www.sudzibas.lv www.sapforums.lv Par negatīvu attieksmi no sapforums

www.sapforums.lv - Par negatīvu attieksmi no sapforums

SAPā vispretīgākā lieta ir admines iesaistīšanās visos kašķos, sava viedokļa uzspiešana un draudi ar izbanošanu. Manuprāt, admins nedrīkst būt tik ieinteresēts, viņam jābūt neitrālākam. Es jau saprotu, ka tas ir viņas projekts, bet pretīgi tas viss izskatās.

E

D DDD 06.02.2010

TE JARAKSTA BEZ TABU PAR TAM IP ADRESEM UN DRAIDIEM...

F Fīrers 06.02.2010

to Aga
+1 te patiešām trūkst vārdu!!! -:D
Galvenais ka viss šitais bulšits tika no vienas pustrakas vecenes ar niku Zakis25 pirksta izzīsts (lasi no oda zilonis ) :DDD
post skriptum: Es arī neesmu nevienā sektā, bet tikai izteicu savu redzējumu no malas uz ko tu draudziņ arī uzķēries un bazaru uzsāki...Paldies tev par lustīgi pavadīto laiku :))) Būsi fāterlandē, piekāp :-)) :DDD

D DDD 06.02.2010

BEZ TABU JAU FORUMA PAR TO RUNA, UN BUS PAR DRAUDIEM SIZETS, TE VISI DRAIDI JAU IZKOPETI :)

A aga 06.02.2010

to Fīrers

Noteikti! Svinīgi solos (roka pie lisinas)! -:)

D DDD 06.02.2010

Ja cilveki ta ņemas acīmredzot tas viņiem ir svarīgi un jau līdz aknām sakāpis.Arī drossinternets tika ziņots.

D DDD 06.02.2010

Cilvēki, ko jūs te ņematies, te neviens nevienam neko nedraud, izmazgājiet acis un nelasiet starp rindiņām, nu kā vistu kūtī :)))) atslābstiet un izlasiet vēlreiz, sūdzēties par IP vienmēr paspēsiet, bet vēl jau nav īsti par ko :))))) -TAD JAZINO KAD BUS PAR VELU?lol ja reiz tada ideja jau ienaca prata, kas zin ko vel neizdomas tā trakā Mā un Zaķis25 no laukiem.

X xxxx 06.02.2010

pienācis laiks to SAP un kompāniju vispār pašus neitralizēt, saskaņā ar kādu pārkāpumu šis FORUMS NE NO ŠĀ NE NO TĀ VAR MAN NOBLOĶĒT PIEEJU TAM, JO NEKUR NAV LASĀMS NO MANA DATORA KAUT KAS NEATĻAUTS RAKSTĪTS!Tai pašā laikā tie visi niki nu jau te vairākas reizes nosaukti tanī forumā raksta, visus nolamā ar visādiem rupjiem, nepiedienīgiem vārdiem un ja tā pieeja nebūs atjaunota, es jau nu neklusēšu, jo kas nav vainīgs, tas nav bailīgs, te ir runa par visu iespējamo normu, likumu pārkāpumu un lai nesaka, ka tas ir privātums, šoreiz ne!

V vēl no malas 06.02.2010

Taisnība, ir dzirdēts, ka draudi ar IP publiskošanu pilnīgi par neparko parasti ir nākuši no sapforums.lv admina puses, pēc tam gan tas tiekot rediģēts vai pa fikso dzēsts. Tajā pat laikā admin pats gan klaji ignorē dažu foruma dalībnieku atklātos rupjos lamuvārdos adresētus tekstus citiem dalībniekiem, tātad admin ignorē pats sava foruma lietošanas noteikumus. Nesmuki!

Y yyyyy 06.02.2010

PRETENZIJAS LUGŠUN PIEVIENOT BEWZ TABU FORUMA, LAI ZIN VISA PASAULE...XXXX ES TEV PILIBA PIEVIENOJOS UN DOMAJU TIESI TAPAT...LAI ZIN VISS INTERNETS...VAJAG VEL BLOGOS UN TVITEROS SO SALIKT.Lai Mā padpmā, un vēl draudēt izdomā ar IP adresēm.Nau ko vairs teikt

V vēl no malas 06.02.2010

"TAD JAZINO KAD BUS PAR VELU?"- Ddd, bet vai tagad jau ir par ko? Šitajā valstī neviens to ziņojumu bez KONKRĒTĀM lietām neizskatīs vispār ! Emocijas lietas izskatīšanai neder, diemžēl !

Y yyyyy 06.02.2010

PAR VELU FAKTS PAR DRAUDIEM JAU VISUR KUR VAR IR ZINOTS...UN AR TEKSTIEM NO SEJIENES.PAT BEZ TABU TAGAD PAR TO RUNAS.

D DDDDDD 06.02.2010

konkreta lieta, te izteiktie draudi un šis fakts ir fiksets.Tpat jau ir liecinieki ka tadoi draudoi jau foruma agrak tika izteikti, kur vareja zinat ka cilveks tos pat izprintejis lai butu pieradijumi :))))))))))

V vēl no malas 06.02.2010

Nu vismaz populritāte točno ir panākta, jautājums vai tas provokātors Z25 dabūja to ko gribēja, jo kā sacīt jāsaka, za što boriļisj, na to i naporoļisj :))

D DDDDDD 06.02.2010

Zaķis panāca ko gribeja, gan polularitāti, gan skandalu, gan bez tabu un policiju, tagad simtiem traku tīņu forumu par nebaudāmu ātri uztaisīs.Visus neizbanos...

V vēl no malas 06.02.2010

Jā, pašu sapforumiešu rociņām izlietu ūdeni, atpakaļ vairs nesasmelsi. Nožēlojami, pieauguši cilvēki taču, bet uzvedās kā prastas tirgus sievas! Sākotnēji normālu forumu par atkritumu bedri paši pataisa, tāpēc jau vecie ir prom!

V vēl no malas 06.02.2010

Risinājums -vai nu klapē ciet, vai lai tīņi netrako, tad jāievieš reģistrācija, nu un tad cilvēki arī moš mazāk muti brūķēs :)))

D DDDDDD 06.02.2010

Piekritu XXX kamer Ma nesaks ka cilveks uzvesties miers vairs nebus tam forumam...

D DDDDDD 06.02.2010

Nevahag domat ka visus ka mazud suņu var dresēt un visiem var dirst virsu.Man nevar...luk pati vainiga, un par mieru aizmirsti.JAU TEICU MAN DIRST VIRSU NEVAR...ES PRET VISIEM KA CILVEKS UN TO PASU PRASU PRETI.LUK TA.

X xxxx 06.02.2010

es piemēram tanī forumā 03.02.2010 ieliku par galvassāpēm tēmu, neko rupju neesmu rakstījusi, izteicu savas domas, pēc tā zaķa noriešanas, jā man nav tur patstāvīga nika un tanī pat dienā ar citu niku ieliku par tām TV paķetām, kkad arī tiku norieta, palasat ko atkal tas zaķis raksta 05.02.2010 ar nosaukumu varu kļūdīties, bet, , , , , kāda tur no delfiem..., ar kādām tiesībām viņa zin minēt ka esmu no delfiem, jā pret delfiem attiecos ļoti pozitīvi, tur it kā citā pasaulē salīdzinoši ar sapu, bet nekur nekad neesmu rakstījusi to, kas nav atļauts! Aŗi tīne neesmu, esmu diezgan cienījamā vecumā, kurai vēl saglabājusies pašcieņa un rakstu tikai tiktāl cik ir atļauts, un lūk esmu izpelnījusies cilvēka pazemojošu attieksmi pret sevi, to tak nevar vis tā aizmirst.

D DDDDDD 06.02.2010

Ka Zākis pazemo un lama citus tad nekas nav? Kad admine izņirgājās ne par ko bloķējot ar viss kaŗtoiba..MNeka nebija miera vairs nebus, nelauju sen dirst uz galvas.