Meklēšanas rezultāti

Daugava DK - Vienkārši riebīga pagrīdes tirgotava ( Komentārs)

Tieši tā - lai swedbank sarosās, te iet uz grunti veikali. Pusgada jautājums un būs viss bankrotējis.

Daugava DK - Vienkārši riebīga pagrīdes tirgotava ( Komentārs)

DAUGAVAS DZIESMA LĪDZ AR VIŅAS SAIMNIEKU IR NODZIEDĀTA. NESAPROTU, KUR SKATĀS SWEDBANK ŠOREIZ VIŅŠ TOČ NOLAIDĪS UZ GRUN TĀ, KA NEBŪS VAIRS KO PAŅEMT ...

Toletes. - Sliņķi. ( Komentārs)

zini, Ausainīt, viena swedbank filiāles galvenā caca arī teica "tolete"..tā kā, hvz, kur aug kājas šim vārdam;-)))

Swedbank - Darbs Swedbank ( Komentārs)

Darbs Swedbank Bet, nu, ja tā paskatās, tad no bankām visbiežāk jaunas vakances ir Swedbank un Citadelei :)

S silk182 07.05.2012
Komentāri 3 Bankas

MISURA / GIRA - Neizpilda darbus ( Komentārs)

...приятные люди. Не ведитесь, это просто пыль в глаза. Не тратте свое время и нервы. Хотите сделать умный дом, используйте Jung, или другую фирму. Есть специалисты, кто качественно, на порядок дешевле, и что самое главное, в срок вам все это сделают. Жаль времени мало, написал-бы представителям Gira, чтоб у этих уродов лицензию забрали. Держитесь от MISURA подальше. Их реквизиты: 'MISURA' SIA PVN Nr. LV40003823869 A/S 'Swedbank', kods HABALV22, IBAN Nr.: LV52HABA0551013219890 www.misura.lv

Swedbank - Swedbank/Intrum Justitia ( Komentārs)

Swedbank/Intrum Justitia Узнайте, кто снимает! Если банк, то просто поменяйте банк куда перечисять зарплату. А у Swedbank идите на переговоры об оплате кредита. Фирмам по выбиванию долгов нечего не платите, у вас нет основания им платить!

Sabīne Veilande - Krāpšana, nekvalitatīvi pakalpojumi ( Komentārs)

...tādēļ vēlas kooperēties. Savam pasūtījumam pievienoju produktus, kas bija vajadzīgi SABĪNES klientiem. Pirmo reizi veicot pasūtījumu no viņas puses bija vajadzība pēc 1 produkta, par kuru veiksmīgi arī saņēmu no viņas naudu, caur internetbanku, Swedbank konts. Līdz ar to šaubas par meitenes godīgumu neradās, taču nākamajā reizē pasūtīt priekš viņas vajadzēja krietni vairāk un diezgan dārgus produktus. Summa bija vairāki desmiti latu, precīzi vairs neatminos. Preci viņa no manis saņēma un...

SMS Credit - smscredit ( Komentārs)

smscredit https://www.manscreditinfo.lv ar Swedbank internet karti vari bezmaksas uzzinat par saviem grekiem

PayPal - Nepienem kartes ( Komentārs)

es vienkarsi atveru kontu paypal, un kad gribeju piesiet dnb visa tad teica ka kaut ka banka nepienem vai neatlauj(anglu val.), ka man javersas banka, un kad meginaju swedbank visa elektron ari to pasu.palidziet, tiesam esmu jaunina saja jautajuma.

M Marina 18.12.2011
Komentāri 15 Bankas

DnB Nord internetbanka - sarežģītā nebanka ( Komentārs)

sarežģītā nebanka ...ņemsi naudu ārā ar Nordea bankomātā, Citadeles vai vēl kādā tad būs komisija. Tāpat komisija būs, ja skaidrā izņemtās naudas apjoms mēnesī pārsniedz 500Ls! Man ar ir DnB Nord banka, kopumā esmu apmierināts. Internetbanka... maķenīt jāpiešaujās, jo ir savādāk nekā Swedbank, bet neteiktu ka šausmīgi tizli vai neērti. Ir ok. strādā raiti, vienīgi piekrītu, ka I-bankai vajadzētu darboties nu vismaz līdz 23:00 un pa nakti lai būtu tas info režīms, jo nemazums ļaužu tomēr strādā līdz vēlam vakaram.

E Erps 08.11.2011
Komentāri 5 Bankas

DnB Nord internetbanka - sarežģītā nebanka ( Komentārs)

sarežģītā nebanka Arnis, te nu gan muļķības bikiņ esi saraxtījis par šo : vai jāņem nost skaidrā nauda un ... jārēķinās ar komisijas maksām. !!! Par skaidras naudas izņemšanu no DnB bankomātiem, kā arī no SEB, Swedbank, Latvijas Krājbanka nekādi komisijas maksājumi netiek pielietoti!

Swedbank - Bankas neizdarība un patvaļa ( Komentārs)

Bankas neizdarība un patvaļa Es arī pāriešu uz Nordea banku, jo SWEDBANK ir nelietīga iestāde! Sarunāju bankā ar personīgo konsultanti, ka pa trīs dienām vēlāk iemaksāšu % maksājumus par kredītlīniju. Eszmu Zelta klients un maksājumus veicu regulāri, tikai Diemžēl esmu pieļāvusi rupju kļūdu, jo todien mana konsultante nebija un biju spiesta griezties pie citas, kura lika man parakstīt līgumu, kurā gan bija pārcelts % maksājuma datums, bet toties gada % norādīti katastrofāli satriecoši 29, 53 % !!! Sapratu, ka te kaut ka...

ģ Ģēnijs 22.10.2011
Komentāri 19 Bankas

Swedbank - Nauda ( Komentārs)

Nauda nebūt ne stulbības.bankas zog no klientu kartēm naudu.daudziem ir tik daudz.ka viņi nepamana.Ja pamana, -tad sākas kašķis ar drošības pārvaldi.dīvaini, ka lieta tik ilgi velkās.nav ko gaidīt, jo īesniegumu kāds varbūt pazaudējis. p.s.man ir pieredze ar citu banku, kā zog naudu...(pati 6 gadus strādāju vienā bankā)toreiz dabūju atpakaļ 2 dienu laikā. Swedbank-bēdu ieleja;-((((

R Rasma 26.09.2011
Komentāri 8 Bankas

Paus Konsults - parādu piedziņa ( Komentārs)

parādu piedziņa ja nemākat runāt ar banku, šai gadienā Swedbank, tad nevajag te kviekt, cik stulbi gan var būt cilvji!

Swedbank - Maksājuma karte ( Komentārs)

Maksājuma karte ...par savām lietām. Pat i-bankā ir norādīta ši informācija, tā kā nav ko klaigāt. Atjaunotās kartes pa pastu un visās filiālēs tiek piegādātas līdz 25. datumam tajā mēnesī, kad kartei beidzas derīguma termiņš. Karšu atjaunošana un saņemšana Swedbank izdoto karšu derīguma termiņš ir norādīts gan uz kartes, gan to varat uzzināt tepat internetbankā. Kartes derīguma termiņa pēdējā mēneša beigās aicināsim jūs saņemt atjaunoto karti tajā filiālē, kuru būsiet iepriekš norādījis. Ja atjaunoto karti...

I Ivars 30.08.2011
Komentāri 9 Bankas

Swedbank - Nauda ( Komentārs)

Nauda ...kas???? Lasit nemakat...! Teikts, ka nauda netika nonemta no bankomata... Es nedzeru..!!! Karte vienmer bija pie manis - bet nez kka tika nonemta informacija un, kkas ar tiem kartes datiem tikai maksajis i-neta - droshi voen, veikala kadas stulba maza.. bija kartei lasitajs informacijas u.t.t Pie ka banka vainiga, pie ta, ka es maksaju par pakalpojumu un vinja nevar sniegt nekadu aizsardzibu... Kamdelj visu laiku tas notiek ar swedbank ? Nevis ar citam bankam?! Jau 3 nedeljas pagaja - info 0

L llll 17.08.2011
Komentāri 8 Bankas

Paus Konsults - Nenormāli draudi ( Komentārs)

Nenormāli draudi Nezinu, iespējams, ka ir arī šādi briesmu stāsti... Man arī Swedbank parāds nodots Paus konsult, un nevedas viegli ar maksāšanu, bet nekad neesmu dzirdējusi nevienu rupju vārdu no konsultantes, kur nu vēl, lai zvanītos radiem! Manējai vārds Liena. Tieši otrādi- saņemu pretīmnākšanu un kopīgi meklējam labāko risinājumu. Droši vien, kā jau katrā iestādē, viss ir atlarīgs no cilvēciskā faktora -viens ir netaktisks un neprot strādāt ar klientiem, otrs ir orientēts uz sadarbību.

Swedbank - Bankas neizdarība un patvaļa ( Komentārs)

Bankas neizdarība un patvaļa Mēģināju atvērt kontu uzņēmumam, neatvēra. Sastapos ar tik augstprātīgu darbinieci, ka vairs nevēlos pat redzēt swedbank.. Zinu, nav jau visas tādas, bet tomēr tas met ēnu uz visu, un zinu, ka uz turieni nekad neiešu.

E Egils 26.05.2011
Komentāri 19 Bankas

ParexBanka - krāpšana ( Komentārs)

krāpšana Man tādus pašus "brīnumus" sataisija Swedbank (tolaik - Hansabanka). Tikai... par summu 210, 000.00 EUR !!! Nav skaidrs - uztraukties vai smieties.

. ... 26.05.2011
Komentāri 4 Bankas

Dainis Umbraško - kredīti ( Komentārs)

hahahahaha, arzemes sis gan... vinu mekle policija, un vel dazi nopietni cilvecini, pedejo IP adresi piefiksejam bet jau maita bija nosvidis kaut kur.. Vinam sonedel tiks izdots aizturesanas orderis, vina istais vards Edmunds Valters, konts SWEDBANK. Vizmaz 1 gadu vares vins smeret savu dupsiti ar smarzigam ziepitem, jo ir to godam nopelnijis!!! Un zip.lv vina sludinajums- aizdod tjipa naudu, ar drosibas maksu utt- es ceru, ka neviens vairs nav tik stulbs un neuzkeras uz sito leto boditi!!