Meklēšanas rezultāti

Drogās - Ieeja māmiņām ar ratiem aizliegta ( Komentārs)

Ieeja māmiņām ar ratiem aizliegta ...tāds brīdis, kā man - paliksiet kustību invalīds. Ir jau raidi, draugi un pat sociālie darbinieki, kas man palīdz, bet, ja es visu savu mūžu esmu iepirkusies pati . Es gribu redzēt jaunās preces un arī pati domāt par to, ko man vajag. Āgenskalna ''Drogās'' - uzbruktuve ir, bet tālāk - nav iespējams veikalā iebraukt ar invalīda ratiņiem, jo visas ejas ir piekrautas ar precēm. Tik tiešam, šie veikali ierobežo manu brīvu pārvietošnos un uz Ūnikama māju klejot jau neiešu, jo stulbeņus neciešu.Tikai novēlu manu likteni.

Drogās - Ieeja māmiņām ar ratiem aizliegta ( Komentārs)

Ieeja māmiņām ar ratiem aizliegta Es uzskatu, ka šie veikali ierobežo manu brīvu pārvietošanos =========================================== kas tev Drogas kāds parks? varbūt atvilksies ar savu "pārvietošanās brīvību" uz manu māju paklejot? ar bērniem nav jāvalkājas pa veikaliem, ar bērniem jāiet staigāt svaigā gaisā, rotaļlaukumos, muterīt!

ū ūnikums 25.07.2010

Drogās - Ieeja māmiņām ar ratiem aizliegta ( Komentārs)

Ieeja māmiņām ar ratiem aizliegta Man drogās besī kasieri...ar savu frāzi ...jūsu nauda, jūsu atlikums...

Z zaķis 25.07.2010

Drogās - Ieeja māmiņām ar ratiem aizliegta ( Komentārs)

Ieeja māmiņām ar ratiem aizliegta Nu, ''Drogas'' invalīdiem ir pilnīgi garām, bet tos jau Arvīds un viņiem līdzīgie uzskata par tizleņiem kvadrātā. Ar invalīda ratiņiem nav iespējams pat izbraukt cauri pīkstuļiem, un tad ejās sakrautās preces, kuras tādas pašas ir arī plauktos . Visdraudzīgākais veikals ir ''Rimi''- var izbraukt cauri gan pīkstuļiem, / tātad nevajag teikt - nebūtu zagļi, nebūtu pīkstuļu- tos var regulēt/, bez tam vai pārdevējas konsultantes, vai apsargi nāk palīgā - padot preci no augšējiem plauktiem utt.

I inv. 23.07.2010

Drogās - Ieeja māmiņām ar ratiem aizliegta ( Komentārs)

Ieeja māmiņām ar ratiem aizliegta ...vienu gan tev pateiksu, mani apvainot tu vari cik patik, bet manu bernu gan nee. Ja pienemam ka esmu pilniga tizlene, tad automatiski sanak ka tu esi pilnigs idiots, kurs atlaujas, apvainot svesus cilvekus un tad jau skaidrs kas ir tavs berns. Protams, ka es ratus varu izbraukt caur jebkuru veikalu, bet konkreti Drogas es nevelos to darit. Lai vini beidzot saprot, ka ir jadoma par cilvekiem- varbut ari invalidu varetu saukt par idiotu un neaudzinatu lempi, ja vins nevar izbraukt veikalam cauri?

E ecad 23.07.2010

Drogās - Ieeja māmiņām ar ratiem aizliegta ( Komentārs)

Ieeja māmiņām ar ratiem aizliegta Arvīd - ceru, ka tev pašam nāks atpakaļ šie vārdi - to, ka esi stulbs jau tagad var pamanīt. Drogas tiešām ir pamatīgi piekrāmētas, tur jau pat bez ratiņiem grūti izziet. Droši vien nemaz neesi bijis tajā veikalā.

M mamma 23.07.2010

Drogās - Ieeja māmiņām ar ratiem aizliegta ( Komentārs)

Ieeja māmiņām ar ratiem aizliegta Nu es vienkarsi braucu cauri ar ratiem Drogas, man pilnigi vienalga, ka tur kautkas gazas, ta nav mana problema. Protams apzinati neko negazu, bet ja ir tik saurs ka knapi var izbraukt, tad parbidu plauktus, lauju mazajam iznemt preces no plauktiem, nomest zeme. Es jau neesmu vainiga, ka ratiem nav vietas.

E ecad 23.07.2010
Komentāri 17 Veikali

tops veikals Dobelē - pārdevējas žagatas-skeneri ( Komentārs)

pārdevējas žagatas-skeneri Man vispaar riebjas DROGAS!Vienmeer smird peec pulveriem, preces noliktas taa, lai cilveeks nevar paiet normaali garaam!Un, ja es buutu dzirdeejusi, ka mani kaads no taam paardevuškāam aprunaa, buutu reaali purnaa iebraukusi taa, ka neviens uz to feisu vairaak virsuu nepaskatiitos! Drogu vadiibai jaadomaa tiešāaam vairaak par klientiem!

A aber 17.07.2010
Komentāri 4 Tirdzniecība

Stepes Minerālūdens - produkta sastāvs - satur indīgu vielu ( Komentārs)

protams, ka indējas, labrīt!!! tā taču ir komercija, bet cilvēki priecīgi lieto, Tu pat nespēj iedomāties, kāds sastāvs ir veļas pulverī, kas nesadalās un paliek drēbēs, visās drogas dušas želejās... parabēni, naftas gala produkti, nav ko brīnīties, ka alerģija ir gadsimta slimība, nerunāsim nemaz par ļaundabīgām slimībām... katrs pats izvēlas, ko lietot!

Meybelline - acu tuša Colossal ( Komentārs)

Es pirku Nivea tušu, ar 2 uzgaļiem.. nopirku, bet izkaltusi .. Drogās jau 2 x kad ar tušu viļos.Mēs esam kā 3. valsts, kam sūta to nekvalitatīvo preci

Drogās - Drogas ( Komentārs)

Drogas Piepēns - - - - > liekas, ka tu esi galīgi atsaldēts... ja tā ir, nerādi to visiem, mūs neinteresē, ka tev nav smadzeņu. Es pilnīgi piekrītu sūdzības autorei, man arī liekas, ka dezodorantiem jābūt testeriem... Bet gan ir viena lieta, ka testerus piegādā pats ražotājs, un ja viņš to nedara, veikalam ir neizdevīgi likt to pašiem, jo testeri nāktu klāt bezmaksas, bet ja Drogas pats sagribēs likt, tad tie jau būs izdevumi.

Зубная паста "SPLAT ULTRACOMPLEX" - Вредит деснам и зубам ( Komentārs)

Pirms iegādāties zobu pastu, būtu jāizlasa tās satāvs.Zobu pastas iesaku pirkt aptiekās, nevis lielveikalos un Drogās. Ļoti laba zobu pasta ir Elmex un Aronal, tās gan maksā dārgi, bet pietik ilgam laikam un labi notīra aplikumu.Vēl var lietot Weledas zobu pastu, kas ir homeopātiskā, vēl var lietot Rocs, arī būs dārga, bet skaitās laba.No lētā gala var ņemt LESNOJ BAĻZAM.

Drogās - vīlos ( Komentārs)

vīlos Labdien! Gaidīsim Jūsu vēstuli. Mūsu adrese: Akciju sabiedrība Drogas Kompānijas A.S. Watson Group uzņēmums Dzirnavu iela 57, Rīga, LV 1010, Latvija Ja nepieciešama cita informācija, lūdzu zvaniet: Tālr: +371 67084800, 67084802

Palette Color"Gloss - Neatbilstoša krāsa ( Komentārs)

Krāsojot matus jāievēro instrukcija, ja paturēt nedaudz ilgak, nekā rakstīts instrukcijā, tād rezultatu neviens nevar garantēt...Uz matu kastītes ir ražotaja numuri, viņiem var piezvanīt un atrisināt problēmu...bet Drogas darbiniekim nav nekas jākompensē

V Vika 04.06.2010
Komentāri 18 Kosmētika

Palette Color"Gloss - Neatbilstoša krāsa ( Komentārs)

ne jau "Drogas" ražo to krāsu! prasi kompensāciju ražotājam.

P pufa 04.06.2010
Komentāri 18 Kosmētika

Drogās - fui ( Komentārs)

fui Drogās meitenes sēž kasēs, kā arī palīdz pircējam, vēl viņām jāiznes prece, , un kā jūs domājiet kādas tad viņai, lai būtu tas apģērbs un tās pašas rokas, un cik viņas saņem par to, plus liekot akcijas, PAR KO NESAŅEM NE SANTĪMA .Cik virstundas viņas strādā ?

L LĪGA 02.06.2010
Komentāri 5 Veikali

Drogās - svītrukodi ( Komentārs)

svītrukodi Sākās sūdzība ar Drogas veikalu, beidzas ar Sportlandu! SMIEKLI NĀK NO TĀ, CIK MĒDZ BŪT CILVĒKI STULBI!!! Kāda ellē atmagnitizēšana? Kas tas tāds? Kāds ir redzējis, lai pārdevēja kādā veikalā "ĀTMAGNITIZĒ" jebkādas ierīces? Sūdzības autoram nav kārtībā loģiska domāšana!

D Dīzelis 08.05.2010
Komentāri 76 Veikali

Drogās - Apšmauc pircejus ( Komentārs)

Apšmauc pircejus tad sanak ka ja perc vienaa drogas veikala ta karte nav deriiga citaa, vai kaa?? Kautka pastulbi sanaak. Normali butu ja tu varetu to izlietot jebkuraa jo tas tacu ir viens un tas pats veikals.

Narvesen - Kas notiek ar NARVESEN? ( Komentārs)

Kas notiek ar NARVESEN? tas pats notiek visur, arii Drogās!

I inga 27.01.2010
Komentāri 55 Tirdzniecība

Drogās - Nesaņēmu balvu,ko biju laimējusi Drogas loterijā ( Komentārs)

Nesaņēmu balvu,ko biju laimējusi Drogas loterijā ...vajadzīgi. Arī Narvesenā ir līdzīgas situācijas kad piemēram Aldaris vai Cēsu alus rīko akcijas kad ir jākrāj korķi lai pēc tam tos iemainītu pret balvām. Balvas NEKAD neizsniedz līdz akcijas perioda beigām. Vienmēr cilvēkiem ir jāpieraksta kādas balvas vajag un vēl tikai apmēram pēc mēneša viņi viņas dabūn. Un tā nav Narvesena vaina kā visi tajā brīdī domā bet gan to, kuri tās balvas piegādā. Un domāju ka šajā gadījumā Drogās bija tas pats, lai gan nekādu akciju par diskiem dzirdējusi neesmu.

N Nikija 09.12.2009
Komentāri 5 Veikali