Meklēšanas rezultāti

Swedbank - Nelikumīgi iekasēta nauda. ( Komentārs)

Nelikumīgi iekasēta nauda. Lana, padomā loģiski ar savu spainīti un pēctam vaino banku! Kaut man arī nevisai simpatizē swedbank, bet šoreiz bankai taisnība! Banka visu info nosūta mob.operatoram, kas norādīts līgumā ar klientu! Ja klients maina operatoru, tad bija arī par to jābrīdina banka, lai zin, ka info turpmāk jāsūta jaunajam operatoram! Tāpat arī par tām nesaņemtajām sms, vecajam operatoram šis telf.nr. vairs nebija, tātad nebija uz ko vairs sūtīt, bet banka tik par katru reizi sniedzot info noņēma o, o6 Ls. Viss loģiski!

SEB Banka - BANKOVSKIJ PROIZVOL ( Komentārs)

BANKOVSKIJ PROIZVOL SEB i Swedbank - eto zhe shwedskije pidori, katorih mi kormim!

GeMoney - auto līzings ( Komentārs)

Šitie ir baigie maituērgļi. Man māsa ar cik zvanīja, rakstīja un lūdza pagaidām samazināt mēneša maksājumu - neparko! Tad jau Swedbank daudz labāk, sastādīja man atmaksas grafiku un riktīgi noprasīja vai tiešām varēšu maksāt 40 latus mēnesī?

Swedbank - apdrošināšana ( Komentārs)

apdrošināšana Diezgan tukš teksts, bet man tur ir apdrošināta automašīna un dzīvoklis. Auto salūza uz ceļa, sazvanīju apdrošinātāju, atbrauca evakuators, aizveda auto uz servisu un mani vēl līdz darbam aizvizināja. Tāpat noplūda dzīvoklis, un arī šajā gadījumā saņēmu pieklājīgu atlīdzību. Piekam swedbank apdrošināšana vienīgā piedāvā apdrošināties pret šādiem riskiem,

K Kristaps 13.01.2011
Komentāri 2 Bankas

Swedbank - krapnieki un meli ( Komentārs)

krapnieki un meli PIlnīgi piekrītu, viņi ir pilnīgi cūkas un padara tikai cilvēkus nelaimīgus! PIE VELNA TO SWEDBANK. Atņems cilvekam pašu pēdējo, lai tikai piedzītu katru santīmu. NAV jau jābrīnas, ka visi brauc prom no šejienes. Pretīgi vienkārši.

F FUJ 13.01.2011
Komentāri 22 Bankas

Swedbank - Automātiskais maksājums ( Komentārs)

Automātiskais maksājums Cien. Noname, vai Jums 5 min nebūs laika samaksāt netā par elektrību?! Swedbank protams, ka neliksies ne zinis, viņu serviss vispār ir zem plauktiņa!

U unk 22.12.2010
Komentāri 7 Bankas

Hansabanka - Žēl, ka hansabankai vairs nevar uzticēties ( Komentārs)

Man gadijās identiska situacija ar ar manu maksajumu karti, kuru swedbank bankomats norija itkā pēc nepareizs pin koda ievades. Kaudgan pinkodu vadiju no vinu pašu nodrukatās aploksnes...Esmu parliecināts, ka 3 reizes no vietas nevarēju kļūdities, ievadot četrus ciparus. Juautājums paliek atklats, bankas ļaunpratiba, vai bankomāta tastaturas defekts... P.s mnai argumenti no bankas darbinieku puses netika nekada mērā ņemtivērā

A Andrejs 04.12.2010
Komentāri 4 Bankas

Ziedot.lv - ''labdarība'' ( Komentārs)

Jūs esat kāds redzējis, kādā mājā dzīvo Dimanta? Vai ziniet kas ir tie cilvēki, kas strādā ziedot.lv un kādu izglītību Dimanta ir ieguvusi? Viņi visi ir biznesmeņi. Iesaku painteresēties. Varu pateikt to ka ziedot.lv, swedbank un LNT ir visi uz vienu roku un tas ir liels bizness. Piedodiet, bet tā ir patiesība. Vēlējos vienīgi pateikt, lai padomājiet pirms ziedojiet. Ir tik daudz citu veidu kā palīdzēt citiem, kaut vai pārskaitīt naudiņu uz kontu, bet nevis caur kkādu uzņēmumu. p.s. ja jūs ziedot.lv noziedojiet, tad tam kam esat ziedojuši aiziet 10% no jusu naudiņas

A anna 04.12.2010
Komentāri 31 Pārējās

www.babyland.lv - www.babyland.lv KRĀPNIEKI ( Komentārs)

bet adrese Ogrē un konts LV Doggie Lastepood Ltd Ringtee 7, 76906, Rannamoisa, Igaunija Pasta adrese: Zilokalnu pr. 18-32, LV-5001, Ogre Tālr. 278 38 833 E-pasts [slēpt]@babyland.lv www.babyland.lv Nodokļu maksātāja kods: EE100977172 Swedbank LV49HABA0551022729436

Latvijas Krājbanka - Bankas apkalpošana ( Komentārs)

Par sūdzību tiešam lohs! Bet par banku kā tādu, tā ir zem jebkuras kritikas kā swedbank. LKB manu kontu slēdza bez paskaidrojuma, un vel konta arestu uzlika, un nostučīja mani probācijas dienestam:D Un viss tikai tapēc ka iepirkos un tirgojos ebay, kā arī audzēju naudu hypos. Protams man ienāca mēnesī ap 400-500Ls, vairak uz kontu nekad neskaitīju, a še tev, nepagāja ne gads:D laikam nodokļi valsti jāmaksā...un labākais ka banka pati nekādus passkaidrojumus nesniedz.

A andrejs 09.10.2010
Komentāri 9 Bankas

Swedbank - Krdītkartes neatjaunošana ( Komentārs)

Krdītkartes neatjaunošana Mulkibas!!! kadel nevar atjaunot karti ? Vispar es ieteiktu pierakstit to operatoru vardus un uzvardus ar kuriem kontaktejies! un bankas kontu ari ieteiktu slegt! Man parskaitija naudu uz kautkadam viesnicam. tagad esmu parada paris simtus. PS: BANKAS DARBINIEKS TEICA, KA SWEDBANK NEGARANTA VISA KARSU DROSIBU!!!

M Myka 07.10.2010
Komentāri 8 Bankas

Swedbank - Nepieklaajigs jautaajums ( Komentārs)

Nepieklaajigs jautaajums Sākumā meklēju atsauksmes par darba devēju Palink, tad nejauši uzgāju šo atsauksmi par Swedbank. Kādu laiku tur esmu strādājusi, esmu arī iepazinusies ar šajā iestādē uzstādīto augsto darba kultūru, tāpēc varu droši teikt, ka darbiniece šo jautājumu neuzdeva "Lai apmierinātu savu personīgo ziņkāri", varbūt niansēs tiešām viņa nerīkojās īsti profesionāli, bet īsti objektīvu viedokli šeit laikam nebūs iespējams uzzināt, un laikam jau nevienu tas arī īsti nerūp. :D Un galu galā, vienmēr jau arī...

Z Zane 07.10.2010
Komentāri 53 Bankas

Nordea Banka - Ārprātīga komisijas maksa par naudas izņemšanu ( Komentārs)

Ārprātīga komisijas maksa par naudas izņemšanu Tipisks latvietis teica: "Ceru, ka Swedbank Nordea klientus pie saviem naudas izņemšanas automātiem tieši tāpat nokāš"

A Aste 06.10.2010
Komentāri 8 Bankas

Swedbank - Modina naktī ( Komentārs)

Modina naktī Jā, laikam Swedbank strādā 24 stundas diennaktī, jo arī es saņēmu pagājušo nedēļ 2 īsziņas pus2os naktī. Protams, ka nakts miers iztraucēts! Tas nav normāli!

Z Zeltīte 28.09.2010
Komentāri 8 Bankas

A/S - Klientu apkalpošana ( Komentārs)

Šī sūdzība ir pret A/S "Swedbank"!!!

U Uldis 17.08.2010
Komentāri 3 Bankas

Swedbank - Kretiini melli ( Komentārs)

Kretiini melli Nu iečekojiet šo www.swedbank.tk

J Janis 04.05.2010
Komentāri 14 Bankas

Swedbank - Necieņa, vardarbība ( Komentārs)

Necieņa, vardarbība murgs, kada swebank trase??????????????????? tas ka swedbank dabujat davanu kartes vai ielugumus nenozime, ka swebank pieder si trase

M molekula 02.05.2010
Komentāri 6 Bankas

Swedbank - bankas karte ( Komentārs)

bankas karte ...šo karti, bet varbūt tagad jau manas vajadzības ir mainījušās. Kādēļ, tad citi bankas dabinieki man apstiprināja manas atbildes, bet šī Matīsa fil. darbiniece nezināja atbildes?! Cik man ir informācija viņa nestrādā tur pirmos mēnešus. Vai arī katrma darbiniekam ir sava darba taktika...un klientam nav taisnība...ja jau Swedbank nodzīvojusi līdz tam līmenim, ka pa katru soli jāmaksā. Cerams, ka no manis samaksātajām komisijām par savā kontā naudas iemaksām valūtā... peļņa bankai zels un plauks!

B bzz 04.03.2010
Komentāri 3 Bankas

SEB Banka - Aktīvā karte un bankas attieksme ( Komentārs)

Aktīvā karte un bankas attieksme ...об этом банке мне он нарвется, учитывая тот факт что я в протяжение долгова времени искал дешевый и дружелюбный банк ... по мне так самый дружелюбный это DNB, а по дешевлености SEB... к примеру так называемый "ШВЕДСКИЙ" банк swedbank в последние время обнаглел ... чтоб посмотреть в своем банке баланс надо платить 0.10 LS если у вас -0.01 сантим то они заберут у тебя карточку и делай новую за 3 лата ... и так каждый раз?!! да-ну на-фиг переходите как я в SEB и у вас не будет ни каких проблем к...

а Андрей 03.03.2010
Komentāri 10 Bankas