Meklēšanas rezultāti

Fenikss Casino - No sakuma spēlejot iedod mazu vinestu,pēc tam 200 % naudu paņem no tevis,bez vinesta ( Komentārs)

No sakuma spēlejot iedod mazu vinestu,pēc tam 200 % naudu paņem no tevis,bez vinesta Neiesaku vispar apmeklet azartspelu zales kamer nav vel par velu.Tavu speli tur kontrole krapnieku grupejumi.Vinee tur tikai savejie kuri noslauc tevi ka govi.Kur vispar skatas Drosibas policija?Krievija sen aizliedza azartspeles,jo saprot ka tas bende tautu.Parastiem cilvekiem nedrikst but brivai piekluvei sadam zalem,bet seit bananu valsti uz katra stura Fenikss,Olempic utt.Noskatieties "Kriminalnaja rossija"Lohotronsiki.Lidzigas shemas notiek azartspelu zales.

Saitegs SIA - Обман ( Komentārs)

Пост о компании Bona TG http://www.bonatg.lv/ LV40103214922, https://www.facebook.com/bonaselect/?fref=ts данная компания в январе обратилась ко мне по поводу услуг СЕО, я посмотрела их сайт и они сами решили его переделать. Я им дала нр программиста и дальше занималась только текстами и СЕО. По поводу их договорённости с программистом я ничего не знаю, договора с ними никто не заключал. Деньги они переводили только по факту проделанной работы, что полностью подтверждается скринами с переписки...

Krāpnieks - Dzīvokļa krapnieks. ( Komentārs)

Veca shēma. Paņem bildes no interneta, uzdod par savu dzīvokli, pats esot Anglijā, Vācijā, uz Mēness...pārskaitiet tik iemaksu par pāris mēnešiem. Nez vai uz to tiešām kāds vēl uzķeras? Paldies Buhum, laiku pa laikam jāatgādina tautiešiem, ka blēži neguļ.

Rīgas Satiksme - Плохой сервис ( Komentārs)

Плохой сервис Boris, nākamajās pašvaldības vēlēšanās pasaki savu viedokli Ušakovam ar viņa "draugu" Bemhenu.

Aijas Gredzenas ģimenes ārsta prakse - medicīnas māsa ( Komentārs)

Manam 2 mēn vecajam bērnam kurš slikti ēda ieteica iedot banānu!!!Un pieteica tikai dakterim nesakiet!Tad nu jautājums vai tiešām šī medmāsa ir laba!?

Veikalu tīkla ELVI veikals Aglonā - Slikta produktu kvalitāte ( Komentārs)

Slikta produktu kvalitāte Labdien, Lidija! Atvainojamies par nepatīkamajām sajūtām, kas Jums biju radušās veikalā ELVI Aglonā. Esam sazinājušies ar veikala administrāciju un precizējuši lietas būtību. Tehniski jautājumi ir atrisināti, un lente pie kases strādā. Ikviens veikals ELVI, tai skaitā Aglonā ievēro kvalitātes un klienta apkalpošanas standartus, lai pārdevējas vienmēr būtu laipnas un estētiskā izskatā. Veikalos ELVI regulāri tiek veiktas pārbaudes un kvalitātes kontroles un līdz šim nav konstatēta to...

Matisons Aleksandrs Nikolajevičš - Nekorekta rīcība/ārsts - homeopāts ( Komentārs)

Es pie daktera eju jau gadu,nevaru teikt nevienu sliktu vardu. Ja nebutu vinš,drosi butu jau trako namā,jo diemžēl klasiskā medicīna nespeja noteikt diagnozi un kur nu vel izārstet,jo Laima slimiba ir neārstējama un slimibas simptomus un sekas neviens nevēlas diagnosticet. Ārsteja visu pēc kārtas tikai neviens doks nedzirdeja,kad teicu ka man ir diagnosticeta šī slimiba,pie tam analizu rezultati neuzlabojas..tad nu kad saaka parādīties neirologiski traucējumi devos pie Matisona,jo bimu...

Izīrētājs - Uzmanīgi ( Komentārs)

Uzmanīgi Man arī bija tā ''laime'' dzīvot šajā pelējuma paradīzē. Pievienojos iepriekš rakstītajam 100%! Izīrētāja uzstājīgi cenšas veidot šķietami draudzīgas attiecības, kam sākumā pat var noticēt, bet vēlāk to nākas nožēlot, jo tas vēlāk pārvēršas vājprāta kontrolē - šodien kaut kas tiek atļauts, bet rītdien vairs nē (jo cilvēks taču drīkstot pārdomāt), aizrādījumos par dzīvesveidu, paradumiem, jaukšanos privātajā dzīvē. Tāpat īres maksā ir iekļauta baumu uzklausīšana par citiem īrniekiem, skaidri zinot, ka citi klausās pasakas par tevi un slepena sarunu noklausīšanās.

Izīrētājs - Uzmanīgi ( Komentārs)

Ilze Krūze - Tiesāšos ( Komentārs)

Nu šī ir apzināta provokācija. Pat nojaušu, kas šādu varētu ielikt. Baumu līmenis, ko normāli cilvēki tāpat galvā neņems! :)

Viesu nams "Stārķi" - Viesu nama cilvēki ( Komentārs)

Sveiki. Mēs atzīmējām tur savu pasākumu un principā palikām apmierināti, apmierināti šā cenu diapazona robežās. Ja jūs meklējat servisu kas ir labs tad neejiet kur lētas cenas. Nebūs augsts līmenis kur prasa pieticīgu cenu. Mācīts oficiants nestrādā par minimālu algu (tas neattiecas uz šo uzņēmumu). Un saimnieks, ja tik es pareizi atceros ir bijušais ofiņš, tā baumo.

S sinesalo 15.07.2015
Komentāri 32 Viesu nami

Sia"Vilar Lukss" - limfadrenāžas zābaku procedūra ( Komentārs)

I personally had a completely different experience, Kristine seemed really nice, and checked if I had done the procedure before, and I had thus she could leave me alone for longer periods of time. I think it is not entirely fair of you to expect them to explain every single aspect of the procedure every single time. If you had already been there, then you know what to do. The the extra service, i.e., wrapping and cream is not obligatery, and I never got the impression that they are upset when I...

WWL Houses / Forums Investīcijas - Neejiet strādāt pie viņiem darba ( Komentārs)

Par kvalitāti nevaru teikt. Par to, ka ir bordelis, fakts. Komandējumi, ballītes, nakts maiņas :) Herru IR un Ko. jāizklaidē, taisnība :) rezultātā pa forumu visi baumo, kurš ar kuru. Klēpju meitenes :)

Frotē Dvieļi - krāpnieki ( Komentārs)

Diemžēl nebiju iepazinusies ar sūdzībām, pirms pasūtījuma izdarīšanas un arī esmu saskārusies ar problēmām saņemt pasūtījumu un sazvanīt uzņēmumu. Pasūtījumu un apmaksu veicu 07.04.2015, prece tika solīta piegādāt pēc nedēļas. Tā kā piegāde vai informācija par kavēšanos netika saņemta, 16.04 zvanīju uz uzņēmumu, kuri solīja 17 vai 20 datumā preci piegādāt. Arī pēc šiem datumiem ne prece ne informācija par kavēšanos, saņemta netika. Pēc kā diemžēl arī sazvanīt uzņēmumu uz norādītiem tālruņiem...

I Ieva111 27.04.2015
Komentāri 46 Apģērbs

SIA Klimahouse - Krāpnieks Armando Benīnī ( Komentārs)

Tiesi taa miilie laudis, neuzticaties siem krapniekiem, viltvarziem.Gan Liga Briviba, gan Armando Benini..Neiesaistaties ar viniem nekadas sarunas un nekados darijumos. Sikak nestastisu, bet esmu gatava iesaistit musu valsts parvaldi, lai vinus izpurina.Varbut varam apvienoties un kopigiem spekiem vinus atmaskot!

LMT - Apčakarē ar ātrumu ( Komentārs)

Apčakarē ar ātrumu Šausmas Latvijai esot- baumo ka Latvijas internets ātrākais pasaulē, tātad Tu, - Jūs ko nepareizu rakstiet. Man pie 3G torņa kādreiz bija ap 3Mbit/sek, ne mb. bet Mb. Bet te kur esmu, 7 km. no torņa Bija 200- 500 mbit/sek --senāk tagad ap 399, 89 bit/s ---tagad Pirms 1 h. uzrakstīju kļauzu uz LMT lai tak nedara kaunu Obamas un baltā nama priekšā atrakstīja ka nodos kļauzu atbildīgajiem, ... utt. PS; redzēs kā būs- informēšu par LMT ātrumu.

Kāzu salons "Bonni" - Kāzu kleita ( Komentārs)

Kāzu kleita Pirms kāda laiciņa pārdevējas trijatā ar saviem komentāriem un attieksmi sabojāja noskaņojumu gan man, gan manai draudzenei. Drausmas, kauns, ka tādi cilvēki vispār strādā pakalpojumu sfērā! Turpat netālu esošie Avotu ielas veikaliņi gan spēja patīkami pārsteigt. Bonni noteikti ir salons, kur vairs savu kāju nesperšu un citām neieteikšu!

Kāzu salons "Bonni" - Kāzu kleita ( Komentārs)

Kāzu kleita Уважаемые невесты и будущие невесты! Сердечно хочу вам пожелать при поиске своего платья не тратить время и не посещать салон Bonni на улице Авоту (бывший Julija) Такого хамского отношения от продавцов и платьев такого убогого качества по неадекватно завышенным ценам надо еще поискать. Когда я сказала, что хотела бы платье не дороже 700 евро, мне было сказано, что по такой цене только ширпортреб. Для сравнения побывала в San Patrick Latvia www.sanpatricklatvia.lv -один из самых шикарных...

Smile PC - халатность ( Komentārs)

Vladlat, ludzu nofotografē visus savus čekus, ieliec failiem.lv, šeit iemet linkus un mēs paskatīsimies! Pagaidām tu raksti čupām komentāru, no kuriem daļu pat nevar saprast! Un atkārtoju, pagaidām gan Vladlat, gan ZirgsKamene izskatās pēc baumu vecenēm