Ilze Krūze - Tiesāšos

Ja kādam ir informācija par foto redzamo personu Ilzi Krūzi , dzīvesvietu, darba utt informacija ,bušu pateicīga par info..

S Spidumi.com 12.10.2015

Nopietni? Šāda sūdzība? Bāc...

I ilkus 23.10.2015

Jaa ljoti buutu interesanti uzzinaat, kaadas ir tereshkovai pretenzijas un kaapeec pati tereshkova baidaas man personiigi uzrakstiit.Mani shii meklee bet pati sleepjas.Vai es buutu tev madam stipri varzhaci pieminusi?

V vera kalashnikova 23.10.2015

Плюриньш, ты уже стал Терешковой? открой профиль Ilze Krūze в draugiem.lv и все про нее узнаешь!напиши ей письмо и спроси телефончик, от тебя никто не прячется, потому что никто не боится.

A amara 21.11.2015

Parasti gan šeit neliek bez iemesla!Droši vien ar personu Krūzi pastāv iemesls, domāju finansiāls jeb parādniece!

K Kristīne Barbare 22.11.2015

Nu šī ir apzināta provokācija. Pat nojaušu, kas šādu varētu ielikt. Baumu līmenis, ko normāli cilvēki tāpat galvā neņems! :)

A Amara Priedīte 22.11.2015

Vēlos noskaidrot, kas ir persona, kas šeit ir reģistrējusies, izmantojot manu vārdu. Ar kādām tiesībām šī "amara" uzdrošinās apmelot manu draudzeni???!!!

H Helena Rendijs 23.11.2015

te tak jebkurs un par jebko var ielikt sudzibas HA HA HA! Piemeram, neslavas celshana, vai ieriebshana! kurs tic shadai lapai?

A Amara Priedīte 23.11.2015

Varu iedomāties, ka šī "amara" varētu būt kāda no annas lapinas paveidiem no bēdīgi slavenās grupeles "degpunkts" no portāla "Draugiem.lv... :D

D ditta r. 24.11.2015

Piekrītu, ka bez iemesla neliek!
Personiski par I.Krūzi nekā nezinu, bet mūsu priekšsēdētājs Andris O. zināja teikt, ka uz Krūzi paļauties nedrīkst!Veļ minēja, ja viņai ir tāda draudzene, kā pensionāre no Valmieras Amara Priedīte, kurai nācās atbildēt policijas iecirknī par aicinājumiem uz vardarbību, tad uzticēties I.K. kļūst bīstami!

A Ainārs Liepiņš 01.05.2017

glumais kažociņu mainītājs Orols jau nu gan būtu ta,kā muldoņu klausīties.

L Lija Noksa 24.11.2015

Kas tā par grupeli kas atļaujas apvainot, apmelot cilvēkus? Joprojām Annas Lapinas grupa ar Vilni Puriņu priekšgalā? Lieciet mierā Ilzi Krūzi un Amaru Priedīti!!!

A Amara Priedīte 25.05.2016

Šis portāls būtu likvidējams, jo atbalsta tenkošanu un provokācijas, pieļaujot pat sveša vārda izmantošanu

I inessite 19.08.2016

Lietotāja profils Amara Priedīte draugiem.lv arī būtu likvidējams, jo no tā profila visu laiku izskan meli par latviešu tautas vēsturi un notiek naida kurināšana, jo pastāvīgi tiek aizskartas latviešu nacionālās jūtas. No Amaras Priedītes profila nāk Kremļa propoganda un padomju varas slavināšana.