Baltijas Apdrošināšanas Nams - Neperciet Kasko pie BAN

Nekad nepērciet Kasko pie BAN, foršas reklāmas - pērciet Kasko, OCTA uz pusi lētak un Kasko ar pašrisku 0%, tad viss ir lētticīgo cilvēku mānīšanai!
Līdz ko iestājas Kasko gadījums:
1. Lēmums tik vilcināts tik cik vien var, nevis kā savās reklāmās 2-5 darba dienu laikā;
2. Piedāvā savu vislētako servisu, kas detaļas salipina kopā!
3. Par katrām izmaiņām ir vajadzīgs iesniegums, kurš tiek izskatīts mēneša laikā!
4. Un ja Tev ir pašrisks 0%, tas neko nedod, ja vajadzēs kvalitatīvi salabot, noteikti būt jāpiemaksā!

Serviss ir ļoti zems un esmu ļoti vīlies šajā kompānijā!

S Skabene 14.02.2014

Nebrīnieties kapēc BAN piedāvā visizdevīgāko cenu! Jo viņiem ir ļoti viltīgi uzrakstīts līgums ar ļoti pārdomāti slēptiem apakšpunktiem, kur gandrīz jebkurā gadījumā viss ir sakārtots tā, lai jūs savu apdrošināšanas prēmiju nesaņemtu vai saņemtu daudz mazāk, nekā jums pienāktos!
Kā viens no piemēriem iz dzīves: iegādājoties KASKO, skaidri un gaiši, lieliem burtiem un cipariem rakstīts:
Zādzības un laupīšanas paša risks O% (nulle procenti),
Pilnīgas bojāejas paša risks O% (nulle procenti),
Bojājumu paša risks 100, 00LVL
Viss itkā skaidri un saprotami, zinu ko esmu iegadājies un ar to rēķinos.
BET!
Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, izradās ka nemaz nav viss tik skaidri un gaiši!
Nozog man kāds Pid...ss spoguļu stikliņus. Skaidra lieta, pie mums tā ir jau pieņemta norma... noriju rūgtumu, zinu ka man ir KASKO ar Zādzības un laupīšanas paša risku O% (nulle procenti), dodos uz Antonijas ielu 23 pie sava "foršā" BAN pieteikt zādzību, kur pēķšņi man paziņo, ka tiks piemērots Bojājumu paša risks 100, 00LVL apmērā! WTF?? Esmu parsteigts - kādā sakarā?!
Izradās ka viņu "jaunajos neteikumos" estot apakšpunkts:
9.5.2.3. notiekot transportlīdzekļa daļu un/vai papildaprīkojuma zā-
dzībai, tiek piemērots apdrošināšanas polisē norādītais bojājumu
paša risks;

Manuprāt ļoti negodīgi un tīša cilvēku apmānīšana.

Un diemžēl šādi apakšpunkti, kur rakstīts ka "balts ir melns" un "zils ir tomēr zaļš" viņiem ir norma!
Pirms izvelaties BAN, iesaku tomēr izlasīt visus viņu noteikumu punktus un arī apakšpunktus uz visām 12 lappusēm, un 3 reiz pārdomāt...
Viss kas tiek skaisti piedāvāts apdrošināšanas polisē un pamatnoteikumos, pēc tam tik pat skaidri un nepāprotami tiek apgāzts pievienotajos "jaunajos" noteikumos - apakšpunktos.
Jūtos piečakarēts un neaizsargāts! Neuzticos savam KASKO un šim kantorim.
Droši palasiet arī citu cilvēku sūdzības!

Trakākais ir tas, ka, ja esat pārdomājis un vēlaties atteikties no BAN pakalpojumiem, tad atlīdzību viņi neatgriež! Izņemot gadījumu, ja automašīnai tiek mainīts īpašnieks!

V VOz 23.04.2015

Pirms 10 gadiem izmantoju BAN KASKO apdrošināšanu un īpašu problēmu ar izmaksām nebija. Takad vēlējos apdrošināt auto un vakar izlasīju spēkā esošos apdrošināšanas noteikumus un biju pārsteigts.
Tur aprakstīti BAN pienākumu piecos īsos teikumos, bet apdrošināšanas ņēmēja pienākumu uz divām lapām kādi 50 punkti. Un viss ap to kā atteikt apdrošināšanas izmaksu!!!
Atceroties vēl Prezidenta Pils apdrošināšanas skandālu saprotu ka BAN tā nav kompānija kur vēlos apdrošināt savu auto jeb arī īpašumu!!!
Pirms slēdziet līgumu izlasiet cītīgi apdrošināšanas noteikumus un sapratīsiet ka tā ir spēele uz vieniem vārtiem!!! Skumji….

S Skabene 23.04.2015

Tieši tā! Tas ir tas pats kas naudu izmest miskastē, tikai tad nervi nebūs jābojā. :)

C cūkausis 22.08.2016

Arī uzrāvos uz labo piedāvājumu. Kamēr Baltā prasīja 450eur uz gadu ar 140eur pašrisku, BAN piedāvāja par 310eur ar 0eur pašrisku. Nopriecājos, cik forši un paņēmu, protams, BANā.
Pirmais atgadījums notika ārzemēs - visu vilcināja 3 mēnešu garumā, kamēr atbraucu atpakaļ uz LV un aģents varēja apskatīt visu. Nu ok, nebij tik traki. Tagad otrs atgadījums, kad man kāds virsbūvi nedaudz saskrāpējis un jāmaksā paša risks 140eur apmērā. Zvanu, prasu, kāpēc tā, un izrādās punktā 9.5.2.9. skaidri un gaiši rakstīts, ka paša risks 0 būs tikai pirmajam gadījumam. Otrajam piemēro jau 140eur un ar ceturto jau laikam ir 420eur, cik saprotu. Sviests pilnīgs.
Labi ka nemaksāju visu vienā maksājumā.

T Tong Po 22.08.2016

Jā, KASKO ir tā lieta, uz ko jāskatās ne caur cenas prizmu, bet caur apdrošinātāja reputāciju un līguma nosacījumiem. Labāk samaksāt dārgāk, un bez bēdām visu atrisināt, ja nu pienāk tāda reize, nekā *akarēt savu laiku un līdzekļus ar *akarētāju apdrošinātāju kantori.