Fenikss Laimētava

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Fenikss Laimētava - Sūdzības un atsauksmes

Fēnikss Laimētava - Nespēlējiet

Nespēlējiet Internetā viņi ar tā sakruķīti. Kad tev kautkam jākrīt tad pārmetās pāri vai uz brīdi uzkārās! Domāju ka kāds to visu regulē iepriekš. Pāris gājienus pirms tevis. Ja kautkas krīt tad viņš iemet kautko lai tev neizkristu. Uzliku sev pašatteikšanos. Netaisos tos miljonārus barot!

Fenikss Casino - Krāpšanas

Krāpšanas Nevienam neiesaku, krapniecība, spēles pilnīgi neko nedod, par bonusiem vispār krāpšana. Reklamē ka jauniem klientiem 100 eiro bonus un bezriska spēles, reģistrējos, ieliku 50 eiro izmēģināju daudz visādas spēles pat nevienu bonusu neiedeva, ieliku vel 50 eiro un brīnums Book Of Ra pa 50 centiem likme dabūju bonusspeli 14 eiro:) ) ) ) un tas bija vis. Gaidu kad būs tie 100 eiro bonusa un bezriska spēles, izrādās bonus ir sadalīts pa 10 eiro, un lai dabūt 10 eiro jānospēlē 1000 eiro:) ) ) ) ) ) ) tad labāk spēlēt ārzemju saitus, tur bonusi reālie un spēles dod daudz labāk.

Fēnikss Laimētava - Slikts serviss

Slikts serviss 13. Janvārī, ap mēram ap plkst. 00:10, ierados spēļu zālē Fenikss Tukumā, uzrādīju savu ID karti, un apkalpojošais personāls apvainoja mani ka es dokumentos izskatos resns. Parādīju savu pasi, un sāka smieties par mani. Beigu beigās ielaida mani iekšā. Sēdēju pie spēļu automāta, un nepaspēju ielikt naudu automātā, kad man lika pamest iestādi.

Fenikscasino.lv - Krāpšana

Krāpšana Nespēlējiet fenikscasino.lv tie ir krāpnieki ieliekot tur daudz naudas atpakaļ tu nedabu pat 5% no kopējajās naudas. Spēles konta parskatā uzrādas ka esi vinney is atpakaļ 80% kantors strādā lai tev izsūktu naudu. Divas nedēļās var neko nedot un atbilde no viņiem ir jūms neveicās!

Fēnikss Laimētava - Krāpšana

Krāpšana Kopā ielikta nauda aparātā 540 eur. Laimēti max 5 euro uz 100 nospēlētiem eur. Neredzu laimesta koeficienta būtību. Tīrākā krāpšana nekas vairāk. Viss ir sagriezts lai nedotu. Nav pirmā reize kad tā notiek. Jūs esat tīrākais krāpšanas kantoris. Tā nevar būt ka uz 540 eur, iedod 20 eur laimētus. Krāpšana!

Fēnikss Laimētava - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki. Gribēju pajautāt vai tas ir normāli ka darbinieki aiziet gulēt darba laikā un tad pazūd uz stundu un vairāk. ! Jāstāv pie Letes un jāmēģina sabļaut bārmene. Tad viņa iznāk neizgulejusies un kašķīgi. Un vispār dažas barmenes darba laika atrodas alkohola reibumā nav bieži bet laiku pa laikam ir atbrauc vainu neizgulejušas dzērumu vai vēl dzēruši katrā gadījumā smaka nav patīkama! Patstāvīgi telefons rokās. Tad sēž ar "taipanu " un savu apsargu apspriež spēlētājus kad pienāk kaut ko...

Fēnikss Laimētava - Feniksscasino.lv lohotrons

Feniksscasino.lv lohotrons Neiesaku nevienam! Pilnīgs lohotrons, ieliku 60 eiro dabūju brīvspeles, pat smiekli uznāca:) ) ) ) ) ) netērējiet savu laiku un naudu lohotronam! Un visus bonusus ko reklamē ari ir melošana, lai dabūt 10 eiro ir jāieliek vismaz 500 eiro, un visi spēlētāji kas tur spēle ar lieliem laimestiem ir roboti lai piesaistīt klientus. Fenibet.lv ir tas pats kantoris kas fenikss.

M Mmsk 23.02.2023
Komentāri 0 Azarta spēles

Fēnikss Laimētava - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Sveiki, varbūt Feniksa vadība novērtēs savus operatorus, jo piemēram g. Astras ielas Laimētavā šodienas operatore (sieviete ar īsiem baltiem matiem ap 50 gadiem) , nu vispār pretīga attieksme. Nekādas labdienas, vai gribiet kafiju, kā ar citiem operatoriem. Ja gribi samainīt naudu, tad skatās uz tevi itkā tu tērē viņas personīgu laiku. Ja uzprasīt iedot naudu sīkāk, tad vispār kliedz, ka ja nepatīk varu iet citur spēlēt. Es visu saprotu šajā pasaulē, bet viņa saņem atalgojumu par ko? Par...

Fēnikss Laimētava - Krapnieki

Krapnieki Feniksscasino.lv neiesaku nevienam spelet, tur vis ir bedigi ar spelem, tapec visi komentari kas te ir rakstiti 100% taisniba, citos saitos vismaz paspelet var, pavadit laiku, fenikssa tev iedod paris brivspeles ar realiem sikumiem un visu noed. - 1 klients jums! P. S gudrais komentetais ar daudziem nikiem kas te rakstas visu laiku var pakluset, par taviem tekstiem smiekli nak bernu darzs:) ) ) ) ) ) ) )

Fēnikss Laimētava - Slikts personāls

Slikts personāls Vieta laba mēdzu iegriezties bieži, vieta uz brīvības ielas pie servisa un maksimas personāls klepo skauda vaicāju vai nav slima ar Kovidu, atcirta atpakaļ vai man ir medicīniska izglītība ja nepatīk vau iet citur, jūs nopietni! Brīvības gatvē 402c fuj mani no klientu saraksta var izslēgt 29.11.2022 Ar cieņu

Fēnikss Laimētava - Krāpnieku kantoris

Krāpnieku kantoris Piekritu daudzām sūdzībām ka feniksscasino.lv labāk nespēlēt un turēties pa gabalu no šī krāpnieku kantori, brivspele atdēvē nekādā, var spēlēt pa cik vien vēlāties, no 70 eiro ko ieliku pilnīgi nekā, pat normāli uzspēlēt nevar jo vienkārši rij naudu un vis. Bildes vis ir redzams.

Fēnikss Laimētava - Krāpšana

Krāpšana Ja godīgi smiekli uznāca no tādam brivspelem un laimestiem, ieliku 100 eiro un pat neizbaudīju prieku paspēlēt, un ja gribat dabūt cash back 10 eiro tad jaieliek vel vismaz 500 eiro, ko reklate pa tv tas vis ir fufelis pilnīgākais. Pat klondaika.lv aparāti labāk dod. Feniksscasino.lv neiesaku nevienam, tā ir pēdējā vieta kur spēlēt.

Fēnikss Laimētava - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki neiesaku nevienam Āgenskalnā fēniksu bārmenes ar situāciju netika galā a vadītājai dziļi vienalga atsakās nākt risināt konflikta situāciju, spiežot pogu pazuda vissa nauda. Aparātiem pogas nestrādā zāle netīra vesa glāzes putekļainas netīras krēsli netīri lipīgi pelnu trauki netīri apsargs piedzeries čivi prasa nolaistākais fēniks Rīga 👍

Fēnikss Laimētava - Slikts serviss, neprofesionāls personāls

Slikts serviss, neprofesionāls personāls Labvakar. Es gribu jums iesniegt sūdzību.18.08 kaut kad pēc 23: 00. Es un mans vīrs atnācām uz fenikss spēļu zāli. Jelgava Maras iela 1b, bet manu viru neielaida, tāpēc ka viņš ir Rumānijas pilsonis. Vins iedeva viņiem Rumānijas Eiropas pasi un identifikācijas karti. Mēs gaidījām 25 minūtes, un viņas teica, ka nevar viņu ielaist, jo viņa nevar neko izdarīt. , rumanijas pase un id neder fenikss tiklā. Jūsu darbiniekiem trūkst profesionalitātes. Mēs bijām ļoti dusmīgi un satraukti, jūsu...

Fēnikss Laimētava - Naudas izmaksa

Naudas izmaksa Labdien, 23.07.2022 ap 03: 20, 3 aparāts neizmaksāja naudu, varbūt tas bija "gļuks". Operatore pateica, ka tehniķis visu apskatīsies pa dienu un sniegs atbildi. Atnācu ap 12: 00 ciemos, apvaicāties vai ir kāds info, tikai otrajā reizē piefiksēja manis datus. 24.07 atkal nāku un Saka ka var tikai pēdējos 100 griezienus apskatīt, un, ka mani brīdināja. Operatore mani nebrīdināja, ka vajag apstāties un "aizvērt" aparātu. Kamerās neviens negrib skatīties. Beidzot pa visiem gadiem domāju, ka...

Fēnikss Laimētava - Nepareiza likmes aprēķināšana

Nepareiza likmes aprēķināšana Tika veikta pirmsmača likme, tomēr likmes izdarīšanas brīdī mačs jau bija sācies. Pēc noteikumiem Fenikss Casino likme būtu jāatceļ, tomēr tas nenotika. Tika nosūtīta informācija un attēli, kas to apliecina, tomēr tas netika ņemts vērā. Šī nav pirmā reize, kad tā notiek, jo iepriekš bija līdzīgi, tomēr to likmi pēc vairākiem e-pastiem beigu beigās atcēla. Esiet uzmanīgi, ja Fenikss Casino veicat likmes (īpaši pirmsmača), jo iespējama to nepareiza aprēķināšana un kļūdas neizlabošana. Kupona ID: 4718017847

D dc22 09.06.2022
Komentāri 2 Azarta spēles

Fēnikss Laimētava - Izmaksas

Izmaksas Jautājums būtu, kāpēc nevar izveidot izmaksu sistēmu kā visos citos saitos ik pēc stundas notiek izmaksas vai vismaz tajā pašā dienā! Runa iet par online vietni feniksscasino.lv! Piektdienā normāli pa ilgiem laikiem vinnēju 350 eiro, kamēr sagaidi 1dienu tikmēr jau viss ir "norīts" jo 3šais scatter pazūd!

Fēnikss Laimētava - Feniksscasino.lv - naudas izsūkšana

Feniksscasino.lv - naudas izsūkšana Nu jau tas pats, kā ar "Latvijas loto". Spēlējot pāris dienas pēc kārtas "Book of ra deluxe", iemetot piecīti, man gandrīz katru reizi iedeva papildspēles. Un katru reizi vienu un to pašu simbolu - "Putniņu" vai kā viņs tur saucās. Bonusa spēļu laikā, man katru reizi 3-5 reizes deva papildus 10 spēles. Galu gālā - neko konkrēto nesaņēmu. Spēlējot pa 1centu x 10 līnijām = 10 centiem griziens, dabūju kādus 2-4 eiro par 30 - 50 papildus spēlēm. Interesanti, vai papildspēlēs var trāpīt uz dūziem, dāmam, karaļiem un pacelt normalo laimestu? Diezvai.

Fēnikss Laimētava - Krāpšana

Krāpšana Sveiki mani mīļie bumbierīši! Šī sūdziba nāk no manas visas sirds! Kādu dienu es gāju uz šo miestu no Ogres teķa, jo man ieskaitīja stīpu ''lielu naudas žūksni'' un gribējās izmeiģināt veiksmi, jo dmitrijs ieteica un teic ka lab var uzvinēt kapeikas. Pēdējā laikā ar riteņu bizness nebrauc loti labi, tapec man ir velme iegūt nedaudz pilnāku naudas kulītī, lai mammītei varētu nopirkt dzimšanas dienā jaunas ''sexigas'' zeķubiksītes pa 150 baksiem! (ughh, nevaru saigaidīt ughhhh) . Tuvojos ar ģimu...

Fēnikss Laimētava - Krāpšana

Krāpšana Sen nebiju feniksskazino.lv nolēmu ieiet uzpelēt, ieliku 50 eiro, vis pa tukšo, ieliku vel 50 eiro, pa sīkumiem kautko deva bet ļoti švaki. Ieliku vel 50 eiro dabūju beidzot brīvspeles pa 1 eiro likmi (10x10) rezultāts ir redzams bilde 38 eiro par 15 spēlēm! Domāju nu varbūt ko atkal izmetis bet neka, apēda visu naudu un vispār neko, pilnīgi neko nedeva. Izdzešu profilu un nevienam neiesaku šo kantori, aparāti neko nedod, bet roboti tur daudz tipa laimesti lieli bet rezultāta neko nevar vinnēt pa jebkādam likmēm spēlējot!