www.sudzibas.lv New Yorker Apsargu rīcība

New Yorker - Apsargu rīcība

Vakar iegāju veikalā ''New Yorker'' Rīgas centrā un piedzīvoju diezgan nepatīkamu iepirkšanos.Ieejot veikalā un izejot cauri skeneriem kas ir pie durvīm tie sāka pīkstēt, es apmulsu, bet apsargs pat nereaģēja.Nu tad nolēmu nopirkt savu produktu, samaksāju pie kases un gāju ārā, bet tad atkal sāka pīkstēt skeneri un apsargs pasauca veikalā atpakaļ un sev līdzi pasauca vēl kādu vīrieti, kurš bija civilajā apģērbā un nelikās ka vinjam būtu jebkāds sakars ar veikala drošību, un lika aiziet tikai aiz drēbju pakaramiem un turpat uz veikala palodzes izkramēt somas saturu.Tad es sapratu ka vainīgi vareētu būt apavi, ko es iepriekšējā dienā nopirku Imantā ''Maximā'' un kuriem tā veikala pārdevējas nenoņēma pīkstuli.Izņēmu apavus no somas un parādīju apsargam, un tas iedeva tos apavus civilajā apģērbā ģērbtajam, kurš izsmējīgi vaicāja, kur tie pirkti un kad pateicu ka Imantā "Maximā" viņš paskatījās uz mani tā it kā es melotu un pārjautāja vai tiesām tur, it kā domātu, ka es meloju, ka Imantā ir ''Maxima''!!!un to taču pēc preču zīmes redzēja, ka tie nav ''New yorker'' apavi!!!Protams, ka ''New Yorker'' pīkstuli noņēma, taču tas pats civilajā apģērbā vēl nekaunīgi uzprasīja, kāpēc man vajag tik mazus apavus (tie bija domāti mazajai māsai)!!!Nu galu galā pārpratums noskaidrojās un apsargs pat neatvainojās, un tas civilajā apģērbā ģērbies tikai vēl noteica, ka cerot ka man esot čeks par to ka es tos esmu pirkusi!!!

P Pircējusargātājs 29.11.2008

Pie visa ir vainīga mūsu nezināšana!
Man bija līdzīgs gadījums Origo. Kad pienāca apsargs un teica, lai parāda somu-es viņam atbildēju-nekādu problēmu. Lūdzu uzaiciniet policijas darbinieku, divus lieciniekus un pārbaudiet manas somas saturu sastādiet protokolu par somas satura pārbaudi. Tas apsargs ļoti ātri aizgāja un brīnumainā kārtā vinam nekādas pretenzijas nebija!
APSARGIEM NAV TIESĪBU PĀRBAUDĪT JŪSU SOMU SATURU! TO DRĪKST DARĪT TIKAI POLICIJAS DARBINIEKS 2 LIECINIEKU KLĀTBŪTNĒ UN SASTĀDOT PROTOKOLU.
Diemžēl apsargi ignorē šo prasību un izmanto to, ka cilvēks ir apjucis un varbūt arī nezin savas tiesības!

L Lepi 29.11.2008

Tā gadās, jo pircēji ir dažādi un tie kas zog tie jau māk batonus saspraust ausīs . Protams trāpjas arī godiegie, kurus nevar atšķirt no tiem visiem . Tā tās nepatikšanas sanāk. Labi, ka viss labi beidzās.
PRCĒJU SARGĀTĀJI - sanāk tā, ka apsarga vieta vajag policistu . Jo biezi dzirdu pīkstienus veikalā.

A Aigars 30.11.2008

atzisties, ka nozagi.

K Komet 30.11.2008

Var piekrist Lepi komentaram! Apsargs nav rentgena stars, kas visu tev cauri redz. Daudz zog un bazh batonus ausis, tapec busim saprotoshi pret apsardzes darbiniekiem! Un, tas, ka cilveks ir civilajaa, nenozimee, ka vinam ar veikala droshibu nav nekada sakara! Ir neskaitamas vietas, kur apsargi ir civilajos uzvalkos, par apsardzes dienestu vaditajiem nemaz jau nerunaju. Vini parasti ir tikai civilaja!

K kate 16.12.2008

Taka stradaju viena no veikala New yorker varu teikt ka ir noalgotu speciali apsargi kas izskatas ka pirceji...Tik atskiriba tada ka vinji vero vai kads zog mantas vei ne... un var vainot tikai tos kas zog ka mes pasi nonakam sada neerta situacija...
Un ja tu zini ka neesi neko zagusi, somu tad var paradiit bez problemam ...Nav jau nekada kauna lieta.. Jo biezi vien(sievietem)pikst kads lupu spidums vai kaut kas no kosmetikas, vai ari cita veikala nav nonemti pikstuli...apsargiem par to maksa lai sekotu lidzi kas notiek veikala

D domii 29.12.2008

nu jaa.. stulba bija pieziime no taa viiriesha-->tas civilajā apģērbā ģērbies tikai vēl noteica, ka cerot ka man esot čeks par to ka es tos esmu pirkusi!!!

Pati arii vienu reizi nopiiksteeju... Sajuuta nekaada patiikamaa, kad japarkraamee visa soma zinjkaariigo priekshaa... :D... bet nu ja nav par ko uztrauties tad lai jau skataas.. biezhi jau taair, ka ir kaadalieta, kas nopiikt, bet no pat nevar nopirkt tajaa veikalaa.. Biju nopirkusi ''Maximā'' likieri un iegaaju "Drogas" ejot araa saaku piiksteet... tadkopaaar sargu paarbaudiiju samas saturu... un jaa atklaajaas, kas tur taa nopiikteeja.. man likjieriitis... nu jaa kopaa ar sargu pasmeejaamies un taa arii beidzaas...
bet es veeljoprojaam nesaprotu kaa tas naakaas, ja sho preci noskanee un taa taa vai taa piikst..?

T toony 29.12.2008

Kate, man piemēram ir nepatīkami rādīt savas somas saturu kādam - man tur visādas higiēniskas lietas, sīkumi, kurus tāpat vien krāmēt ārā es nu netaisos. Apsargi domāti tam, lai es nepakertu mantu un nemuktu prom, bet pārbaudīt viņiem mani nav tiesību. Lai veikals uzstāda kameras un skatās - nozagu vai nē, man neviena priekšā nav jāatskaitās.

V vix 29.01.2009

Nevajag fenderēt un ja ko pērc, tad kā normāls cilvēks un čeku obligāti līdz, savādāk preci ņemtu Tev nost un safočētu un izsauktu policiju. Tā lūk!
Un ja vēl kāds redz, ka kādam pīkst fočējiet un nepaļaujaties uzļīdzīgām pasakām.
New Yorker gan nepazīstu, bet ceru veči kersies pie prāta un tik viegli prom nelaidīs bezčekus :)

D DINDA 21.06.2010

OK.. man ar bija situacija, kad gaju pa STOCKMAN un patiesību sakot, kau veikalā iekšā ejot nopīkstēju, bet apsargs neko --pasmaidija.. nju un ārā ejot atkal nopīkstēju.. apsrags ļoti laipni pajautāja, kas somā un tt... tā kā nācu tieši no skolas, nebija nekādu problēmu pateikt, ka tik klade viena ir..
teica ka bus gan jāparāda... un blakus stāvot, neko neaiztiekot ar rokām untt.. puisis vnk skatijās ko varu izvilkt.. bet tā kā pirmais ko izvilku bija maks.. viņš uzreiz pasmaidija un prasīja vai e-talons makā ir .. teicu gan ka ir.. (bija saglabājušies kādi 10 - ziniet, dažreiz vnk savācas nevajadzīgajā nodalījumā kādi izbraukātie e-taloni.. bija ap 10...) tā es arī izgāju bez viņiem un viss ok... izrādās ka e-taloni arī izbraukāti pīkst...
un nezinu gan vai tas ir baigais apkaunojums uzrādīt šādā veidā somas saturu, jo patiešām dažreiz tas var būt tikai stulbs pārpratums.. bet protams, labāk laikam būt iedomīgai princesei, kura sacels brēku veikalā - sagaidīs, kad tiks izsaukta policija, piaaicnāti licinieki un tt... un kam tāda uzmnības pievēršana, ja tu patiesi neko neesi zadzis?
galu galā.. apsargs arī ir tikai cilvēks... un ja tu pīksti, tātad kaut kas nav kārtībā un mēģini uztvert to tāpat kā es - noskaidro, kas gan tas var būt - padari to interesantu un kopā pasmaidat!:)

S Saargs 24.08.2011

protams ir bijushi jau visadi gadijumi, piemeram, divas jaunas maminas ieiet kosmetikas veikala neteiskhu kura nu un tur krasojas un grimmejas nu lai tak tiek prieks es pie sevim, nu tad pec 30.min. iet lauka un piikst, protams Labdien, uzradiet ludzu savas mantas un meginiet velreiz iet cauri, bet vienalga pikst un soma mala rati ari sieviete pikst un piikst, ta nu luk pamaniju ka vinas roka iet pa priekshu un iepistas tad kad jau ir pie sensora, ludzu lai tikai roku pieliek pie sensora un pikst izradijas ka spradze kas ir vijai uz rokas kautkada veida rezdge uz shiem sensoriem, taapec cilveki neesiet tik rupji pashi kad kautkas iepikstas ja juus neesat neko zaguzsi un jums nav par ko UZTRAUKTIES.Ja nu buus iet kautko zaguzhi tad jums tiks paraditas video noveroshana.