Rīgas Radiatoru Restaurācijas Rūpnīca - Neiesaku

Labdien,
vasara iegadajos radiatorus no Rigas radiatoru restauracijas rupnicas. Tagad, kad pienaca laiks tos uzlikt, izradijas, ka visi laiz garam savienojuma vietas. Zvaniju viniem, bet par sava defekta noversanu prasa naudu. Ta ka ceku neiedeva, nevaru neko pieradit. Tel. 28928687 un 28110724 apkrapj cilvekus, neiesaku.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 15.01.2017

čeku nepaņemat (neiedeva), pierādīt pirkumu nevarat, prasāt novērst defektu - būs jums mācība, visiem pirkumiem saglābāt (ņemt vai prasīt) pirkuma apliecinošo dokumentu...

A arci123 16.01.2017

Kādas tik nav konkurentu metodes izvietojot nepatiesas ziņas sūdzību portālos. Lai nu kā jebkura antireklāma ir reklāma, Paldies. Turklāt Dievs visu redz.
RRRR

A arci123 16.01.2017

Ziņkāre par sūdzības īpašnieku Anatoliju Burovu atklāj mums patiesību par viņu.

A arci123 16.01.2017

Izpētot ievietotās bildes sūdzībā ir skaidri redzams, ka tie ir mūsdienās ražoti radiatori precīzāk Bohemia. Mēs nodarbojamies ar čuguna radiatoru restaurāciju nevis jaunu radiatoru izplatīšanu.