Hvac Pro SIA - Krāpšana

SIA Hvac Pro apņēmās uzstadīt siltumasūkni Daikin,
Lai iegādātos siltumasūkni, es pārskaitiju uz SAI Hvac Pro kontu 11295.35Euro.
Saņēmu ziņu ka siltūmsūknis Daikin ir saņemts un 2 nēdēļu laikā tiks uzstādīts.
Pēc norādītā laika siltumsūknis netika uzstādīts, kā vēlāk noskaidroju ka SIA Hvac PrO
vispār nepsūtija siltumsūkni un visu šo laiku meloja.
18.04.2023 uzrakstīju iesniegumu lai atgrieztu naudu , bet līdz šim brīdim tikai saņemu tukšos
solijumus ka naudi tiks atdota.

S SergejsD 23.05.2023

Droši vien, bet es informēšu policiju par šo krāpšanu, lai uzsāk krimināla vajāšanu

A Agate 28.06.2023

Labdien, Sergej! Mana vīra vecāki arī apmaksāja pilnu summu par siltumsūkni 11374.00 eiro apmērā "Klimata Sistēmas", SIA "SIA HVAC PRO", taču prece nav piegādāta un nav uzstādīta jau astoņus mēnešus, regulāri tika melots par iemesliem u.t.t., tagad firmas īpašnieks Ronalds Dancis neatbild uz zvaniem. Esam atraduši vēl vairākus cietušos ar tādu pašu situāciju, kam radīti būtiski zaudējumi. Mums ir gatavs iesniegums policijai, vēlētos, lai Jūs arī piebiedrojaties un tad iesniegt iesniegumu kolektīvi par Rolanda Danča krāpnieciskām darbībām. Kā varu ar Jums sazināties?

Ar cieņu,
Agate

S SergejsD 28.06.2023

Labdien.

Es jau esmu iesniedzis policija par krāpšanu
R.Danci.
Kriminala lieta jau iesākta
Biju Valmiera pie izmekletaja

S SergejsD 28.06.2023

Mans [slēpt]@inbox.lv

S SandraPV 31.07.2023

Labdien, Agate.
Arī esmu tādā pašā situācijā kā Jūs un citi valmierieši (un ne tikai). Iesniegums policijā ir 9iesniedzu 2023. gada februārī), krimināllieta uzsākta.

A Agate 29.02.2024

S SergejsD 12.03.2024