T Twwister 18.06.2013

neuzkeraties uz meilu [slēpt]@mail.ru, algu piedavaa 300 eiro, kaut kada traka krieviete mekle vakances par neadekvatu darba samaksu.Nelegala nodarbinatiba, krapnieciba.

S sils2012 18.06.2013

Nu ta ir ka pasi neko izdarit nevar, sledzam ligumus Riga, kkada mistiska pagrabina, vacu algu parskaitam uz Swedbank-ja nu nav pratina majas-tas ari nekad neatnaks!!!
Labs padoms visiem stradatgribetajiem Vacija, un citviet Eiropa-neejiet stradat caur agenturam-dzivosiet pa 10-12 cilvekiem smirdiga istabina, gulesiet uz matraciem, par ko maksasiet 200 eur menesi, sanemsiet alga pa 500 eur avansos-ta ir reala situacija Vacija, ja gribat atrast normalu darbu-macieties valodu, kartojiet visus vacu dokumentus, un ejiet stradat nopietna vacu GmBh uznemuma-tad jums ir kkdas izredzes!!!
Un pilniba apejiet agenturas-jo esat pieradusi, ka jums visu apmaksa-rezultats-acimredzams- atcerieties, ka lai tiktu siet darba, noformetu dokumentus utt-jarekinas ka minimums ar 500 eur-tas ir MINIMUMS!!! Dzivoklis(ja bez depozita 3 menesu apjoma-tad jums jau ir paveicies), pieraksts, apdrosinasana utt- tas viss maksa!!!