Meklēšanas rezultāti

Swedbank - Swedbank krāpnieki! ( Komentārs)

Swedbank krāpnieki! Sen atpakaļ aizgāju no Swedbankas, jo šausmīga banka, rindas garas, par visu ir jāmaksā, vienmēr no konta pazuda no 5 līdz 50 santīmiem, pēdējais piliens bija tas ka bija jāmaksā hipotekārais kredīts ieliku bankomātā 200 Ls, atnākot mājās secināju ka kontā nauda nav ielikusies, labi ka bija čeks, izrādās šiem bija tehniskā kļūme sistēmā un teica ka būs izmeklēšana un naudu atgriezīs, ja uzrakstīšu iesniegumu, iesniegums tika uzrakstīts, nauda atrasta un samaksāta, lai nekrātos soda procenti par...

R ri4y 08.12.2014
Komentāri 27 Bankas

DNB Banka - Apkalpošana ( Komentārs)

Apkalpošana Nesaprotu... ko tieši sliktu izdarīja banka??? Ja pats esi āmurs un nejēdz pareizi vismaz 3 reizes ierakstīt paroli tad banka pie tā nav vainīga! Esmu DnB klients un varu teikt tikai atzinīgus vārdus! DnB atšķirībā no SEB un jo sevišķi Swedbankas norēķinu centros nav jāsēž ilgstoši rindās lai tiktu pie operatora. Internetbanka arī strāda ērti. Un vēl ja tu nopūdelēsi ar parolēm Swedbankā tāpat dabūsi iet uz banku, jo pa telefonu jaunu - pagaidu paroli viņi neizsniedz.

Y YoYo 08.01.2013
Komentāri 4 Bankas

Andrejs, Ilze Krūmiņa, Ināra Zariņa - Naudas izkrāpšana ( Komentārs)

...savam klientam. Visa pirkšana un pārdošana notiek caur datoru. nauda tiek sūtīta uz internetbanku, bet informatīvie materiāli pēc naudas samaksas tiek sūtīti uz e-pastu. Ja diviem cilvēkiem ir atšķirīgas bankas. teiksim ja nauda tiek sūtīta no Swedbankas uz SEB banku, tad nauda vienmēr atnāks tikai nākamajā dienā, un lai klientam nebūtu jāgaida līdz nākamajai dienai, klients var atsūtīt maksājuma kopiju- printscreen veidā un tad šie materiāli ir jāaizsūta jau tajā pašā diena. bet ja ir...

Andrejs, Ilze Krūmiņa, Ināra Zariņa - Naudas izkrāpšana ( Komentārs)

...daudz rakstīts par to cilvēku, no kura man jāpērk grāmatas. Citējot Laura Lapiņa : es vinas sodien pardošu talak, kapec nesutat? Drīkst pajautāt kam Jums tās grāmatas? Citējot Laura Lapiņa : Samaksaju, bet sutiju tomer no Ge money bankas, jo uz swedbankas konta nebija naudiņa. Pielikuma nosutu maksajuma kopiju, gaidu gramatas! Piedodiet, bet es par savu naudu neko nepirkšu, nez garantijām. Varu Jums iedot cita cilvēka e-pastu, varat sazināties ar viņu. Viņam jau nu tiešām ir grāmatu pirmā...

Swedbank - Maksājuma karte ( Komentārs)

Maksājuma karte Tā ir swedbanka ar savu swedbankas attieksmi! Kas tur pārsteidzošs?

J JR 22.08.2011
Komentāri 9 Bankas

Swedbank - Bankas neizdarība un patvaļa ( Komentārs)

Bankas neizdarība un patvaļa Es pilnīgi piekrītu, ka ir jāpāriet uz Nordea banku, viņiem tur ir daudz cilvēcīgāka attieksme. Viss šis murgs ar Swedbanku, ko apraksta raksta autore, man ir ļoti labi saprotams, kam līdzīgam šobrīd eju cauri, pilnīgi slikti metas, cik pretīga ir Swedbankas attieksme...

D Dace 28.06.2011
Komentāri 19 Bankas

Swedbank - Krdītkartes neatjaunošana ( Komentārs)

Krdītkartes neatjaunošana Nu es jau gadu kā pārgāju no rīkļu rāvējas Swedbankas uz SEB un esmu ļoti apmierināts, varu tikai jums just līdzi kā jūs tur apčakarē un ņem no jums naudu neparko.Ar šo banku ir kaut kas līdzīgs kā tagad cilvēkus apkrāpj tie kredītu devēji kuri prasa priekšapmaksas un pazūd, starpcitu lielākā daļa viņu kontu arī ir Swedbankā tākā kārtējais lohotrons.

D Darbonis 28.04.2010
Komentāri 8 Bankas

Šoks par Hansabankas iemaksas automātiem! (Atbilde uz jautājumu)

Vienīgais, ko varu ieteikt ir iet pie viņiem un runāt ar menedžeri , sakot, ka pretējā gadījumā zvanīsiet bez Tabu! Lai atdod naudu!! Kādu laiku atpakaļ es strādāju veikalā , blakus Swedbankas iemasku automātam, un NEPĀRSPĪLĒJOT saku, ka katrs otrais nāca rakstīt iesniegumu, jo kontā naudu vai nepārskaitīja vai pārskaitīja mazāk, tā ka, Swedbanka ir bezatbildīga institūcija!!!!!!!!! Cilvēki rakstīja iesniegumu, un viņi teica tā- pārskaitīs naudu( varbūt pēc nedēļas, es nezinu kad) , ja būs pārpalikumā, tad atdos, ja nē , tad nē.

Swedbank - Naudas kāsēji ( Komentārs)

Naudas kāsēji Interesanti kāds sakars te ir ar operatoru, ja swedbanka norāda ka viņiem ir bezmaksas numurs???? Swdbanka nu jau pēdējos 10 gadus izceļas ar savu politiku. Tapēc nevis maini operātoru bet nomaini banku. No pieredzes saku, ka 5x mazak problēmu saistībā ar banku lietam.

R Ritvars 28.01.2017
Komentāri 5 Bankas

Swedbank - Slikts serviss, attieksme ( Komentārs)

Slikts serviss, attieksme Par Noredea. pareiza izvēle. es pargāju no swdbankas uz nordea, ( jo tajā laika kad aizverās krajbanka, kads bija palaidis ''pīli'' par to ka swed arī vēršoties ciet), jo man swedbankā kad vēlejos izņemt visu naudu no konta , paprasija ''priekš kam jums tada summa'' ta it kā es no viņim aizņemties gribētu. kas man viņi tai ir lai es viniem atskaitītos prieks kam man vajag manu naudu. swedbanaka vnk kvalitate ir kritusi jo ļoti daudz klientu un nespej visu apstradāt. tapec zūd kvalitate.

R Ritvars 28.09.2016
Komentāri 7 Bankas

Andrejs, Ilze Krūmiņa, Ināra Zariņa - Naudas izkrāpšana ( Komentārs)

...oktobris 12:57 Zane Greidina rakstīja: 2 pielikumi — Lejupielādēt visus pielikumus samaksaSEB.png 166 K Skatīt Lejupielādēt Doc1.doc 194 K Skatīt Lejupielādēt Ilze Krūmiņa 17. okt. ja man bieži ķeras konts meginat uz kolega kontu sutit vinam swedbanka Bankas... Zane Greidina 17. okt. kam: Ilze klientam vienkārši šīs grāmatas ir vajadzīgas līdz 14.00 2011. gada 17. oktobris 13:02 Zane Greidina rakstīja: Ilze Krūmiņa [slēpt]@inbox.lv 17. okt. kam: man pameginat uz to kolega...

LMT - Отвратительный сервис , ужасное отношение , игнор ( Komentārs)

Отвратительный сервис , ужасное отношение , игнор ...последовала проблема оплаты в плэй маркете , блокируется со стороны лмт , хотя операторы говорят что запретов нет , с теле 2 никогда такого не было ------------------------ А Вы банк и карту не меняли? На смартфоне приложение кошелёк установлен? У некоторых банков карты нельзя использовать. Например, у Citadele MasterCard не работает, а с VISA нет проблем! А вот у Swedbanka таких проблем нет: работают все карты https://support.google.com/wallet/answer/12059326?sjid=7058856745578791758-EU

Swedbank - Neparskaita naudu ( Komentārs)

Neparskaita naudu Swedbanka,man personīgi sūdzibu nau pa šo banku.

1 1189284 25.11.2023
Komentāri 5 Bankas

Luminor Bank - Slikts serviss, ( Komentārs)

Slikts serviss, Neredzu jēgu sūdzības... Luminor un Swedbanka nav no tām ipaši uzticīgam. A kur problēma pāriet un citu banku?! Vai tik daudz pratiņa nava

A anse22 09.06.2023
Komentāri 2 Bankas

Swedbank - Maksājuma nepieņemšana un sods par kavējumu ( Komentārs)

Maksājuma nepieņemšana un sods par kavējumu Nenožēloju ka pārgāju uz citu banku. Nekādus iekrājumus neveiciet SWEDBANKĀ !Pazaudēsiet tik naudu.

V Valerijs 75 17.05.2023
Komentāri 6 Bankas

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Es nesaprotu vispar tos idiotus, kuri atbalsta un apdrošina vispār kaut ko Swedbankā, ja citur ir divas, vai pat līdz četras reizes lētāk un ar tādu pašu kvalitāti! Jūs tiešām neorientējaties Latvijas tirgū?

KronisP SIA - Krāpšana. Granulas ( Komentārs)

Paldies, pa ieteikumiem. Policijai iesniegums uzrakstīts, bet no viņiem varēja noprast, ka ar to "neķēpāsies". Swedbankai arī ziņots, bet, protams, garantijas nedod.

J Jolanta 15.11.2022
Komentāri 10 Pārdevēji

KronisP SIA - Krāpšana. Granulas ( Komentārs)

Ja Swedbanka tad neredzu problemu, rakstat iesniegumu policija par krapšanu, un iesniegumu sava banka ka tads un tads konts veic krapšanas darbibu! Kontu krapniekam iesaldes, un ja bus nauda tad atgriezis jums atpakaļ, bet ja ne ta gaidiet kad policija atradis, izmekles lietu. Plus vel varat pretendet uz moralo kompensaciju.

A anse22 15.11.2022
Komentāri 10 Pārdevēji

Zolitudes iela 71 b - Moшейники ( Komentārs)

Par Zolitūde iela 71b. Krāpnieki! Mana mamma maksāja ar karti un pēc dažām dienām mēs konstatējām, ka no konta pazudusi visa nauda, kas bija (ap 100 eiro). Sazinājāmies ar Swedbanku, rakstījām iesniegumu un naudu atguvām. Bet sajūtas briesmīgas. Plus, attieksme tur briesmīga. Kā arī iedod netīru mašīnu, bet prasa atdot 100% tīru.

L Ludmila66 11.08.2022
Komentāri 2 Auto noma

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Jā Swedbankā diemžēl tā ir. Taču tas ir no tā, ka darbinieki tur ir iebaidīti kļūdīties un nodrošinās pret visiem iespējamajiem un neiespējamajiem gadījumiem. Telefonbankai nav ne mazākās sajēgas par to, kas reāli notiek filiālē un viņi arī nezina, kas būs ierakstīts tanī pilnvarā, lai varētu atbildēt vai tā pilnībā derēs vai nederēs. Vienīgais, ko šeit varēja izdarīt banka ir sastādīt juridiski korektu tekstu, ka apmierinātu viņu "juristu izpratni" un nosūtīt to, kā paraugu, kurš būtu...

Pacco_al 21.02.2022
Komentāri 12 Bankas