Meklēšanas rezultāti

5santimi - 5santimi.lv ( Komentārs)

šis saits ir nožēlojama atrauga, ja arī kādreiz tur kaut kas vēl notikās, ar nožēlu jāsaka, ka tagad tur neko nevar vairs atrast, nu absolūti neko. Izliktas bēniņa preces, kuras pat labdarībai neder, bet gan miskastei.

D Dora 27.08.2011
Komentāri 8 Apģērbs

Arnis Reiss - krāpnieks ( Komentārs)

Vācijā, ja nemaldos tad Bona!!!

Valeo - Valeo centrs ( Komentārs)

Kops biju Valeo centraa un biju pierakstijusi pie gim aarstes Ainas Viitolas sevi un savu beernu, varu drosi teikt kad biju pie vinas pirmo un peedeejo reizi, jo taada necilveeciska attieksme nav man jaapacies, beenam meenesiitis apriteejis un vina jau klaigaa par to kad nervi netur jo beerns raud!Kautkaads murgs!Valeo ir drausmiigi personaala darbinieki, ne visi, bet nu lielaakaa dala!

Valodu Serviss - Pakalpojums ( Komentārs)

Pakalpojums Note from site staff (February 22, 2011, 3:55 pm) This outsourcer has been banned from posting jobs at ProZ.com Как видно, с ProZ.com его уже давно выкинули. Г-н Тейванс никак не может понять, что нельзя обижать переводчиков - себе дороже выйдет. Я на него давно уже не работаю, но продолжаю всех предостерегать от контактов с ним.

Supernetto - pilnigi neizglitotas pardevejas ( Komentārs)

pilnigi neizglitotas pardevejas jaa, izskataas, ka komenteetaajiem tiesaam nav beernu :) kaa tad man 7 gadiigs beerns ir jaaved pie rocinas aaraa pastaigaaties, gudriisi juus. iet runa par cilveecisko faktoru, jums vispar ir kaada nojeega, ko energijas dzeerieni var nodarit berna organismam. aciimredzot nee. un nedod dievs kaads no juusu siiciem nonaaktu reanimaacija, jo sirsnina streiko deel sii pasa energijas dzeeriena. gudri d... mees visi maakam, normaalaas civilizeetaas valstiis tas ir aizliegts ar likumu, un muusu...

A Aguceens 21.07.2011
Komentāri 29 Veikali

Vivus.lv - Nau iespejams slegt profilu ( Komentārs)

Nau iespejams slegt profilu Droši vien jau tas ir saskaņots ar visām nepieciešamajām instancēm, tā ka problēmām nevajadzētu būt. Bet tev, Banana, iesaku dzīvot kā viduslaikos, dziļos laukos bez elektrības, bez pases, kontiem un interneta- varbūt izdosies remdēt paranoju.

Kafejnīca "BONO" - Slikta apklpošana,ēdamais, u.t.t. ( Komentārs)

Ko var cepties tajās sūdzībās?! Dzīvoju netālu no šī kroga, normāli ar draugiem savācamies pa piektdienām, noīrējam tur pirti ceņaks atbilstošs, viena no normālākajām vietām kur relaksēties un ietusēt-pirts, kamīnzāle, baseins, rijamo ar var pasūtīt uz vietas, uzceps tādas zakuskas ka prieks, vienīg alus izvēle tur varēja būt plašāka, bet nu ir o.k, sūdzēties nevaru! Katrā ziņā ēdiens Bono toč ir garšīgāks kā Elandē, nu tas tā mans subjektīvs viedoklis!:0

Rīgas 49. Vidusskola - Nepamatoti tiek uzskatīta par labu skolu ( Komentārs)

Shii skola ir patieshaam briesmiiga. Ja kaadam dezhurantam tu nepatiic, tad vinjsh tevi vienkaarshi pieraksta un tev jaaberzzh skola. Arii par 1minuutiiti ko esi nokaveejis tevi neuzklausa un liek tev tiiriit. Shajaa skolaa neciena tavu viedokli. Ja tu izsaki ko tu domaa tevi uzreiz sabradaa pa zemi, noniecina tevi un iedzen tevi kompleksos. Skolotaaji tevi sauc par nepieskaitaamu, stuulbeni un visos citos vaardos, kas noniecina tevi. Arii maaciibu liimenisnav diezko dizhs. Ja tu aizej pie...

C cukurs 10.06.2011
Komentāri 242 Izglītība

Latvija - Latvijas valdība ( Komentārs)

BION I'm imperssed! Cool post!

K Kailan 09.06.2011
Komentāri 7 Dzīvnieki

E-talons tramvaja automata 0,70Ls - E-talons tranvaja automata 0,70Ls ( Komentārs)

Kāpēc šeit cena ir atšķirīga? Ļoti vienkārši: tāpēc, ka Rīgas Satiksmē mums ir cilvēciņi, kam ar 300Ls aldziņu ir par maz un Berlīnē vienā mikrorajonā dzīvo tik cik visā Latvijā kopā! Cienījamie Rīdzinieki, mēs gribam sev lielas algas, tāpēc arī cenas dažādas un tāpēc arī maksas stāvvietu skaitu palielinām. Vēl Behemu dabūt prom, jo man aldziņa ir 1450Ls, bet viņam 6700Ls mēnesī.

Rīgas Satiksme - pazemojumi pret vadītāju ( Komentārs)

pazemojumi pret vadītāju Jāpiekrīt gan. Būtu brīnums, ja beidzot tos RSatiksmes galvenos pareizā vietā ievietotu- ķurķī. Tur viņiem īstā vieta, smejas tikai par zemāk padotajiem, pamuļķa pasažieriem, kas maksā tādu!!!naudu par biļetēm, kuras mūsu apstākļos varēja maksāt par 1 braucienu ne vairāk par 0.20 sant. Kas mēs kāda Ņujorka vai Tokija, ka mums tik dargas biļetes? Atšķirība tikai ta, ka tur algas visiem lielas.. Ta vien liekas, ka gan Saeimai, gan Rīgas domei, gan Bemhema(Iedomājas, laikam Deivida Bekhema...

Manai draudzenei - Apsveikums ( Komentārs)

Gracias por compartir estos clasicos! Muy buena la cancion.

Manai draudzenei - Apsveikums ( Komentārs)

Help MepleaseI'm, scared. And - I donot :'"thinnkkkk. what I have juSt wit.nes.sed. has been  good for my mind.

Latvija - LATVIJA ( Komentārs)

Pasaules prakse ir pierādījusi, ka ja ir attīstīta banku sistēma, ražošana valstī nav vajadzīga.Kuri grib braukt, lai brauc, arī padumjlaikos klaiņotāju netrūka, pat Ogres trikotāžas prostitūtas esot braukušas celt BAMu.Mums, īstenajiem latviešiem darba Latvijā nekad netrūks.Pēc nākošajām vēlēšanām šeit būs tikai un vienīgi Latvijai draudzīgi cilvēki, pārēji, kuri neizturēs šos kritērijus, tiks deportēti uz attālākām vietām, bez tiesībām jebkad atgriezties atpakaļ, un uz mūžiem iemantos Dzimtenes nodevēja statusu!

ProVento - Slikta apkalpošana ( Komentārs)

Slikta apkalpošana LIELS PALDIES visiem, kas atrada laiku padalities ar savu pieredzi. Es tishi esmu autinja meklejumos un jau biju domajis zvanit uz sho kantorij un interesties, bet nolemu apskatities sheit cilveku pieredzi. Tagad ir skaidrs, ka ne par kadu naudu tur nepirksu autinju. Pats dzivoju arzemes, bet bija doma naudu izteret LV. Tagad redzu, ka nekas namainas, kaa bija bananu republika servisa zina, taa ari palika. Visiem veiksmi!

M Markus 25.04.2011
Komentāri 56 Veikali

Lidosta Rīga - NOZOG CIGARETES ( Komentārs)

NOZOG CIGARETES 20.04.2011 taads pats gadijums 2 pacinas parlamenta pazuud lidojot no riigas esmu lidojis daudzaas valstis pat taadaa valstii kaa ukraina nekas tamliidziigs nav noticis vienvaard sakot banaanu republika un iedziivotaaji peertiki ker visu kas nav piesiets tiesaam kauns par taadu valsti un blauriem kas tikai ciikst peertikiisi nav padomju savieniiba kad viss bija jaazog un kur skataas lidostas administraacija piezvanot viniem saaak man staastiit ka ryanairs pie visa vainiigs juusu cilveeki kraamee bagazu lidmasiinaa nevis ryanairs tiesaam kauns

www.tauta.lv - izvairīšanās no atbildības ( Komentārs)

interesanti kāds tieši likums būtu pārkāpts? portāls ir privāts īpašums, un īpašnieks var pats izlemt, ko laist savā portālā un ko nē. gan jau pats nelabi izteicies tajā portālā, un godam esi banu nopelnījis :)

S semaks 20.04.2011
Komentāri 6 Internets

Rīgas Satiksme - par priekšniecibu ( Komentārs)

par priekšniecibu Veči kā jūs nesaprotat, Behmanam taču samazināja algu, lūk viņam tagad škrobe un lai šī škrobe būtu mazliet mīkstāka, tad arī padotajiem cenšas samazināt! Tas ir normāli šajā valstī!

Elkor Plaza - Unikāli pārdevēji ( Komentārs)

Unikāli pārdevēji Laikam esi aizķēries iepriekšējā gadsimtā, ja nezini, ka visas ASV un Eiropas kompānijas sen ražo Korejā, Ķīnā, utt. Un nez kur tu pats dzīvo, ja Dienvidkoreju (vienu no pasaules attīstītākajām valstīm) tu sauc par banānu republiku.

S semaks 11.04.2011
Komentāri 7 Pārdevēji

Ogres Meža Tehnikums - Zems izglītības līmenis! ( Komentārs)

OMT ir normala skola un prasibas tur ari ir normālas tikai nomainit dažus pasniedzējus sakot ar bomi...ta vis parejais tur ir normali ka visās citas skolās .

G gatis 07.04.2011
Komentāri 79 Izglītība