsh man vel piedraudeja lai vairak tur ieksha neieju:D

G Gazzara 31.08.2008
Komentāri 10 Apģērbs

ELVI - Korektori nestrādā,vēl lūr. ( Komentārs)

Korektori nestrādā,vēl lūr. Vajadzēja pasaukt kadu veikala darbinieku, lai parāda, ka tie korektori darbojas. Citādi patiešam ta izskatas, ka jus paši visus viņus izmeģinajat un sabojajat. Un jūs taja gadījuma diez vai kaut ko varēsiet pierādīt. Šajā gadijuma vainīgi ne veikala darbinieki, bet korektora ražotaji. Drogas arī tadas gudrinieces staiga, kuram vajag visus tušus atvert un apskatīt, bet par to, ko viņi tad trīs reiz atrāk izžust viņi nedoma.Tam ir domāti testeri...

N Nata 25.08.2008
Komentāri 3 Veikali

Drogās - Pārdevēji nepārzina sortimentu ( Komentārs)

Pārdevēji nepārzina sortimentu neiet jau runa, zin vai nezin, bet par to, KĀDA IR ATTIEKSME!!!tā kā dzīvoju Sarkandaugavā, tad zinu-tur pārdevējas nekādas-robotiņi, saprotu-maz maksā, taču nedomāju, ka citās Drogās maksā vairāk:)tā jau rupjas nav, bet liekas, ka guļ:D, un acīs rakstīts-''lieciet tak man mieru, nerunājiet ar mani'':P

N Nancy 11.08.2008
Komentāri 20 Veikali

Drogās - Ekstrems triks ( Komentārs)

Ekstrems triks Drogās ne kas taads kaa vaartu iedarbināšana nevar notikt! Vārti darbojas tiaki uz attieciigo zādziibu gadiijumu. Kasierei taadaa gadiijumaa ir visas tiesības pārbaudiit somu un aiztureet doto cilvēku līdz mobilās grupas ierašanās bŗīdim!!!

P pupins 23.07.2008
Komentāri 24 Veikali

Drogās - Ekstrems triks ( Komentārs)

Ekstrems triks Taa, es pats personiigi, zinu gan visus paardeveejus, gan apsardzes personaalu un tadas muljtiibas, es dzirdu pirmo reizi par sito Drogas veikalu. Ja kaut ko esi nozagusi un tevi piekjeera, tad vajag atziit saavu vainu, nevis rakstiit visaadas muljkjiibas, jo iipasi apsuudzet kasierus par to ka vini dar savu darbu ( paluudz paarbaudiit somu), nakoshaa reizee vispirms, jaapadoma un tikai peec tam rakstiit visaadas muljkjiibas

A Aleksejs 22.07.2008
Komentāri 24 Veikali

Drogās - skarbi ( Komentārs)

skarbi Drogas vispār tizls veikals- invalīdiem un ar bērnu ratiņiem nav tur ko darīt!!! Ejas šauras, aizbāztas ar visu ko, pie veikaliem gandrīz kā likums ir stāvas kāpnes! Paldies bodes vadībai... gandrīz kā komunistu laikos var teikt- sēdiet mājās! :D :D

S Seny 18.07.2008
Komentāri 10 Veikali

Drogās - Par visu ( Komentārs)

Par visu Šodien 18. jūlijā ap plkst. 13 iepērkoties Drogu veikalā TC "Alfa" no manas norēķinu kartes tika noņemts mans pirkums un vēl kaut kāda mistiska summa. Kad pazvanīju uz "Drogu"ofisu, viņi jau zinot un izmeklējot šo lietu. Mīļie cilvēki uzmanieties, tā jau no mūsu kartēm var nezin ko noņemt. Veikals ir necaurejams, visas ejas piebāztas ar preci, pārdevēju-konsultantu neatrast un ja arī atrodi, tad atcērt kā sunim. Tāda ir apkalpošana slavenajās "Drogās"

Z Zaiga 18.07.2008
Komentāri 8 Veikali

Drogās - Slikti darba apstākli ( Komentārs)

Slikti darba apstākli Mans brālis strādā Drogās, vidēji alga uz rokas 500 ls + prēmijas laikam 4x gadā.

I interesanti 17.07.2008

Drogās - Slikti darba apstākli ( Komentārs)

Slikti darba apstākli Nu nezinu, ja Jūs uzskatat, ka 1.30 Ls pirms nodokļu nomaksas ir laba laga, tad piedodiet!!! Tad rodas jautājums, ja jau Darja raksta, ka Drogās algas ir paceltas lielākas, tad kādas viņas bija pirms tam - 1.00 Ls pirms nodokļu nomaksas???!!! Murgs un vairāk nekas!!!

A Annite 15.07.2008

Drogās - Slikti darba apstākli ( Komentārs)

Slikti darba apstākli Izlasot šo radušos situāciju uzskatu, Drogas nav tā sliktākā darba vieta jo ir lielas izaugsmes iespējas un liela iespēja nopelnīt tiem, kas mācās.Ejot pusdienās tele kartes janovieto atvilknē un jāaizslēdz to.Diemžēl ir bieži jāsaskarās ar šādiem darbiniekiem, kas apzog ne tikai kolēģus bet pat kompāniju.Un šajā situācijā vainīga pate darbiniece, pildot savus pienākumus pēc DKN šādi starpgadījumi nerastos!!!Un vajag sēdēt pie kases nevis uz tās, kā bija minēts sūdzībā nu tad par ko tad vēl runāt...

Drogās - Pārdevēji nepārzina sortimentu ( Komentārs)

Pārdevēji nepārzina sortimentu Drogās ir pāri par desmit tūkstošu dažādu preču, un man kā pārdevējai- KASIEREI!!! bieži jautā par to lietošanu, sastāvu, kādreizējiem iepakojumiem( kādi bijuši pirms pāris gadiem), par to, kas būtu labāks tieši šim konkrētajam pircējām un viņa vēlmēm, u.t.t... Tikai nevienam neienāk prātā, ka tas nav reāli perfekti pārzināt visu sortimentu :( tad tur ir jānostrādā n tie gadi, bet cik daudz ir tādu darbinieku, kas tur tik ilgi strādā? Maz... :( un to visu iemācīties, kad iepazīšanās ar...

L Lapiņa 18.06.2008
Komentāri 20 Veikali

Drogās - Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas ( Komentārs)

Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas Jā, es piekrītu ka Drogās ir pārāk piekrāmētas ejas, (Galerija centrs, Mārupes ielā, Maxima vienības gatvē u.c)ka nav iespejams paiet garām.Vai tad viņu vadība neredz, ka izskatās veikals .Es arī esmu strādājusi veikalā, kur mums pat iedomāties nevarēja ka drīkstētu būt bārbāstas ejas ar preci, ka klienti nevar normali pieiet pie plauktiem un apskatīt preci.

Z zaiga 14.06.2008