Meklēšanas rezultāti

Swedbank - Nepieklaajigs jautaajums ( Komentārs)

Nepieklaajigs jautaajums Kāds sakars bankai ar naudas izcelsmes skaidrošanu, ja tā vienkārši jāsamaina, kāda tur legalizācija saskatāma, kāpēc piemēram 1000 - 20000Ls nevar sakrāt, piemēram, 20g. garumā? Kāpēc cilvēkam jāuzmācas ar savām kartēm? Plēsiet ādu tiem, kas nevar kredītus apmaksāt, nevis lieciet citiem par to maksāt_Nevienā likumā nav rakstīts, ka man par saviem zeķē iekrātajiem līdzekļiem būtu jāziņo swedbank.

M moldriks 30.01.2010
Komentāri 53 Bankas

Euronics Alfā - nepasūtiet fotogrāfijas! ( Komentārs)

nepasūtiet fotogrāfijas! Diemžēl šis veikals pievīla arī MOLĀ- Swedbank 50 bilžu dāvanu karti centāmies izmantot 29. decembrī, 2 dienas pirms termiņa beigām. Aparāts, protams, nestrādāja. Nu neko, pēc ilgas skaidrošanās atļauj bildes pasūtīt arī janvārī. Aizbraucām šodien- nekā, derot tikai 15 dienas pēc 29. decembra, ko 'vadītājs mutiski mums pateicis'. Bildes nedabūjām, un šo veikalu arī varis neapmeklēsim. Vadītājs- nulle!

Euronics - Netaisiet bildes tur! ( Komentārs)

Netaisiet bildes tur! Lošu tauta roflmao Paši vanīgi ka nācāt pēdējā brīdī... SWEDBANK kuponi bija līdz 31. decembrim, un cilvēki, gudrī būdami, nāca 20-31 datumos taisīt, jo agrāk jau bija slinkums atnākt... Loģiski ka tūkstošiem pasūtījumu nav viegli uzreiz apstrādāt, tapēc gaidiet. Būtu nākuši agrāk, bildes būtu nedēļas, pusotras laikā. Par kvalitāti - kādu bildi nofotografē, tāda tā arītiek izdrukāta, ne ko pielikt, ne atņemt.

Swedbank - noņēma visu naudi no konta! ( Komentārs)

noņēma visu naudi no konta! Piekrītu Lindai, ja cilvēks pats mekle laikus palīdzību, tad nav tik traki... OK, piekrītu banka, protams, attiecīgi nocenos tavu kred ītu, bet uzreiz paradu piedzinas kompānijai nenodos... Galvenais nevajag piekopt strausa taktiku un bāzt galvu smiltīs cerot, ka problēmas pagaisīs. Pec pieredzes varu teikt, ka Swedbank pret tiem klientiem, kas laikus nak pēc palīdzības izturas pat ļoti godprātīgi... netā ka daža laba kredītiestāde... piemēram Inserviss vai Parex...

V Vineta 22.01.2010
Komentāri 15 Bankas

Spa Ezeri Hotel - Drausmas ( Komentārs)

Mēs ar vīru bijām uz SPA Hotel Ezeri, kad gribējām izņemt Swedbank vērtīgo punktu programmas balvu, proti, iespēju padzīvoties pa ūdens relaksācijas kompleksu, ja paliek viesnīcā pa nakti. Sākumā jau likās jokaina reģistratūras darbinieces attieksme - jūs ar to kuponu pagaidiet, es vispirms apkalpošu aiz jums esošos "normālos" klientus. Jāsaka, ka ūdens relaksācijas kompleksa izmantošana maksā apmēram 3 reizes mazāk nekā numuriņš, nerunājot nemaz par to, cik izmaksāja ceļš uz Rīgu teju no otra...

A Agnese 15.01.2010
Komentāri 35 Viesu nami

Viasat - Negodīgu līgumu uzspiešsana ( Komentārs)

Negodīgu līgumu uzspiešsana ...diena nederēs vairs) un tad sakas interesantakais. Līgums pagarinās automātiski uz 2 gadiem, kuru ar visu cieņu tu vari uzteikt tikai 90 DIENAS iepriekš..., vot tas jau ir juridiskais hīts... Plus visam ja nemaksa ar auto maksājumu(no swedbank), tad + 1.60Ls Murgs pilnīgs... Piekrītu, ka netika veikta līgumu lasīšana, bet... esmu klients no 2004, līguma nosacījumi ir mainīti vienpusēji un vairākkārt. Viņu grozījumi mājas lapā ir jālasa biežāk par Latvijas vēstnesi... Nelasīji, noklusēji, ta...

Swedbank - InternetBank ( Komentārs)

InternetBank Piekrītu. Man ir līdzīga situācija, kāds ar manas kredītkartes datiem ir iepircies Spānijā. Swedbank solīja pretenziju izskatīt 45 (!) dienu laikā no tās iesniegšanas datuma. Nepiekrītu, ka vainīgi internetveikali. Atradu TVNETā rakstu datētu ar 14.10.2009., ka hakeri uzlauzuši MasterCard un Visa datus skandināvu bankās .

Z zuze 15.12.2009

Unibanka - ( Komentārs)

...scheta ot kontor na kotorie prihodili den`gi gdeto porjadka 10 tisjach lat v mesjac. Tak vot pri opredelennih operacijah kartochka iz za svoej zaderzhki pozvoljala snimat namnogo bolshe chem est na schete. Ja reguljarno vidil minus na karte . A smisla kidat bank net esli tebe tuda idut dengi postojanno. I potom v bega izza 30 tisjach lat ?. Bananani gruzit v afrike ? Skazhu Vam tak za eti 5 let teper ispolzuju tolko swedbank i skazhu odnaznachno eto luchee chto est iz internet predlozhenij !

I Igor 03.11.2009
Komentāri 4 Bankas

Swedbank - Lojalitātes punkti ( Komentārs)

Lojalitātes punkti Swedbank vispār ir zaudējusi savu prestižu. Nevienu labu vārdu neesmu dzirdējusi jau sen, tikai sūdzības un nožēlu, ka vispār ir saistīti ar šo uzņēmumu.

L lude 22.10.2009
Komentāri 6 Bankas

Šoks par Hansabankas iemaksas automātiem! (Atbilde uz jautājumu)

Man swedbank bankomats Maxima XXX Ulmana gatve no 300 LVL atdeva atpakal 20 LVL un naudu konta neparskaitija. Pretenziju 3 dienu laika izskatija pozitivi

Ge Money Bank - AIZDEVUMI ( Komentārs)

...ņmet nelabprāt - bet tā kā jau iepriekš man ar šo banku nebija problemas jo visu laicigi nomaksāju tad domāju ka panemšu - tad maksāt spēja bija ļoti laba. Bet tagad kad zaudēju darbu - vakars uz ezera. Raksti zvani ej - viss pielnīgi kā latviski teiktu pie pakaļas viņiem. Nu visi kam šeit ir kredīts tad pārkreditējieties vai uz swedbank (kolosāla attieksme) vai citu banku. bet tie kas bez darba to nevar izdarīt - tad aicinu iet uz bankām un nest striķus ar veļas ziepēm - kārsim karātavas.

Swedbank - Godīgie vadītāji ( Komentārs)

Godīgie vadītāji Personīgi zinu raksta autori. Nekāds spīdošais darbinieks jau nebija. Mūžīgi slimības lapas. Turklāt pati no Swedbank aizgāja. Jebkurš labs vadītājs pamana darbinieka attieksmi pret darbu. Problēma nav ne uzņēmumā, ne filiāles vadītājā.

E ex-kolēģis 23.08.2009
Komentāri 2 Bankas

Leļļu (Miniatūrā) karaļvalsts" - Leļļu muzejs - Fui!!! ( Komentārs)

...tūrisma firmu braucām ekskursijā pa Latgali. Viss sīki saplānots pa stundām, kur ir jābūt. Ar šo muzeju gide (kas bija vienas kolēģes meita) sazvanījās un visu sarunājas divus mēnešus iepriekš, pat pierakstījāmies uz pārģērbšanos un fotogrāfēšanos. Bet atbraucot, mums vienkērši rupji atteica, jo tur izklaidējās Swedbank vietējās filiāles darbinieki, kas bez šaubām bija pietiekami smalkas personas, lai "atšūtu" cilvēkus, kas jau bija par visu samaksājušas un visu sarunājušas 2 mēnešus iepriekš.

Maksims Mordovcevs un Kristīne Dubrova - Krāpšana ( Komentārs)

"Kādēļ pircējs nepainteresējās, kas rakstīts zemesgrāmatā???" - tāpēc ka tas viss tika tā "eleganti" paslēpts - caur dāvinājumu brālim - ka pat pieredzējis jurists tam nepievērsa uzmanību un pat vairākas bankas, starp kuram ir visiem pazīstamas Swedbank un DnB Nord Banka nepievērsa tam uzmanību...

Privatbank - neatdod naudu ( Komentārs)

neatdod naudu Tādā pašā situācijā man Swedbank problēmu nokārtoja otrajā dienā, bet pieteica 2 nedēļas.

IZZI - Serviss, kas sūkā ( Komentārs)

...nauda), jo vēlās, lai izsnieddz viņiem kredītu par pakalpojumu mēnesi uz priekšu (kurš īpaši iedziļinās niansēs, slēdzot līgumu par kompleksu ar graujošām atlaidem utt. 16 -17 ls). Vis interesantākais sākās, kad vēlies nomaksāt rēkinu (man piemēram Swedbank internet bankā), jo nekas nenotiek - bankas klerki stāsta, ka viss ir kārtībā (tu nemāki ievadīt visu, kas nepieciešams un esi akls, jo neredzi kļūdas paziņojumu gan MS Explorer gan Opera gan Firefox utt. - vienīgais, ko var tiešām redzēt ir...

IZZI - Slikta attieksme pret klientiem ( Komentārs)

FlySiesta - Aviobiļetes ( Komentārs)

Aviobiļetes Pilnīgi piekrītu raksta autoram, ka ar Flysiesta nevajag saistīties. Krāpnieku firma. Man atsūtīja rēķinu, kurā bija teikts, ka ja skaitīšu ar Swedbank, tad biļeti saņemšu pēc trīdesmit minūēm.Naudu pārskaitīju, bet biļeti tā arī nedabūju. Zvanīju uz norādītajiem tālruņiem. Latvijā teica, ka vainīgi leiši, bet viņu tālrunī atbildēja, lai zvanot uz Latvijas tālruni. Tas pretīgākais, ka netaisījos braukt izklaidēties, bet aizvest bērnu uz ilgi gaidīto un cerēto tenisa turnīru. Nezinu diez vai dabūšu naudu atpakaļ, bet soda punktus par neierašanos uz turnīru gan.

Swedbank - tehniskas problemas ( Komentārs)

tehniskas problemas SWEDBANK В Резекне- ужасно медленное обслуживание.Чтобы получить карту, пришлось ждать целый час. Работникам стоит быстрее выполнять свои обязанности.

м Март 22.03.2009
Komentāri 11 Bankas

DNB Nord Banka - izspiedēji ( Komentārs)

izspiedēji Swedbank delaet toze samoe.. Ni daj Bog na 3 dnja prosrochish..

M Marek 01.03.2009