www.sudzibas.lv Mego Fiziska ietekmēšana

Mego - Fiziska ietekmēšana

Šodien plkst, 21,53 iegāju veikala ''Mego'', kas atrodas Rīgā, Saharova iela, bijušais IKI. Man bija nepieciešams nopirkt ātri pienu. Man pretī sagaidīja loti neadekvāta sieviete, nekopta, ar neparak labu ''aromātu'', bravūrīga , bez vārda nozīmtes. Krievu valoda pavēlējā, ''von at suda'', veikals slēgts. Es atbildēju latviešu valoda, ka man vajag loti ātri pienu un pirms desmitiem jau busu lauka no veikala. Man vel rupjāka toni, tika pateikts, ka veikals ir slēgts un atkal krievu valoda. Es pati strādāju klientu apkalpošanas sfērā un esmu šoka, es klientus NEKAD nēsmu izlikusi no veikala pat pēc darba laika beigām. Un loti svarīgi ar klientiem, kuri runa valsts valoda, ir jāatbild latviski. Tas ir smags likuma pārkāpums.
Es pieprasīju pasaukt apsardzi, viņa atbildēja, ka viņa ir apsardze. Taču forma bija pārdevējas. Ta ka es pateicu, ka esmu veikala ieradusies darba laika un iešu pirkt pienu. Tiku rupji nolamāta krievu valoda, tika iesists kulaks pa seju, uz aiz virsdrēbes sagrābta un izmesta lauka no veikala ka pēdējā dzērāja. Un būtisks fakts ir tas, ka es esmu loti smalka, maza auguma meitene, savukārt darbiniece loti gara un resna, Ja būtu kaut nedaudz stiprāk sists, es tur uz tam klona trepēm ari paliktu asinu pelkēē. Protams, ja būtu varējusi, es būtu gājusi ātrāk, taču pati tikai darbu pabeidzu ar stundas nokavēšanos dažu klientu dēl. Tāpēc, loti ceru, atrast cilvēkus, kam vel šajā veikala ir bijušas problēmas, lai kopīgi rīkotos, varbūt pat tiesas ceļā.

G Ghenghis 19.09.2016

Uz policiju un viss, ar sitadam preteklibam nevajag samierinaties. Nevajag pat citus cilvekus, tevis aprakstita situacija ir pietiekami anormala, lai nebutu vajadzigi daudzi cilveki, lai butu secinams, ka klientu iekaustisana nav pielaujama.

S sensor 19.09.2016

uz policiju!!! lai ko tas maksātu. un visas morālās kompensācijas pēc kārtas. Veikalos parasti ir kameras, ja tu viņu neaiztiki un viņa tevi pagrūda, tad sūdus viņai var savārīt pamatīgus.

Latviešu tautas 19.09.2016

А почему так рано- в 21,53: могло бы и в 22.00 приползти после попойки...

Латыши в массе трусы...

T Tong Po 21.09.2016

Vladlat, tikai nevajag! :) Ja vēlies runāt par nacionālām iezīmēm, tad es tev varu pateikt, ka latvieši dzied barā, bet kaujas pa vienam jeb 1:1.
Savukārt krieviem raksturīgi, pielakties un bļaut pa vienam, un ta ka jākaujas, tad krievi parasti metas barā pret 1.
To savos skolas un jaunības gados esmu ne reizi vien pārbaudījis praksē. Un zini, ne reizi mani nav satraucis krievu džeku gļēvums iet dūres izvicināt 1:1. Ja jau grib barā, nu tad lai nāk barā.

Latviešu tautas 19.09.2016

СРОЧНО СТРОЧИ ЖАЛОБУ ПРЕЗИДЕНТУ ЛАТВИИ ВАЛЕНКУ!

T Tong Po 21.09.2016

Vladlat, kaut dažreiz pieturi savas samazgas pie sevis! Mums ir lielisks Prezidents!

Tātad, tu, trauslā būtne, iegāji slēgtā veikalā? Kasījies ar veikala darbinieci? Un darbiniecei pat nācās pielietot fizisku spēku, lai izraidītu tevi no veikala telpām? Ož pēc krimināllietas! Ja varētu ticēt šādām stulbībām, tad visi šī portāla apmeklētāji strādā apkalpojošā sfērā un pret klientiem izturas laipni, strādā neapmaksātas virsstundas, lai klientus varētu apkalpot pēc darba laika beigām un ir gatavi pēdējo kreklu novilkt un atdot klientam. Ja tu strādātu apkalpojošā sfērā, tad zinātu, ka ja veikala darbinieks ir norādījis, ka veikals ir slēgts, tad tu tajā atrodies nelikumīgi, neatkarīgi no tā, kāds ir veikala darba laiks un kāds ir veikala priekšlaicīgas slēgšanas iemesls. Ja būtu atstājusi veikalu un pēc tam rakstījusi sūdzību, ka tevi atteicās apkalpot ir viena lieta, taču, ja faktiski ielauzies slēgtā veikalā, tas jau ir likumpārkāpums! Tādējādi, piena pakas dēļ tu esi kļuvusi par noziedznieci.

E Elisona Berzina 19.09.2016

Reali veikala darbalaiks ir lidz 22.00. Man bija vel 7 minutes. Durvis ari nebija slegtas. Un es patiesam esmu no tiem cilvekiem, kas izturas pret cilvekiem laipni, es ta nemaku runat, nedz ari izlikt cilvekus pa durvim. Ne reizi vien jau esmu sanemusi ''komplimentus'', ka esmu parak laba sai nezeligajai pasaulei.

To varēsi skaidrot tiesā, gan ka tev bija 7 minutes, gan ka durvis nebija slegtas. Noziedzniekiem jāsēž cietumā!

Latviešu tautas 19.09.2016

Правильно сделала : в МАКСИМУ вход за 15 минут до закрытия закрывается...

D domā ko raksti 19.09.2016

ss

D Diāna Liepiņa 20.09.2016

Ja darba laiks ir lidz 22, taatad tev bina tiesiibas iet veikalaa un nopirkt pienu.Taa krievu visatļautiiba jau ir nepaarspeejama.

E Esmu_Anonims 04.01.2017

Veikala darba laiks bija līdz 22:00 Tāpēc viņai bija tiesības tur atrasties

Latviešu tautas 04.01.2017

...visu nakti! Un sarikot tur tusiņu!

N Nikka26 19.09.2016

Vajadzēja pēc darba viņu sagaidīt ar pāris vīriešiem aizmirstu uz darbu ceļu vispār .var palūgt mierīgi iziet ārā ka veikals jau ciet bet ne tik rupjā formā .

D domā ko raksti 19.09.2016

romaxsoft -

Lasu tavu jēlo rakstu un smejos, kur tādi, kā tu vispār dzimst? Zilupē?
Ja noteik veikalā ielaušanās, tad persona ir jaiztur nevis jāsit un jāmet ārā. Neadekvāta pārdevēja/apsardze tev nedod tiesība izrīkoties, kā gribi. Ja veikala durvis ir atvērtas un jebkurš var ieejiet iekšā veikala, tad tas nenozīmē, ka tā ir ielaušanās. Tu autist domā, ko raksti, vispār ar kādām tiesībām tika pielietots fizisks spēks pret cilvēku, kurš tev pat pirkstiņu nav pielicis. Bērn izaudz pirms komentē kautko.

Par sūdzību, vispār vaidzēja uzreiz policījai zvanīt izskaidrot situācīju, kopā uzrakstīt ziņojumu un lai pa pilnu programmu paņem veikalu priekšā.

Iemācies rakstīt vispirms, zīdaini!

Latviešu tautas 19.09.2016

У автора жалобы фимоз головного мозга!

Милочка! У продавца в 22.10 последний автобус домой. Где ей ночевать? Гостиницу ты оплачивать будешь?

P Pirceeja no skapja 19.09.2016

Griezieties Bez Tabu.

C Chelsey 20.09.2016

Pieņemšu, ka Tevis rakstītais viss ir tīra patiesība, bet kā Tu ceri savākt šeit cilvēkus, kam konkrētajā veikalā ir bijušas da jebkādas "problēmas"? Tev jau sen bija jāatrodas tiesi medicīnas ekspertīzē, ja jau tika sists pa seju ar kulaku. Un policijā. Kas tas par gļēvumu, gaidīt nesaprotamu iemeslu dēļ,kad pēc pusgada vēl kāds atsauksies, lai kopā varonīgi "rīkotos"?

D Diāna Liepiņa 20.09.2016

Nevienam jau neintersesee, cikos vinai ir pedejais autobuss.Tātad jāmeklē ir cits darbs.Ja darba laiks ir liidz 22, taatad liidz 22 varu iet veikalaa un nav jaasatraucas par to kaa paardeveeja maajaas tiks.

Z zzzzzz12345 20.09.2016

С такими наглыми клиентами-нациками только так и поступать, их примитывный мозг не догоняет, что если срочно, то надо было раньше идти в магазин. Как всегда в последнюю минуту вбегают

T Tong Po 21.09.2016

PIeļauju, ka tavos uzskatos pamatā ir tavas etniskās mentalitātes pārpalikumi - visu darīt aptuveni. Tāpēc, iespējams, nevari saprast, ka darba laiks veikalam netiek noteikts aptuveni, bet gan precīzi: no līdz.
Konkrētā situācijā, vienīgais ko drīkstēja atļauties veikala darbiniece - brīdināt ienākušo klienti, ka veikala darba laiks beidzas pēc x minūtēm. Viss. Neko vairāk.

D Diāna Liepiņa 03.10.2016

Un gudrais krievs kā vienmēr varonību ieslēdz.Tinies uz savu zemi, ja pat latviski nemāki uzrakstīt.Fui, fui, fui.

Latviešu tautas 04.01.2017

Tinies uz savu zemi
---
uz tavu miļo Īriju? Laiks doties vakt šampiņjonus! Un arī ir darbavietas Vācijā - seksuāli apkalpot arābu bēgļus. Ka arī iznest naktspodus pansionātos Vacijā!

Z zzzzzz12345 20.09.2016

При том я ее знаю, еще та змея, сама кричит на клиентов в магазине, где работает

Z zzzzkvadraataa 20.09.2016

Ko tu tur zini kur viņa strādā? Autore ir uzrakstījusi savu darba vietu? Tu krievu komposta atlieka. Ieleci tik šai tēmā pasprēgāt un naidu pakurināt starp latviešiem un krieviem, tas arī viss.

Z zzzzzz12345 21.09.2016

А то что Ваш мозг не понял видимо что у автора имя написано. Вы латыши такой злобный народ, как же я рада что уехала из этой страны. Вам латышам лишь бы кого-то обосрать и показаться лучше

Z zzzzzz12345 21.09.2016

И кто тут еще говрит о гневе,можно подумать русские с того ни с сего начинают писать гадости о латышах, это вам видимо нефиг делать как обсирать русских, завидуйте дальше что у нас все хорошо

Z zzzzkvadraataa 20.09.2016

Vajadzēja saukt policiju, uz medicīnisko tiesu ekspertīzi lai nosaka miesas bojājumus un tiesā iekšā to darbinieci. Kāda starpība, ka veikals, kaut vai uz ielas ...

iDmore 21.09.2016

Diemžēl pēdējais teikums parāda, ka tukšu salmu kulšana.. Ja nespējam izsaukt policiju, tad par kādu tiesu vēl mēs runājam..

=====
Сам вали в свою иирию, ваацию и лилбритаанию - мыть горшки со ссаками и дерьмом в домах престарелых!
Pats vacies projam savas Īrijas, Vācijas un Lielbritānijas - mazgāt podus pec večiem pansionātos!

D Diāna Liepiņa 04.10.2016

Esbjau atrodos savā dzimtenītē☺

===
Ну так у них принципы:
1. Радоваться что у соседа корова сдохла!
2. Святое дело сделать соседу пакость, и главное - в тихаря.
3. Распустить о соседа и членов его семьи гнусную сплетню. Живут как пауки в банке!
Враньё, лицемерие и воровство - вот несколько краеугольных камней латышского менталитета, полученное от наций - основателей - цыган и евреев!

Tong Po 21.09.2016

=====
Tong Po! Я об вашем латышском менталитете уже выше писал. Могу добавить что ещё одним краеугольным камнем вашего менталитета является не только лицемерие, но и двуличие: это когда в общественном транспорте русский парень уступает латышской даме место со словами "Пожалуйста садитесь уважаемая!" А в ответ та с милой улыбкой людоедки произносит "Krievu cūka!.."

Latviešu tautas 06.10.2016

Diāna Liepiņa 04.10.2016