Meklēšanas rezultāti

Acu tuša - Izlietota ( Komentārs)

Es tagad vienmēr atskrūvēju tušu, ja tiešām vēlos viņu pirkt un pārbaudu, jo Drogās iekritu gluži tā pat, kad nopirku dārgu lietu un jau mājās atverot konstatēju, ka tuša ir izžuvusi, bet čeku nebiju saglabājusi un tādēļ arī nevarēju celt pretenzijas...Jāāāā, arī dārgās lietas mēdz būt štruntīgas, tādēļ jāpārbauda jau uz vietas iespēju robežās!!! p.s.dabas bērnam :*varu ieteikt----met pie malas to datoru un i-netu, ietērpies rupja linauduma maisā un tad sludini, ka esi dabīga un ne mākslīga!!!:))))

Veikals - Pircēji ( Komentārs)

Nē. Ir kasieris-pārdevējs un kasieris vai pārdevējs. Ja tikai kasieris tad strādā tikai kasē piem.- Rimi, Mego, Beta, Sky, Maxina xx, xxx Stockmann. Un kasieris pārdevējs piem. Drogas, Supernetto, Maxima x, mazie Iki, Cento, Narvesen utt.

Drogās - Apsardzes sistēma ( Komentārs)

Apsardzes sistēma Ari e-taloni ir pie vainas. Man pasai gadijas, ka Origo Drogas veikala ieliku grozina ko man vajadzeja un devos pie kases. Peksni sak pikstet signalizacija. Apsargs klat momenta, lika paradit somu, neko neatrada, bet atrada e-talonu un pateica, ka tie dazkart ir pie vainas. Tur jau ari ir ieksa magnetiska uzlime ieksa.

J JUDA 02.09.2009
Komentāri 4 Veikali

Drogās - Bezizejas situācija - Drogas pārdevēju un vadītājas attieksme ( Komentārs)

Bezizejas situācija - Drogas pārdevēju un vadītājas attieksme Drogās neesmu nekad strādājusi un par pārdevēju arī, piekrītu Indrai.

P pufa 01.07.2009
Komentāri 54 Veikali

Bezizejas situācija - Drogas pārdevēju un vadītājas attieksme Esmu strādājusi Drogās un zinu, cik klienti ir nevērīgi pret savu preci!Esiet uzmanīgāki un mācaties no savām kļūdām pirms apliekat citus ar nejaukiem komentāriem1

B Baiba 01.07.2009
Komentāri 54 Veikali

Bezizejas situācija - Drogas pārdevēju un vadītājas attieksme ...atdotu vai nu krāsu vai naudu. Viņiem taču palika otras pircējas prece. Pārdevējai ir jāuzņemas atbildība par to, ka vienkārši samet visas preces čupā un tad pircējam jāšķiro, kura sava, kura nē. Interesanti, vai, ja pircēja par krāsu nebūtu samaksājusi, bet krāsa būtu prom, viņai tik un tā liktu par to maksāt, jo redz - nenosargāja! Apsargiem būtu jāskatās uz šādiem gadījumiem, nevis, kā tas Drogās ierasts, jāstaigā pakaļ normāliem cilvēkiem un jāskatās uz viņu rokām. ...bet šeit ir Latvija!

M minka 28.06.2009
Komentāri 54 Veikali

Bezizejas situācija - Drogas pārdevēju un vadītājas attieksme Man Drogās aizmirsa tā kasiere zobu diegu ielikt maisiņā, kad atnācu mājās, tad tik faktu konstatēju.

E Endija 20.06.2009
Komentāri 54 Veikali

Bezizejas situācija - Drogas pārdevēju un vadītājas attieksme Cik es esmu Drogās iepirkusies, tad tur vienmēr kasiere pati saliek preci maisiņā.

. ....kl 20.06.2009
Komentāri 54 Veikali

Esprit "Molā" - Vai tiešām tā jādara? ( Komentārs)

Ja nepatika, kāpēc nevarēji laipni pateikt- Ka Tev nevajag viņas palīdzība...Ja nepatīk laba apkalpošana tad vari aiziet uz Drogas, Rimi, Maxima, Superneto...:D...mūsu tauta izlaidusies...Pārdevēja strādā, cenšas apmierināt klientu, bet klients egoists un nevar to saprast...

C Cinderelka 04.05.2009
Komentāri 33 Apģērbs

Drogās - neuzmanīgie pārdevēji ( Komentārs)

neuzmanīgie pārdevēji Pizdjow i pravakacija! Ja Jus stradatu Drogas, jus ta neteiktu!!! Ja cilveki neliktu savas somas visu, kas slikti stav, nekas tads nebutu, izbeidziet vienreiz domat tikai par sevi, padomajiet par pardevejiem, kuri ir materiali atbildigi par katru to tusu un puderi. Visi tik jutigi palikusi, agrak pirceji staveja kilometriem garas rindas un nesudzejas, a tagad... estetisko baudu, smiekli nak, pardeveja tev palidzeja, a tu...

Y yooo 27.04.2009
Komentāri 10 Veikali

Drogās - ( Komentārs)

Siguldas Drogas sokolade ir de... vaditaja, vinu sauc L iga. Pardevejas kuras labi strada vina panem un atlaiz.

D dace 15.04.2009
Komentāri 1 Veikali

R Centrs - Neoieņem kartes ( Komentārs)

...ka viņi pārkāpj kaut kādas tavas diesības. Daudzos mazajos veikalos ir šādi uzraksti, jo veikalam ir jāmaksā par savienojumu bankai, ja tu lieto VISA karti. Šī summa nav mazā. Ja tu nopeerc tikai košļeni, veikalam tas sanāk neizdevīgi, jo jāmaksā par savienojumu. Dzīvoju Nīderlandē, šeit neviens neizmanto VISA kartes. Tās parastos veikalos kā Drogas, Rimi nepieņemtu. Ar tām varētu norēķināties par luxuss precēm.. Tā kā nav ko vainot veikalu par savu nezināšanu! Nekas šajā dzīvē nav par brīvu!

: :) 01.04.2009
Komentāri 5 Tirdzniecība

Drogās - Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas ( Komentārs)

Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas es ari esu jauna maaminja, un saprotu, ka drogas nav maaminjaam ar beerniem, jo tur izbraukt cauri nav iespeejams...

E elina 13.03.2009
Komentāri 56 Veikali

Sun Lounge - Izkrāpa naudu ( Komentārs)

Izkrāpa naudu ...es varbūt pieļāvu kļūdu pati, jo zinu, ka no tonālajiem ir alerģija, bet tas teikums bija no sērijas- tas tā... Runa bija par to, ka no 45 Ls pēkšņi summa uzauga uz 50 Ls. Un par tēju es vēl nevienā salonā neesmu maksājusi, ja to piedāvā pati salona darbiniece!!! Arī par dāvanu karti čekā nepiekrītu, jo jebkurā kases aparātā ir uzstādīta podziņa tik un tik par dāvanu karti, tik un tik skaidrā naudā. (princips kā Drogās, ja esat bijuši/as). Un par latiem es netrīcu, tas ir principa jautājums!!!

CanCan Pica - esmu šokā ( Komentārs)

esmu šokā nu bļe pakušala Nataška :D:D:D bet smaidīt un novēlēt labu apetīti tas ir patīkami, pirmkārt! Un varu derēt ka tĀ ir arī administrācijas prasība tāpat kā Maximas, Rimi, Drogas kasieriem sveicināt klientus ... :D Un ja strādā klientu apalpojoša sfērā tad ievēro uzvedības normas, jo darbs ar klientiem nav tas vieglĀkais...

Drogās - ( Komentārs)

VAAAAUUUUUU, labrit! Doma tikai "drogas" ta ir? Jebkurs veikals ieperk no bazes bez nodokliem un uzcenojiem, cik videji skaitiju uz 70% letak.

N Nikita 01.03.2009
Komentāri 13 Veikali

Drogās - Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas ( Komentārs)

Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas Stradaju "Drogas". A lieta ir tada kad saprotat pasi, jums iedod akcijas planu uz nedelju, ar visiem papildizlikumiem (tiem stendiem, kas trauce normali paiet garam) un ar visiem parejiem struntiem! Un kas notiek? Ejam kramet tos papildizlikuma stendus ar nepiecesamo preciti, bet ja jus ieliktu musu vieta, ko tad jus teiktu?

N Nikita 01.03.2009
Komentāri 56 Veikali

Drogās - Veikalu rotā paģirainas pārdevējas ( Komentārs)

Veikalu rotā paģirainas pārdevējas Drogas zīmols pašai smiekli nenāk??? Par Kolonnu varētu teikt, ka tas ir zīmols, bet ne jau par Drogām!!! Un it kā pašai nekad nav sanācis drusku par daudz iedzert un tādēļ nākamajā dienā slikti justies!!! Iet uz Drogām pēc papīra salvetēm pa 20 saņiem un tad vēl atļaujas nolikt visu veici un pārdevējas!!!

J Jolka 25.02.2009
Komentāri 7 Veikali

salvetes - Apkalpošana ( Komentārs)

Nu cik var skaidrot, ka pārdevējas par cenām neatbild! Pat konkrētais DROGAS, MAXIMA vai RIMI! Tas dators ar pareizajām cenām ir kautkur, tikai ne tajā veikalā. Pat paeizrakstību uz cenām nekoriģē veikala vadītājs-vadītāja. Mīlīši, liekat tām pārdevējām mieru!!! Izbijusi DROGU pārdevēja. Ļoti ceru, ka vienmēr pratu mierīgi un piueklājīgi paskaidrot cenu un atlaižu % atšķirību reklāmās.

S sane 03.02.2009
Komentāri 2 Apģērbs

Drogās - Не принимают Подарочные карты ( Komentārs)

Не принимают Подарочные карты Man arī nepieņēma dāvanu karti. Un neviena pārdevēja savlaicīgi man ne paskaidroja, kas ir jādar. Veikalos Drogas es vairs neko nepirku.

K Kristīne 29.01.2009
Komentāri 2 Veikali