Diks Un Ko SIA - Veca produkcija

Labdien,
es 01/01/22 iegādājos 1kg svaigus foreles ikrus, saldētajiem un pastāvējušiem, bija atlaide, tie maksā gandrīz puscenu, tātad uzsvars ir uz svaigiem. Aizbraucot mājās un atverot pirmo iepakojumu jau sapratu, ka ikri nav nemaz svaigi, bija diezgan ķepīgi un nesaturīgi. Otro iepakojumu gribēju taisīt vaļā nākošajā dienā, tātad 02/01/22, jau paņemot iepakojumu rokās, degunā iesitās vecu zivju smaka, ikri jau peldējās kā zupā, pat neattaisot šo iepakojumu, bija skaidrs, ka ikri nav ēdami.
Sūdzība reāli par krāpšanu, apzināti pārdodot jau vecu preci, žēl protams €60, bet vilšanās bija lielāka, ka mērojām 120km speciāli ikriem.
Ps. Ikri ir pirkti vairākkārt, pie citām pārdevējām, nekad nav bijušas problēmas.

Papildināts Liene Ie 04.01.2022

Kļūdījos datumos pirkts ir 02/01/22

Good Intentions 05.01.2022

Šad un tad var gadīties ikvienā produkcijā, bet 120km speciāli pēc ikriem..😮‍💨 .. cepuri nost.