Meklēšanas rezultāti

Swedbank - apdrosinasana ( Komentārs)

apdrosinasana Bet par Swedbank te komentētājiem taisnība - jādrošinās pie profesionāliem apdrošinātājiem, nevis bankā, kas sevi jau vairākkārt ir diskreditējusi.

G Gatis 30.08.2014
Komentāri 4 Bankas

Swedbank - nepakāpsies klientam pretī ne solīti ( Komentārs)

nepakāpsies klientam pretī ne solīti Ko nu Jūs runājiet par karti sievai, kas ir cita persona, man kā Swedbank klienta jau no HABA paša sākuma neiedeva šobrīd auto lizingu, jo redziet man palicis mēnesis pārbaudes laika jaunajā darba vietā, pietam ņemot vēr;a to ka banka redz manus ienākumus arī bet algas un to ka darba pārtraukšana nav ne dienu, kā arī to ka tikko nomaksāju priekšlaicīgi jau vienu kredītu un ar pērējiem kredītiem visā sardarbības laikā nav bijusi ne mazākā problēma. Vienkārši šiem kungiem sakāpis galvā, jo mē...

P pasudzeties 30.08.2014
Komentāri 3 Bankas

Swedbank - apdrosinasana ( Komentārs)

apdrosinasana Kurš gudrs cilvēks apdrošinās bankā? Jāapdrošinās pie profesionāļiem, kuriem ir speciālisti un kuri var adekvāti izvērtēt katru gadījumu! Es vispār neiesaku Swedbank, šī banka ir iestagnējusi "taukos" un izņemot to, kā no jums noplēst maksimums daudz naudas, neko citu nepiedāvā un visas viņu akcijas ir viens liels bulšits!!!

SIA "BD"C - uzmetēji/krāpnieki ( Komentārs)

Biroja adrese Rīgā:  Augusta Deglava iela 10, Rīga, LV-1009 Tālr.: +371 2 699 [slēpt]@bd-c.lv www.bd-c.lv SIA „BD&C” rekvizīti Reģ. nr. 40103329844. Juridiskā adrese: Sudrabu Edžus iela 2-35, Jelgava, LV-3001 AS Swedbank HABALV2X LV85HABA0551029332839

A ar4ae 21.08.2014
Komentāri 1 Būvniecība

Swedbank - Darbs Swedbank ( Komentārs)

Darbs Swedbank Ne katrs darbs katram cilvēkam ir piemērots. Klientu apkalpošana bankā (īpaši Swedbank) ir sarežģīta, tā prasa kā daudz zināšanu, tā arī personīgās spējas un īpašības. Tu esi bankas pārstāvis ar kuru komunicē klients un tu risini situācijas ar kuru klients pie tevis ir atnācis, tas ir tavs tiešais pienākums. Nevienam tev tanī nav jāpalīdz, ne vienam tavā vietā tavs darbs nav jādara, jo tu par to saņem algu un tev par to maksā, tu taču nevēlies dalīties ar kolēģi savā nopelnītajā darbā, ja viņš...

Pacco_al 14.06.2014
Komentāri 2 Bankas

Swedbank - Neiedeva naudu ( Komentārs)

Neiedeva naudu SWEDBANK Уже не тот, нету того нармального банка, сейчас они плевать хотели на своих клиентов, грибут деньги с клиентов лопатой, подняли все расценки и услуги, я давно ушёл от них.

Admirals 15.05.2014
Komentāri 5 Bankas

Baltic Tyres - krāpnieks Linards Žukovskis ( Komentārs)

Доброго Всем Дня! Прочитал на сайте Swedbank.lv gudrie punkti, что можно приобрести авторезину в baltictyres со скидкой 30%.Обычно я всегда плачу налом при получении товара. Ну если уж акция с солидным банком...Короче заказал и оплатил резину за пару дней до майских праздников.Вежливый паренёк обещал, что колёса будут в течении 3 дней, сразу после праздников.Подождал до конца недели...Колёс нет.Звоню в фирму, трубку не берут.Прислали смс, что перезвонят.Не отзвонили.10мая звоню опять, подняли...

Vai iespējams izdzēst pirms 5 gadiem rakstītu sūdzību? (Atbilde uz jautājumu)

es zinu ka ir tādi smirdīgi uzņēmumi kā piemēram: IZZI VIASAT G4S DNB SWEDBANK U.C. kuri ir tādi mēsli, ka ir pelnījuši lai pamatoti uzrakstītās sūdzības saglabājas mūžīgi!!! KĀDA STARPĪBA KA MAINĪJUSIES VADĪBA VAI DARBINIEKI, UZŅĒMUMS PALIEK TAS PATS MĒSLS KAS BIJA PIRMS TAM. JA GRIBI TĪRU VĒSTURI, TAD TAISI JAUNU UN NETAISI SŪDUS, KA KĀDS PAR TO RAKSTA SŪDZĪBAS!

B BIBIS 13.03.2014
Komentāri 3 Drošība

Vai iespējams izdzēst pirms 5 gadiem rakstītu sūdzību? (Atbilde uz jautājumu)

es zinu ka ir tādi smirdīgi uzņēmumi kā piemēram: IZZI VIASAT G4S DNB SWEDBANK kuri ir tādi mēsli, ka ir pelnījuši lai pamatoti uzrakstītās sūdzības saglabājas mūžīgi!!! KĀDA STARPĪBA KA MAINĪJUSIES VADĪBA VAI DARBINIEKI, UZŅĒMUMS PALIEK TAS PATS MĒSLS KAS BIJA PIRMS TAM. JA GRIBI TĪRU VĒSTURI, TAD TAISI JAUNU UN NETAISI SŪDUS, KA KĀDS PAR TO RAKSTA SŪDZĪBAS!

B BIBIS 13.03.2014
Komentāri 3 Drošība

DNB Banka - komisija par naudas izņemšanu no DNB automatiem ( Komentārs)

komisija par naudas izņemšanu no DNB automatiem Ja zinu Swedbank arī piemēro komisijas maksu par skaidras naudas noņemšanu savas bankas bankomātos no kredītkartes. Piemēram SEB bankai arī ir tāds karšu cenrādis, kur karte tiek izsniegta bez izsniegšanas (mēneša vai gada) maksas, bet par katru naudas noņemšanu ir komisijas maksa ja nemaldos ( 0.20 vai 0.25 Ls).

Pacco_al 09.03.2014
Komentāri 3 Bankas

Swedbank - Izsniedz nederīgas norēkinu kartes ( Komentārs)

Izsniedz nederīgas norēkinu kartes Jeb kura situācija ir risināma un nedomāju, ka banka jums atteica apmainīt norēķinu karti. Nevajag uzreiz sisties histērijā, ja kaut kas nestrādā, bet griezties bankā. Swedbank tālruņi nekad nav aizņemti jo ir vairāki desmiti ienākošo līniju, ir dažreiz tikai jāuzgaida. Protams latvietis vienkāršais vidējais neko citu neprot kā izgāzt žulti publiskajā telpā. Ej uz banku - zoss.

Pacco_al 09.03.2014
Komentāri 3 Bankas

Gelvora - naudas piedziņa ( Komentārs)

naudas piedziņa Augstākminētajā gadījumā vismaz tika ņemts kredīts. Es neesmu ņēmis nekādus kredītus (izņemot Swedbank kredītkarti, ja tas skaitās), bet tas netraucē UAB "Gelvora" man sūtīt kaudzes ar draudu vēstulēm. Es jau droši zinu, ka vēstulēs rakstītais ir pilnīgs farss, jo pat manā vārdā ir kļūdas. Diemžēl mana mamma nav tik vērīga un viņa, izņemot šādu vēstuli no pastkastes un ātri uzmetot aci, sāk briesmīgi uztraukties, zvanīt man. Pirmajā reizē mani nevarēja sazvanīt un viņa jau sāka vākt naudu no...

Swedbank - Rindas ( Komentārs)

Rindas Swedbank Valmierā arī ir šausmīgas rindas, bet man ir bizness karte novelkot to uzreiz esmu nākošā pēc kārtas .. pagājušo nedēļu biju bankā man kāda darbiniece saka 20 cilvēki rindā jūs gaidīsiet ? skaidroju, ka man bizness karte un nav jagaida .man atbid tagad šī fukcija nedarbojaties līdz 14 janvārim ..

V v789123 07.01.2014
Komentāri 2 Bankas

Baltic Tyres - krāpnieks Linards Žukovskis ( Komentārs)

Помоему, либо конкуренты либо истеричные люди пишут негативные отзывы. Оплатил 2 комплекта резины, через 3 дня доставили в Лиепаю, ни разу не сомневался в серьёзности компании так как хороший сайт, адекватные люди и скидочная программа совместно с Swedbank. Покрышки одни совсем новые, одни годичной давности, всё супер!

Swedbank - Услуги ( Komentārs)

Услуги Jā, Swedbank piedāvā šo infrmatīvo sms pakalpojumu, BET TO AKTIVIZĒ TIKAI AR PAŠA KLIENTA PIEKIŠANU, VAI PATS SAVĀ I-BANKĀ!!! Totāli stulba sūdzība... sūdzības sniedzējs tipisks trakā stila klients - saslēdz sazin ko neizpētot ko un par cik, a pēc tam bļauj pilnā rīklē... fui.

Nandia 05.10.2013
Komentāri 4 Bankas

SIA Femida group - SIA Femida group ( Komentārs)

SIA Femida group ...и остался доволен. Консультация проходила почти час, мне все доходчиво объяснили, в том числе как разрешить мою проблему с банком. Сказали, что за конкретные действия возьмут уже отдельную плату (ведение переговоров, представление в судах). Пока думаю справлюсь сам, но вообще скорее всего в дальнейшем обращусь именно к ним. Фирму посоветовал мой друг, который уже давно является клиентом работников SIA „Femida Group”, ему они довольно неплохо помогли решить проблему с банком Swedbank.

SIA „Femida Group” - Обманщики ( Komentārs)

Обманщики ...и остался доволен. Консультация проходила почти час, мне все доходчиво объяснили, в том числе как разрешить мою проблему с банком. Сказали, что за конкретные действия возьмут уже отдельную плату (ведение переговоров, представление в судах). Пока думаю справлюсь сам, но вообще скорее всего в дальнейшем обращусь именно к ним. Фирму посоветовал мой друг, который уже давно является клиентом работников SIA „Femida Group”, ему они довольно неплохо помогли решить проблему с банком Swedbank.

Tiesu Izpildītājs Rolands Veinbergs - Izspiesana, par neko. ( Komentārs)

...konta viņš novilka vienīgos 35 Ls, kas tur bija. 2 dienas cīnoties un demonstrējot, ka zinu likumus, 30 Ls saņēmu atpakaļ. Jo likumā ir noteikts, ka kontā ir jāatstāj 200ls mēnesī. Viņš paziņoja, ka tā ir bijusi bankas vaina, ka nelikumīgi pārskaitīja, bet banka (Swedbank) savukārt, ka ZTI tā ir pieprasījis; banka pati nelemjot, ko un cik atstāt kontos. Patiesībā es tiešām brīnos, kā šim cilvēkam nav bail vēlās vakara stundās pastaigāties... Tik daudz cilvēku, kuriem vairs nav, ko zaudēt.

Tievēšana Forte - krāpšana ( Komentārs)

Bankas S.W.I.F.T. kods ir kā bankas ID nr. piem Swedbank ir HABALV22 Citādi viņi neskaita un tu tikai gaidi, kad pūcei aste ziedēs.. :D To kodu var redzēt bankas rekvizītos.

darbs vacija - krapsana ( Komentārs)

Nu ta ir ka pasi neko izdarit nevar, sledzam ligumus Riga, kkada mistiska pagrabina, vacu algu parskaitam uz Swedbank-ja nu nav pratina majas-tas ari nekad neatnaks!!! Labs padoms visiem stradatgribetajiem Vacija, un citviet Eiropa-neejiet stradat caur agenturam-dzivosiet pa 10-12 cilvekiem smirdiga istabina, gulesiet uz matraciem, par ko maksasiet 200 eur menesi, sanemsiet alga pa 500 eur avansos-ta ir reala situacija Vacija, ja gribat atrast normalu darbu-macieties valodu, kartojiet visu...

S sils2012 18.06.2013
Komentāri 2 Internets