Meklēšanas rezultāti

PayPal - krapšana internetā ( Komentārs)

TURPINĀJUMS SĀK PALIKT INTEESANTĀK: I've checked my PayPal account and there is still no money. No money = no deal. hello, I have paid €12, 628.00 EUR for the car, shipping charges by PayPal. The €12, 628.00 EUR has been deducted from my PayPal account immediately i paid the money yesterday and is ready for activation with PayPal, But PayPal says in their email that they will only activate the €12, 628.00 EUR into your account after they have received the western union details that confirm...

E E 06.04.2011
Komentāri 79 Internets

PayPal - krapšana internetā ( Komentārs)

We have successfully deducted the total amount €4, 540.00 EUR from Mr Moss Frank's account which included the Pick Up/Shipping Charges. We have placed a temporary hold on activation of this transaction In order to complete this transaction and get the funds approved in your account. You are required to send back the Additional Pick up charges paid by (Mr Moss Frank) to the Shipping Company first and get back to us with the Western Union Money Transfer details for...

R Raitis 05.04.2011
Komentāri 79 Internets

pro-force - vai var uzticēties ( Komentārs)

INESE ABOMA būtu vēlams cilvēkiem prezentācijās stāstīt patiesību par visu, toko jūs tur muldējat savas prezentācijās nav ne tuvu tam kas notiek kad cilvēki ir ievilināti jūsu tīklos, jo ne tikai es uzskatu ka jūs esat krāpnieki no jūsu tomātu lasīšanas cilvēki muka projām pat līgumu neparakstījuši, kad izlasīja līgumu saprata ka ar jums nevar sadarboties lūk tā, diemžēl es tur dzīvoju un zinu ka tur bija un to MURGU nekad dzīvē neatkārtošu, ka mums ar visām drēbem jāguļ lai nenosaltu kā...

Nocenotās preces - Veikalos ( Komentārs)

Nocenotajām precēm NAV notecējis derīguma termiņš - tādā gadījumā PVD nepārtraukti liktu sodus veikaliem un viņi to nedarītu. Kādēļ lai es neiegādātos kādu pienu vai jogurtu, maizi vai brūnāku banānu pankūkām, ja zinu, ka tajā pašā dienā tos apēdīsim?

F fd 28.03.2011
Komentāri 15 Tirdzniecība

www.spoki.lv - laiks slēgt ciet! ( Komentārs)

Ja pameklētu rūpīgāk, arī banānu laizītājas Lorēnas tur varētu atrast.

č Čoms 26.03.2011
Komentāri 17 Datori

www.spoki.lv - laiks slēgt ciet! ( Komentārs)

Mans priekšlikums Lorēnai būtu ierosināt aizliegt veikalos tirgot nesagrieztas desas un nerīvētus burkānus.Gurķi arī drīkstētu būt šķēlītēs salātu veidā.Banāniem jābūt barankas formas, jo šie visi nelabvēlīgi iedarbojas uz Lorēnas fantāziju.

č Čoms 24.03.2011
Komentāri 17 Datori

Viesu māja SMUKU MUIŽA - Netiek kārtotas finanšu saistības ( Komentārs)

Meklējam kāzu svinību vietu, vai kādam ir pieredze ar šo iestādi, jo baumo ka tur slikti ar ēdināšanu?

M Maiga 18.03.2011
Komentāri 7 Viesu nami

Ergo - Izvairieties no ERGO ( Komentārs)

Izvairieties no ERGO Tieši tā! Man vēl no paziņas ir informācija, kā ERGO apejas ar saviem darbiniekiem, kuri gadiem ir bijuši lojāli pret kompāniju - vienkārši murgs. Apmelo un baumo. Pretīgi, ka tāda kompānija nodarbojas ar tādām lietām. Vadība ir ļoti zemā intelektuālā līmenī. Kā zināms - zivs pūst no galvas!

BETA - Ņem produktus ar pliku roku ( Komentārs)

Ņem produktus ar pliku roku Tu laikam ar cimdiem arī ap datora klaviatūru darbojies.Kāpēc ar tādiem sīkumiem apgrūtināt Prezidenta kungu, varēji uzreiz rakstīt sūdzību mūsu maizes tēvam-O Bamai.

T ToSvetlana 28.02.2011
Komentāri 6 Veikali

Maxima - nekam nederīgi produkti ( Komentārs)

nekam nederīgi produkti ir alternativa, kuru lv nepiedava- bio partika. atskiriba no parastas partikas- bio partika(augli, darzeni) maksimums, nosacitos apstaklos noplaukta deriga pirksanai 2 dienas. tas pie idealiem logistikas apstakliem. raxtu no pieredzes, izliec preci, un pec 4h parlasi, jo sicilija audzeti tarocco apelsini(bio) netur. pust plaukta, nevis zust, jo dabigi. padomajot, kadus sarnus ikdiena uznemam, nav brinums, ka mokamies ta ar slimibam. parastus apelsinus var vismaz 2 nedelas tirgot. banani ir...

M martins 26.02.2011

Maxima - nekam nederīgi produkti ( Komentārs)

nekam nederīgi produkti Ja tu zinātu, kā šs salātus un malto gaļu lielveikalos gatavo, tu tur pat savu kāju nespertu, kur nu vēl iepirktos.Un ko var gribēt no dārzeņiem, kur ir vesti pat desmitiem tūkstošu kilometru?Banānu valstiņas nēģeriem labāku pārtiku arī nemaz nevajag.

T ToSolvita 26.02.2011

Maxima - nekam nederīgi produkti ( Komentārs)

nekam nederīgi produkti Solvita laika iepērkas tikai MC2 un Sky & More, nekas, gan jau paliksi vecāka, banānu aplaizīšana vairs tik labus ienākumus nedos, nāksies arī pašai Maximā iepirkties.

A asdf 26.02.2011
Komentāri 20 Veikali

Olga Paulauska - gēla nagi ( Komentārs)

Sveiki meitenes. Jā palasiju komentaarus esmu tikai no malas veerotaaja, bet iegaaju olgas draugos un apskatijos vinjas darbinjus- PATIESHAM LJOTI SKAISTI darbi, protu novērtēt jo pati esmu speciāliste:) par cenu nezinu un skaudiigas nokaunaas:))) Olga - turās . pie kaajas shie baumu kunkulji

NDR serviss - Nevizigs darbs un slikta kvalitate ( Komentārs)

Cenas kādas arprāts 3 Ls - 5Ls, ko tur var gribēt ? Kvalitāti ?!? Kvalitāte tādu naudu nemaksā ! Es paredzu ka tas kantoris ātri vien izkūpēs, žēl būs tos kuri būs atstājuši savus dārgos datorus tos noteikti saņems vai nesaņems pat tiesājoties. Normalās valstīs savu darbu novērtē, lai varētu kvalitatīvi stradāt neviss par 3 Ls, par kuriem knapi īri var samaksāt un elektrību, darbiniekiem algas, grāmatvežiem, cik tad tur datoru ir jāsataisa, ja nu vienīgi klientus apkrāpj un pasakas sacerē, tāda...

A Antons 02.02.2011
Komentāri 36 Datori

newoutlaw.org - newoutlaw.org ( Komentārs)

Gan jau kkāds lohs, kas banu norāvis deļ pārkāpumiem... Domā, ka šādi ieriebsi? HA HA HA. ! lietotājs + vai - neko neizsaka!

A ab 31.01.2011
Komentāri 18 Internets

Ramona un Zigurds Juhnēviči - īrnieki ( Komentārs)

Es tevi to tagad aprieto īrnieku vietā tā liktu pie vietas, ka tev par maz neliktos, jo pati neesi kristāltīra, lai šo visu nestu ārpus jusu vienošanās, bet ja gribeji visu pēc likuma---tad vajadzēja slēgt līgumu un maksāt nodokļus, tad varētu oficiāli griezties, nevis baumu līmenī! Un kāpēc gan, lai te kāds neložņātu---tu vienīgi, bet dēļ tādiem arī ir še interesanti, kam tad tu te sūdzies?????:)))))

L lalalā 27.01.2011
Komentāri 12 Īre

Statoil - Degvielas kvalitāta ( Komentārs)

Degvielas kvalitāta Urrā, Vāciju jau apdzinām, sākam jau tiešām ķert Itāliju ar degvielas cenām..Tikai algas kautkā neceļas līdz 2000.eur???!Zo, banānu republikai???

Fielmann - Лохотрон ( Komentārs)

Лохотрон A Ja tut 2 mesjaca nazad bila v bone v germanii V predstavitelstve Fielman na proverke, I hvastalasj Im sto u nas toze esc Fielman, on stal iskac v svojom komjutere I ninasol . V rige filial Fielman!!! Intiresno Mne stalo:)!!!

D dana 23.01.2011
Komentāri 20 Tirdzniecība

Sirdsmīļā Monika - Seriāls ( Komentārs)

Mr Bean tagad rāda pa TV5

Sirdsmīļā Monika - Seriāls ( Komentārs)

Labāk būtu rādījuši Mr Bean.