Meklēšanas rezultāti

Rimi - Apsargi ( Komentārs)

Apsargi Kad gāju ar bēnu veikalā vienmēr ņēmu iepirkuma groziņu un nekad neuzdrošinājos likt preci ratos. Nezinu tieši jūsu situāciju bet tas tik tiešām ir nepareizi.

D Dīdī 09.12.2010
Komentāri 21 Veikali

Ziedot.lv - ''labdarība'' ( Komentārs)

Nu ja jūs neticat tam ka ziedot.lv palīdz tad jau droši varat rīkoties paši, piemēram-aizejiet uz savas pilsētas vai pagasta sociālo māju un palūdziet lai jums iedod kādas ģimenes datus kam vajag palīdzību(Ja jums ir mantas un drēbes ko ziedot labāk uzreiz jautājiet pēc ģimenes nu piemēram ar bēniem) Tad sazinieties ar šo ģimeni un norunājat dienu un laiku kad atbrauksiet ciemos. Mēs to darījām ar kolēģiem katru gadu kamēr nepajuka uzņēmums kurā strādājām:( Un tiešu uz ziemassvētkiem katru...

D Dīdī 05.12.2010
Komentāri 31 Pārējās

www.seksam.lv - Informacija par portalu ( Komentārs)

www.seksam.lv pilns ar perkamajam sievietem kas savus intimos pakalpojumus tur piedava par samaksu.Adniniem un motororiem ir par to nosplauties.Tas liecinato kasi lapa atbalsta nelegalo prostituciju un ari kad adminiem no ta kas atlec.Ja tur to pasaka administracijai tad uzreiz tevi bano nost.

I Igors 01.12.2010
Komentāri 22 Web lapas

Piranija Pizza - Un tagad kaut ko labu. ( Komentārs)

Ja, ja es ari tur biju, loti garsigi . Liela vista uz liela bloda ar skinku un bananiem, ananasu, citronu mizinam sarivets, vel pa virsu sinepju sautejums ar krejumu un saldo krejumu . Vel usprasijam ketcupu ALE MUOVE no francijas . Dzeram kokteli no azijas WERTYO MUODER .Loti labi, loti .

Z Zz 28.11.2010
Komentāri 34 Kafejnīcas, bāri

A/S Balta - Lēmums lietā ( Komentārs)

Lēmums lietā tas ir tad, kad ar dzelzs bomi iedot pa čerdaku !

Supernetto - kvalitāte ( Komentārs)

kvalitāte Nu nav gan ta, ka Rimi veco produkciju suuta uz Supernetto veikaliem. Uz Supenetto tiek piegaadaata tieshi taada pati produkcija kaa uz Rimi, pa taisno NO PIEGAADAATAAJA. Un pieaugushiem cilveekiem takaa vajadzeet zinu, ka augljus un daarzenjus, it iipashi taadus kaa mango, novaac stipri aatraak kaa vinji ir gatavi, taapeec arii veikalos tiek paardoti ne liidz galam nogatavojushies auglji un tas ir netikai Rimi Latvia veikalo, bet arii visos citos. Mz veikalos zalji banaani redzeeti?

M misii 04.11.2010
Komentāri 7 Veikali

BEN PARTS - neticiet ( Komentārs)

Ja jums rodās objektīvas sūdzības par BENE PARTS BALTIC SIA darbību lūdzu rakstīt uz [slēpt]@beneparts.lv vai [slēpt]@beneparts.lv

Maxima - apkalpošana ( Komentārs)

apkalpošana njaa, es staaveeju shajaa kasee ar pusgadu vecu benu uz rokam, kas izliecaas un raudaaja, jo bija karti un skals visapkaart, kasiere apkalpoja 3 cilveekus pirms manis, kam bija nevis grozins ar 5 precem, ne invalidi, ne berni, bet PIEKRAUTI rati. Kad mana pacietiba izgaja, es viram saku teikt, ka drosi vien pirms mums stav invalidi, ka seit ieperkas.Prieksaa staavosaa tantina sadzirdeja un drosi vien kauns palika, palaida pa priekshu, bet vienalga 3 veel prieksaa, a paardeveeja neko. JAuki! :) ja vien taas suudziibas kaads pienemtu, es rakstitu un rakstitu.

T Tatjana 30.10.2010
Komentāri 9 Veikali

PORTATĪVIE DATORI (Atbilde uz jautājumu)

Lietoju Toshiba Satellite. Ļoti uzticams, ērts un simpātisks portatīvais. http://www.buynow.lv/lv/shop/UID_4649.html

K karumins 30.10.2010
Komentāri 14 Datori

Jorkšīras terjeru pardevēji BOLDERĀJĀ - Karīna un viņas vīrs Kostja ( Komentārs)

Taa krople lai deg elles uguniis, ta pat ka viirs un vinjas berni... darisu visu lai vinjas un vinjsd benu dzivi sabojatu

A Agnese 27.10.2010
Komentāri 33 Dzīvnieki

oliviers"co - nelaipnība ( Komentārs)

Es te lasu dažādas sūdzības. Izlasot šo viss ir saprotams, nepatīk pārdevēja, jāturas tālāk. Nesaprotu Veru. Cenšos, bet saprast nevaru. Viņa ir tik pārliecināta, ka te kāds tikai baumo. Un raksta no viena komjutera. Vai nu Viņa (Vera) ir cilvēks, kuram ir jālielien visur, vai arī tā ir tā pati pārdevēja, kas nezin kā aizstāvēties!

L lainīte 22.10.2010
Komentāri 34 Pārdevēji

Ogres Meža Tehnikums - Zems izglītības līmenis! ( Komentārs)

Bomis mani nepaķēra uz skolu, bļin tāda škrobe, bij ar K2 tupeļmotoru uz skolu japurpina ;( Bet gūlta Bomi neviens nepārspēs! :)) un ziniet, ko es domāju? man patiik griidu mazgaat :)

Lietoti apavi - Lietoti apavi ( Komentārs)

1999 " Welcome to the Dance " Des Mitchell Aventura Records, Belgium 2000 " Music 4 Life " Des Mitchell / Paul Dakeyne 2000 " Heart of Asia " Watergate / Des Mitchell Remix Positiva Records, UK 2000 " Brutaltech" Emergency / Des Mitchell Remix Tempo Records, Spain 2000 " My Destiny " Blackmail / Des Mitchell Remix Positiva Records, UK 2000 " Boom " Matchstix Men / Des Mitchell Mix Good As Records, Uk 2001 " The World is Yours " Des Mitchell / Peter Lutz (lasgo) Aventura / EMI Record...

D Dj 09.10.2010
Komentāri 16 Tirdzniecība

Pelmenji - Pelmenjniica pie universalveikala Centrs ( Komentārs)

Vakar Vecrigaa redzeju skalju arzemnieku kompaniju, kuri, saprotams, ir atbraukusi uz so banaanu valstinju ar merkji paradit savu parakumu un pamatigi izklaideties, bet no visas plasaas edinasanas iestazu izveles, kada ir pieejama Vecrigaa, izvelejaas tiesi "Pelmenus". Tatad kapeikpiseji bez iipasas naudas un gaumes, ja pat vizuaali nespeej eestuuzi noveerteet. Ja buutu jauki cilveeki, buutu pabriidinaajusi, lai tur neiet, bet ceru, ka sitie visu atlikuso seit pavadaamo laiku sie mociisies ar caureju, he, he

Rimi - Apkalpošana ( Komentārs)

Apkalpošana Tanrı šlesers kurtarmak! Faşist rejim! Onlar, bir moron yaptı Potansiyel H-bombası! Tanrı šleser kurtarmak! Hiç insan yok Orada hiçbir gelecek Riga rüyasında ne istediğini söyledim olmayın senin ihtiyacın olan şey söyledim olmayın hiçbir gelecek yok, gelecek yoktur, Sizin için hiçbir gelecek! Tanrı šlesers kurtarmak! Biz adam demek! Bizim kraliçe aşk Tanrı kurtarır! Tanrı šlesers kurtarmak! Çünkü turist para vardır Ve bizim kukla Göründüğü gibi değil mi! Allahım tarih kaydetmek Tanrı deli...

L ll 29.09.2010
Komentāri 10 Veikali

OLTRANS sia, BROKERS M sia, un jau ajuna BROKERS BENE sia - neizmaksā nopelnīto ( Komentārs)

OLTRANS -> BROKERS BENE ->BROKERS M -> Kuldīgas transporta un loģistikas centrs -> Kursa 1 Miltovičs

abcparks.eu - KRĀPNIEKI un ZAGĻI! ( Komentārs)

Pilnigi smiekligi ir lasit sito atlanta sviestu. Tas lidzinas caurejas ostisanai. Atlantam pirmo reizi ir jakonkure ar nopietnu portalu - abcparks.eu - tapec atlants PATS seit ir iespamojis veelstuli tipa no leitotaja atlantam. Nu vai tad tiesam tu Gati Sprud (jaunizceptais milionarinsh un milzu BMW apvidnieka un atlants.lv ipasnieks)doma, ka visi ir tik dumji, ka to neredz? Skaidrs, ka abcparks.eu ipasnieki ir savakusi pasi referatus un tirgo, tiesi ta pat, ka atlants.lv, kuram konkurence ir...

L Lauris 31.08.2010
Komentāri 39 Internets

Oltrans''SIA - krāpšana apmelošana ( Komentārs)

strādāju Bene Brokers Sia Viestura prospektā 2, īpašnieki Jānis un Artūrs Miltoviči.reisos maksāja 150ls uz Itāliju...solīto ar nesamaksāja.apkrāpa pa pilnu programmu.darbs tika pildīts bet atalgojums nemaksāts, vienmēr tik aizbildinājumi kad vis bus labi un nauda būs.tīri meli acīs skatīdamies.pa drusciņai tik atmeta kādu kapeiku, lai reisos var aizsūtīt.

Automatisko Karbu Remonts!!! - Klientu maldina$ana! ( Komentārs)

Jelgavas transmisiju centrs, tas ir Q!!!Summa beigās uzaug dubultā(Cēsīs prasītā+40%Normundiņam no transmisiju centra).Taisīt viņš ved uz Cēsīm, garantijas izdomā no galvas, eļļu grib lai garantijas laikā maina pie viņa vienas vietā trīs reizes.Tas murgs tiešām velkas mēneša garumā, un kad beidzas, tad iestājas miers.Galvenais viņš prasa pirmo iemaksu, un tad vairs nav kur sprukt.Būtu labāk tirgojies ar banāniem tālāk, kā pirms tam, nevis līdis tur kur pašam tumša bilde.

Rīgas taksometru parks - RTP bankrots? ( Komentārs)

Nu ja vislabāk jau ir kādu nomelnot, nevis mācēt konkurēt ar godu. Pasažiere un vēl daži līdzīgie negatīvie komentētāji varat ievērties atvilknē. Skatieties, ka tas zārks jums kādreiz pa kluso neuzbrauc virsū. Stulbeņu bars! Un par nepatiesām baumām un publisku nomelnošanu starp citu var sanākt lielas ziepes, tā kā labāk neaizraujaties.