Gaļas Nams Jēkabpils

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Gaļas Nams Jēkabpils - Sūdzības un atsauksmes

Gaļas Nams Jēkabpils - Slikts serviss

Slikts serviss Esam iecienījuši gaļas nama virtuvi katru sestdienu bet šodien 03.02.2024 datumā visu aizēnoja visu triju pārdevēju attieksme paprasot lai neliek daudz grimases tika saviebtas bet tāpat tika iekrauts daudz varbut ta stradā mārketings bet mans vēders tik daudz neaped un atstāt uz šķīvja naudas maks neļauj nonemt lieko daudzumu negribēja tikai kad uzstāju tika nonemts ,kad vīrs īsti mēģināja izdomāt ko ņemt tika atklāti apsmieti mēs abi .žēl ka trāpījās tādas darbinieces.Bet par 100%savā vietā varu teikt par meitenēm pie gaļas un bulkām tikām ar smaidu apkalpoti un bez pretenzijām

Gaļas Nams - slikta apkalpošana

slikta apkalpošana Pārdevēja nelaipna un rupja, pasvieda kūciņas, lai visas sapļaukājas. Prasīju lai ieliek atsevišķos maisiņos, bet viņai tā grūtāk nosvert laikam vai kā... sadusmojās. Paši vainīgi, vairs tur neiepirkšos, ir citas vietas Jēkabpilī kur paēst un bulkas nopirkt.