Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

Lidl Ventspils - Darbs

Labdien man ir sūdzība par Diskrimināciju veikalā Lidl Ventspilī. Bija sludinājums ka viņiem vajadzīgi darbinieki , aizutiju savu CV . Man piezvanīja , aizgāju uz pārrunām. Viss bija ok. un mana pieredze, manas zināšanas covid-19 sertifikāts viņiem der. Bet kad es pēc pārrunām aizgāju uz veikalu es pamanu ka tur nestrādā neviens krievs . Pat ar zināšanām latviešu valodu. Pēc pārrunām es biju vēl tur 3 reizes uz iepirkšanās. Un tādā pati sajūta ka tur vispār krievu cilvēkus neņem un tad es sapratu ka mani arī neviens neņems tur strādāt. Un tā arī sanāca man atnāca atteikums no viņiem .

Diks Un Ko SIA - Veca produkcija

Veca produkcija Labdien, es 01/01/22 iegādājos 1kg svaigus foreles ikrus, saldētajiem un pastāvējušiem, bija atlaide, tie maksā gandrīz puscenu, tātad uzsvars ir uz svaigiem. Aizbraucot mājās un atverot pirmo iepakojumu jau sapratu, ka ikri nav nemaz svaigi, bija diezgan ķepīgi un nesaturīgi. Otro iepakojumu gribēju taisīt vaļā nākošajā dienā, tātad 02/01/22, jau paņemot iepakojumu rokās, degunā iesitās vecu zivju smaka, ikri jau peldējās kā zupā, pat neattaisot šo iepakojumu, bija skaidrs, ka ikri nav ēdami...

Citro - Pircēju maldināšana

Es nopirku Citro Plātmasas bundžiņās salātus jau sagatavotus rosuļa tipa, tagad sieva ēd un atklājas ka salātiem klāt ir sēnes un tā kā es sēnes neēdu un man pret sēņu garšu ir alerģija, tad paldies dievam ka es pirmais neēdu tos salātus, jo mazs kripatiņš no sēnes var sabojāt visu ēstgribu un sabojāja jau arī, bet nu sieva sēnes ēd, tā kā salāti bojā neaizies, kaut es tā arī netikšu pie salātiem uz svētkiem, bet galvenais ka uz papīra kas uzlīmēts uz trauciņa vāka nav norādīts ka salātu sastāvā ir sēnes un tādējādi tiek maldināti pircēji ka nav norādīts precīzs satāvs! 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Rubeņi - Плохое качество, обман

Плохое качество, обман Много лет покупаю продукцию Rubeņi, очень нравилось и сыну отправляли в Нидерланды. Но в последнее время это невозможно есть! О обоих случаях покупал грудинку (krutinja) по цене 9.59/кг в maxima. Первый раз попался кусок внутри которого завернута шкура! По весу больше половины! Фото прилагаю. А вчера купил 600 грамм сисек свиных! Это не грудинка, это живот (veders) совсем другая категория мяса.

Promo - Krāpšana, klientu apkalpošana

Krāpšana, klientu apkalpošana Cenas uz cenu zīmēm ir atšķirīgas no tām, kuras uzrāda čekā. Kaut uz minūti izejot ārā no veikala, paskatoties čekā un ieraugot kļūdu, naudu vairs neatgriezīs. Ja kļūdu pamana pie kases, pārdevējas ar īgnu skatienu atgriež naudu, pat neatvainojoties, attieksme briesmīga.

Absolut Vodka - Ļoti sliktas kvalitātes produkts . Akc.m.nr. FK 3456593

Ļoti sliktas kvalitātes produkts . Akc.m.nr. FK 3456593 Absolut vodka . Pirkta Aizputē Maxima . akcīzes markas nr. FK 3456593 tilpumā 0.7 apakšā zem pudeles etiķetes Absolut vodka , pudeles priekšpusē, vēl neredzēta balta papīra uzlīme, kas vēstī , ka it kā esot importēts no Sweden. Pēc šīs pudeles satura lietošanas trijām personām palika neiedomājami slikti. Tik ārkārtīgi sliktā kvalitātē šis alkoholu saturošais dzēriens vēl nekad nebija bijis. Tas ir praktiski nelietojams. Un tirdzniecībā aizliedzams.

Oniors SIA - Качество

Сегодня в Rimi на Anniņmuižas bulvāris 40 я купила Lasa rulete karsti kūpināta за 6.99 кг.Хотя для меня цена дорогая я решила себя побаловать и купила два рулетика.Я уже раньше покупала их и знала что это очень вкусно.Каково же было разочарование,что рулетики оказались не просто соленые,а засоленые-пересоленые!Ни вкуса рулетика,ни лосося-одна соль.Сомневаюсь,что мне еще раз захочется купитиь продукцию Oniors zivis SIA.Следите пожалуйста за соблюдением технологии.Или ваш повар влюбился и поэтому все пересаливает?

Agartine - Neatbilst aprakstam

Neatbilst aprakstam Iegādājos Rimi RUF produkcijas produktu Agartine ar Agar Agar. Lietošanas instrukcijā minēts, ka viena paciņa atbilst 6 želatīna lapiņām. Gatavoju recepti, kurā biju lietojusi želatīna lapiņas, tāpēc labi zināju, kāda jābūt gala konsistencei. Ar šo līdzekli nekas nesaželēja, vien kļuva viegli biezs kā ķīselis. Šajā produktā AGAR AGAR ir vien 25%(!). Galvenā pretenzija ir pret to, ka produkta proporciju apraksts pilnībā neatbilst realitātei. Izplatītājs Gemoss.

VIRŠI-A jaunmārupe - Sliks serviss, ņirgāšanās

Sliks serviss, ņirgāšanās Šodien 17.11.2021 07.30 (aptuveni) iegāju nopirkt hotdogu un padzerties. Mani apkalpoja Zane (melni, papusei sirmi mati) taisot hotdogu, cilvēks pirmajā reizē maizīti piededzināja, izvilka laukā un stāvēja minūti kamēr atbrīvosies kolēģe, lai pajautātu vai tādu var likt. Kolēģe apskatījās, arī kādu brīdi domāja un pateica, var. Gribot likt mērces es pateicu, ka ir piededzināts. Labi, taisām citu. Nākamo maizīti demonstratīvi uz pus sekundi ielika sildītājā, no vienas, no otras puses, plus vēl...

TOP Partika - Etop.lv очень плохое обслуживание.

Etop.lv очень плохое обслуживание. Есть услуга etop.lv хорошая идея. Товары на дом. Исполнение и реализация отвратительны. Сделал первый заказ за день до доставки. Все товары были в наличии. Так было указано на сайте. В итоге позвонили и сообщили что этого нет, другого нет. Заказывал и заплатил кг сельди, привезли 400 гр, а уплачено за кг. Успел догнать курьера. Когда приедет курьер вообще не известно. Звонят по факту что приехали. Второй заказ опять того нет, привезли другой товар. Третий заказ тоже самое. Четвертый вообще не...

TOP Partika - Slikts serviss

Slikts serviss Iesaku laicīgi apskatīt termiņus. Lai neesmu vilies pērkot vecas sacietējušās bulciņas. Pārdevēja raja. Un tas ir ļoti bieži. Un vispār ļoti zema termiņu apskates kvalitāte. Esmu saskarusies ar majonēzi kurai beidzies termiņš 2 dienas un ir vel vitrīna.

Kabuletti Fruit - Обман

Мне было обещано 750 евро на руки в месяц,вне зависимости от часов,за пять рабочих дней в неделю.По воскресеньеям я работал за старшего смены.То есть,я принимал,разгружал,развозил товар на газовом погрузчике.Я отработал там с 1-го августа ро 5-е сентября.Они заплатили мне 269 евро.Сказав,что у меня не было отработано 24 дня за это время.Заплатили меньше минимальной зарплаты.

Ādažu Čipsi - Жвачка в чипсах !?

Жвачка в чипсах  !? Купил я значит чипсы adazu со вкусом Britu Salam . В процессе употребления мне в рот попалась какая то частичка с привкусом мяты размером чуть меньше чем зуб , я ее тут же выплюнул . И потрогал пальцами - липкая на ощупь , и оставляла частички сахара на пальцах. Adazu вы там охренели ? жеванную жвачку подкладывать , после этого я никогда не куплю продукцию от данной компании !

VIN-E SIA - Krāpšana

Labdien! Pasūtījumu veicu 31.07.2021. G no interneta veikalu www.veselsnodabas.lv. Pavadzīmi apmaksāju 02.08.2021 M-652042-7181 par summu 30,80 eur. Kad sapratu, ka nu jau ilgi nav prece atnākusi uzrakstīju vēstuli, bet atbildes neesmu saņēmusi. Šodien skatos, ka mājas lapa arī nav atrodama un telelefonu arī nevaru atrast, lai sazvanītu. Šodien rakstu iesniegumu policijai par krapšanos šajā veikalā.

Maxima - Slikts produkts

Slikts produkts Jau kuro reizi ejot uz Maximu, Valmierā Limbažu ielā. Ievēroju kad tiek cenota, meistaru markas liellopu Maltā gaļa. Galīgi pelēka, tāds skats kā tur būtu iekakāts. Vai šādus produktus drīkst tirgot? Skats bija šausmīgs. Un tā ir bieži, ka šāda paskata gaļu tirgo.

Kurzemes Gaļsaimnieks - Обман

Товар не соответствует заявленному маринованному мясу (с жирком) . По факту один жир с капелькой мяса (95% жира, 5% мясо) . Абсолютно не съедобные замотанные куски сала. Абсолютно не вкусно пахнет, прилипает к ножу. Одно сплошное разочарование. Отправили в утиль.

Senda Dz - Krāpšana

Nolēmu šajā uznēmumā iegādāties gatavu vistas karbonādi,ko arī izdarīju.Viss bij loti labi līdz izlēmu mājās pagarsot.Liels bij mans pārsteigums atklājot ka vistas karbonāde ir vienkārsi izklapēts vistas šķiņkis ar visu ādu un daļēji iznemtu kaulu,kurš ir panēts olā un miltos.Žel ka tā,jo cena šai karbonādei nemaz nav tik maza.

Latvijas Balzams Veikals - Krāpšana, nepietiekama informācija par sniegto produktu klāstu

Krāpšana, nepietiekama informācija par sniegto produktu klāstu Vakar 17.07.2021, nolēmu pabaudīt vakaru, iedzert kādu alkoholisku dzērienu, nonācu pie secinājuma, ka jāturās pie senču tradīcijām un jāpaņem vecais labais stolichnaya degvīns. Viss kārtībā, dzeru, atpūšos, pa virsu uzdzeru kādu koliņu, vakara jautrība sāk sist augstu vilni, sāku demonstrēt savas tuvo austrumu deju zināšanas, pēc būtības, stolichnaya degvīns savu darbu ir veicis, un etiķete nemelo - tas tiešām ir augstas klases degvīns, gluži kā s klases mersedess, šīs sajūtas ir...

Rimi Wolt - Nauda iekasēta, prece nepiegādāta

Nauda iekasēta, prece nepiegādāta 13. Jūlijā caur wolt aplikāciju no rimi ostmala tika pasūtīta pārtika. Nauda (ap 30 eiro) tika iekasēta caur wolt aplikāciju, bet pasūtījums uzreiz atcelts un nepiegādāts. Klientu apkalpošanā solīja naudu atmaksāt, bet 4 dienas jau pagājušas: ne pārtikas, ne naudas. Uzmanīgi ar viņiem: vai nākamreiz var viņiem uzticēties?

Gemoss SIA - Bojājums, nekvalitatīvs produkts

Bojājums, nekvalitatīvs produkts Šodien, 17.07.2021, Straupes “Lats” veikalā es iegādājos ekoloģiskās, bioloģiski noārdāmās, vienreizlietojamās papīra glāzes. Šī “vienreizējā” prece manam maciņam atņēma 89 eiro centus par sešām glāzītēm. Stāsts tāds - esmu jautrā noskaņojumā, priecīgs, ka beidzot varēšu baudīt savu alkoholisko dzērienu no glāzītes, kā civilizētam, 21. Gadsimta iedzīvotājam pienākas. Viss izdodās kā paredzēts, bet aptuveni piecu minūšu laikā šī glāzīte sāka zaudēt savu iedarbību, un laist manu dievišķo...