www.sudzibas.lv Autoskola Einšteins Briesmīgs instruktors

Autoskola Einšteins - Briesmīgs instruktors

Vēlos brīdināt par konkrētu autosskolas instruktoru Andri Grietēnu, māca Valmierā. Pēc šīs pieredzes arī noskaidrots, ka šī nav vienīgā tāda situācija qr konkrēto instruktoru. Nodarbību kavē 15 minūtes. Ierodoties ar kursantu tiek runāts agresīvi, pārmests, ka jau nemāk braukt. Interesanti kapēc cilvēki iet autosskolā?
75% braukšanas nodarbības tiek pavadītas, runājot kā citi instruktori nemāk mācīt braukt.. Viss kas ir iemācīts ir pilnīgi nepareizi. Ka šim instruktoram ir 17 gadu pieredze. Iepriekšējais instruktors esot jānošauj. Samaksāta nauda un iegūta trauma.. Un neizpratne par to kā braukt, jo vai tiešām viss 3 mēnešu garumā apgūtais pie cita instruktora ir pilnīgi izmests vējā?
Līdz šim cita pieredze ar teorijas apmācību, pie citiem instruktoriem bijusi patīkama.
Bet šī pieredze ir sabojāJusi domas par autosskolu, jo tiek tolerēti neadekvāti instruktori un pieļauta briesmīga attieksme pret kursantiem.
Ieteiktu autosskolai veikt apmācības saviem darbiniekiem par komunikāciju un cieņpilnu attieksmi pret kursantiem, jo mēs nākam mācīties, maksājam par pakalpojumu, nevis, lai saņemtu traumatisku attieksmi.

27.06.2023

Atbilde no Autoskola Einšteins Support Pārstāvja atbilde 29.06.2023

Katra atsauksme un audzēkņa viedoklis Autoskolai Einšteins ir ļoti nozīmīgs, lai spētu celt pakalpojuma kvalitāti un palīdzētu iegūt vadītāja apliecību ātri un patīkami. Ņemot vērā Jūsu sūdzību, esam sazinājušies ar instruktoru un to pārrunājuši, lai skaidrotu situāciju un nekādā gadījumā nepieļautu šādu rīcību atkārtoti.
Kā iepriekš sarunā vienojāmies, Jums ir brīva izvēle mainīt braukšanas instruktoru, lai turpmākais apmācību process turpinātos patīkami un bez aizķeršanās. Autoskolā ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko instruktoru, kā arī priecājamies, ja visas atsauksmes tiek nodotas Autoskolas administrācijai, lai varam meklēt pēc iespējas ātrāku risinājumu.
Mēs ļoti ceram, ka šobrīd esiet izvēlējusies sev piemērotu braukšanas instruktoru, lai turpinātu apmācību.
Ja ir nepieciešama palīdzība, vienmēr droši variet sazināties ar mums zvanot uz 20602050 vai rakstot uz [email protected].

Ar cieņu,
Renāte

R Raimis 42 03.07.2023

Es tam nepiekritīšu es mācījos pie Andri Grietēnu man nebija nekādas problēmas ar viņu ja tev kautko aizrāda tā tikai var būt tavas vainas pēc un par to nav jāapvainojas tas ir un jābūt pašsaprotamai situācijai.

I ina 30.07.2023

Man arī pozitīva pieredze mācoties pie ši instruktora. Neko sliktu nevaru teikt.

K Kristaps Dūmiņš 17.08.2023
Slikts serviss

Audzēknis ejot braukšanu autoskola Einsteins pie instruktora Gundara Podziņa netiek pie autoskolas eksamena saka vienu bet rezultats cits un maksa ar mainas katru reizi ...par so instruktoru ir sudzejušās vairakas personas

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

A Andrej000 18.08.2023
Krapsana

Neplatit zarplatu korektno kidajet na dengi masini srot