Meklēšanas rezultāti

Rīgas Radiatoru Restaurācijas Rūpnīca - Neiesaku ( Komentārs)

Neiesaku Izpētot ievietotās bildes sūdzībā ir skaidri redzams, ka tie ir mūsdienās ražoti radiatori precīzāk Bohemia. Mēs nodarbojamies ar čuguna radiatoru restaurāciju nevis jaunu radiatoru izplatīšanu. :)

A arci123 16.01.2017
Komentāri 4 Santehnika

Пользователь Sardele - Шантаж и угрозы ( Komentārs)

Nez ar ko tu esi labāks savos izteikumos ko adresē latviešiem. Tu toč neesi vecis un uzvedies kā bāba! Baumo un tenko un izdomā visādus "stāstus iz dzīves", ka tikai kašķi atrast!

T Tong Po 10.01.2017
Komentāri 119 Internets

Permalat - Krapsana ( Komentārs)

Krapsana I want to share our story about the company "Permalat". How disgusting and shameless they can deceive people! Unfortunately for us, we ran into this (Дмитрий Шипулин) Dmitrij Shipulin Sharashkina office in ss.reklama.lv hire vehicle for 2days for the wedding, had to pay €700 deposit. After that, we were promised that we will receive deposit after the vehicle is returned within 10 working days. At the moment, took 4 months, the deposit still has not been returned. We agreed deposit return after...

www.draiskajiem.lv - Esmu šokā ( Komentārs)

Portāla admins ir vienkārši kretīns un vulgārs naudas izspiedējs ne par ko! Ja atsakaties par biņa ,urgojumiem (tā saucāmo "reklāmu") maksāt stipri neadekvātas summas, tad tiek bloķētas jebkādas funkcijas, pat privāta sarakste ar citiem lietotājiem. Bet atklātas rupjības un vulgaritāte diskusijās netiek nekādi ierobežota. Jau tagad tas ir praktiski MIRIS portāls - kam tad patiks tik tizla un rupja admina visatļautība?!

SATIECMANI.LV. - Čats, iepazišanās klubiņš ( Komentārs)

Kapec Janis neko nemekle,var list citu profilos un runat tas kas nav un netiek banots bet citus bano par tadu pasu runasanu ka vins to dara

Futbola Parks - Liekuļošana, krāpniecība ( Komentārs)

Liekuļošana, krāpniecība Lūgums turpināt šo sarunu privāti uz [slēpt]@futbolaparks.lv, jo jūsu komentāri ir balstīti uz pieņēmumiem un baumām, kurām nav pamata – pārbaudiet Uzņēmuma Reģistra datus un, lūdzu, neticiet visam, ko jums stāsta. Gaidīsim e-pastu.

R Roberts 03.11.2016
Komentāri 3 Sports

Futbola Parks - Liekuļošana, krāpniecība ( Komentārs)

Liekuļošana, krāpniecība Paldies, ka tik aši atbildējāt! Ļoti ceru, ka uzlabosiet savu darbošanos, jo dzirdēju, ka ne tikai ar Sauriešiem bija problēmas, bet arī ar Mettu skandāls sanācis. Bērniem protams aktivitātes ir vajadzīgas un patīkami, ka ir kas uzņemas to organizēšanu, bet Jūs to darat uz citu klubu, kā Metta, Saurieši un Šitika pamata! Kāpēc tas nav minēts jūsu informācijā, kā gribējāt nozagt veselu komandu? Noskatoties video mājaslapā, uzreiz rodas jautājums- Kā? Un KAD? Jūs noorganizēsiet bezmaksas treniņus? Uz šo brīdi tas izklausās kā banānu karināšana uz ausīm. Paldies par atbildēm.

M Mamma56 02.11.2016
Komentāri 3 Sports

Rimi - Плохой сервис ( Komentārs)

Плохой сервис nesapratu nevienu vārdu, te ir tulkojums valsts valodā: Good afternoon! 10.07.2016 went to the store ,, Rimi ,, Vienības gatve 95, bought a coffee bun, biting, found in it a piece of plastic. In connection with this photo ... prilagaetsya always been pleased with the service and products ,, Rimi ,,, but this time, I was disappointed :( Please, compensation for moral damages in the amount paid me the sum! Otherwise, the case will be announced to appropriate services!

intel 01.11.2016
Komentāri 7 Veikali

Izglītības un zinātnes ministrija - Būtībā, uz doto brīdi, šis ir tikai viedoklis par notikušo/ Skolu nedienas ( Komentārs)

Būtībā, uz doto brīdi, šis ir tikai viedoklis par notikušo/ Skolu nedienas Šī ir vēstule, ko adresēju reiz ministram, bet... bet... bet... kā noprotat rezultāts ir totāla vienaldzība. Un varonīgie speciālisti triumfē, cenšoties jebkādīgi sagandēt dzīvi jebkuram, kas atļāvās izteikt petenzijas pret skolotāju darbu. --------------------------------------------------------------------------- Izglītības un zinātnes ministram Kārlim Šadurskim. Labdien! Nezinu kā noformēt šo rakstu Jums – kā sūdzību vai kā vēstuli!? Bet būtībā tam nav nozīmes, jo mans mērķis nav ar Jūsu...

L Leira 26.10.2016
Komentāri 5 Valsts aģentūras

Martiņš Baumanis - Krapnieks, kas izkrapj naudu ( Komentārs)

Jusu sudzibas par martinju baumani boja manu dzivi.es neko tadu neesmu darijis par ko tieku pazemots saja portala es neesmu ne reizi sedejis un neesmu apkrapis nevienu sievieti.pievienojiet krapnieka foto pie komentariem.

ELVI - klientu mānīšana ( Komentārs)

klientu mānīšana Jau izprikti. Kur nu 79 centi... :D Rietumeiropā banāni maksā 40-60 centus kg bez akcijas.

LAT RENT autonoma - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Mēs, LatRent, neesam, nekad neesam bijuši un nekad nebūsim krāpnieki! Esoša situācija radās tikai un vienīgi sistēmas kļūmes dēļ debitējot klientu divas reizes, kas veiksmīgi tika atrisināta atgriežot klientam nepamatoti ieturēto daļu. Slēdzot auto nomas līgumu klients uzņemas materiālo atbildību par automašīnu un sedz nomas laikā radītos zaudējumus transportlīdzeklim ( ja tādi radušies) - pašriska daļa tika ieturēta pamatoti un viss ir dokumentēts un pierādāms. Nekad neesam nepamatoti...

Mego - Fiziska ietekmēšana ( Komentārs)

Fiziska ietekmēšana Ja darba laiks ir lidz 22, taatad tev bina tiesiibas iet veikalaa un nopirkt pienu.Taa krievu visatļautiiba jau ir nepaarspeejama.

Baltijas Apdrošināšanas Nams - Neperciet Kasko pie BAN ( Komentārs)

Neperciet Kasko pie BAN Arī uzrāvos uz labo piedāvājumu. Kamēr Baltā prasīja 450eur uz gadu ar 140eur pašrisku, BAN piedāvāja par 310eur ar 0eur pašrisku. Nopriecājos, cik forši un paņēmu, protams, BANā. Pirmais atgadījums notika ārzemēs - visu vilcināja 3 mēnešu garumā, kamēr atbraucu atpakaļ uz LV un aģents varēja apskatīt visu. Nu ok, nebij tik traki. Tagad otrs atgadījums, kad man kāds virsbūvi nedaudz saskrāpējis un jāmaksā paša risks 140eur apmērā. Zvanu, prasu, kāpēc tā, un izrādās punktā 9.5.2.9. skaidri un...

Gan Bei - Vecs ēdiens/produkti ( Komentārs)

Vecs ēdiens/produkti Atvainojos, aizmirsu pierakstīt ātrumā - ēdām kartupeļus Singapūras gaumē, rīsus ar kkādiem dārzenīšiem, vistas fileju medus mērcē un saldos suši ar banānu un Filadelfijas sieru!

220.lv - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Tā kā reāli sanāk, ka līdz 5L ābolu sulas man izmaksāja 74Ls + viss čakars ar transportiem, garantijām! Viss komplekts bija ļoti iespaidīgos izmēros! Reāli šis ir vislielākais uzmetiens no Internetveikala puses kāds jebkad man ir bijis! Saprotu, ka šis ir zemākās kvalitātes vācu brends, kura grupā ietilpst arī Bomann :(

Inta Rozenbaha - пломбирует здоровые зубы ( Komentārs)

Es biju pie I.Rozenbahas uz zobu higienu, pilniigas shausmas, 15 minutes un viss gatavs, pateica ka ir caurums pedeja zoba, aizgaju pie citas arstes ,vina pateica ka nekada cauruma nav! Neiesaku pie vinas iet labot zobus vai iet uz zobu higienu.Biena no sliktakajam zobu arstem Riga!

O Olga 27.06.2016
Komentāri 10 Zobārstniecība