www.sudzibas.lv www.sapforums.lv Par negatīvu attieksmi no sapforums

www.sapforums.lv - Par negatīvu attieksmi no sapforums

SAPā vispretīgākā lieta ir admines iesaistīšanās visos kašķos, sava viedokļa uzspiešana un draudi ar izbanošanu. Manuprāt, admins nedrīkst būt tik ieinteresēts, viņam jābūt neitrālākam. Es jau saprotu, ka tas ir viņas projekts, bet pretīgi tas viss izskatās.

E

D D 04.02.2010

Viņām dikti nepatīk ja ienāk svešie portāla u nesajūsminās par viņu kaķiem.

X xxxx 04.02.2010

jā, tas ir kaut kāds dīvains gadījums, jo esmu tā kas ierakstīja niku-an tuanetta-, bet tur visu laiku izrādās ir bijusi kāda Antuanete, tā ir tāsapa ilglaicīga fane cik tagad saprotu, nu un es biju ielikusi sadaļā par veselību jautājumu, nu un ko ta sāka man uzbraukt tas zaķis 25, jāsaka ka neko neesmu nedz vienu vaŗdu nelikumīgu uzrakstījusi, es ta to noteikti ziņošu kompetentām iestādēm un lai izskata to jautājumu, bet tā foruma izrādās kāds tur regulators mā tādas personas, kas sevi aizstāv no tādiem zaķa 25 un tā domubiedru uzbraucieniem -neitralizē -nu jāprasa morālā atlīdzība, jo es savos komentāros neko sliktāku kā citos nesaskatu, to ka man noslēdz to sapu, es tak varu izlasīt to samazgu liešanu no cita datora, tam mā jau neko nedos, bet bišku jāpamāca būs!

X xxxx 04.02.2010

un ja tas vai tā mā nemāk atšķirt baltu no melna un ir katrai pudelei par korķi, tad ar tosavu projektu un savīem privātiem domu biedriem, kas citastarpā par tiem kaķiem jūsmo pārsvarā darba laikā, tātad no darba devēju datora -tādeļ jau toe arī nebkoķē, ka savā starpā ir laikam pazīstami un darbojas kā viens vesela, tad lai vispār norobežojas no sabiefrības un fano savā lokā un nemulsina, lai izstrādā patiešām zolīdākus noteikumus kā citos normālos forumos, jo patiešām tāds bezpridels ir tikai SAPā!

K Kamõn 05.02.2010

Pilnīgi slima tauta. Ieiet privātā projektā un vēl te savas tiesības uzspiež. Absolūti marasmātiskas sievietes. :)

X xxxx 05.02.2010

ja ir privāts projekts, tad nevajsg to izlikt publiskā telpā, jasno!vāraties savā sulā savā privat ipašumā!

M Made 05.02.2010

Minētais forums ir forums, kurā tiek ievērotas elementāras pieklājības normas, diskusiju kultūra. Daudziem tas nav pieņemami.

X xxxx 05.02.2010

un ja esi ar savu privātlietu iegājis publiskā telpā, tad ir jāpielāgojas un jāpilda arī likumi, nevis šķirot pa deguniem tās jūsu--- juju, ale, zakis25, būs jāizmeklē, kur tās darba vietas, ka darba laikos ganās ar tiem ---mā un nezin ko vēl

X xxxx 05.02.2010

jā tiešām palasat tās savas pieklājības normas tur viss ir lasāms, riebjas, koroče panāks to ka varēs ar to savu projektu sēdēt mājās!

D diddly 05.02.2010

kaa tur bija tai teicienaa par savu dziesmu graamatu un liishanu sveshaa bazniicaa??? jociigi ljautinji :))))

: :) 05.02.2010

Interesanti, ka te aizstāvības runas raksta tikai tie, kuri arī tur bez ziepēm ziepājas :)

I ieva 05.02.2010

Tas jautajums kas tika uzdots kranam, nodalja Naktsputni-ari man liek piedomat:)Administratoram ir jabut neitralam, vienalga vai tas ir privats vai sveshs projekts-tapec jau vinjs ir adminjs, lai vertetu objektivi, nevis pec savam simpatijam-kas runa pretim, uzreiz izbano-pat nav jabut rupeklibam-vienkarshi nepiekritu-turi muti-lido ara!

X xxxx 05.02.2010

tam sapam prasās steoidzami pārstrādāt un publiskot sap forums lietošanas noteikumus, kurā teikts pavisam cits, preteji tā admin.rīcībai, tas nav neitrāls, bet ātrāk ir negodīga un aizdomīgi, ka tie visi esselentie niki ir darudzīgās attiecībās ar to mā, vispār tur ir kautkāds forums ar negodīguma pieskaņu, cita sacinājuma nav.

: :D 05.02.2010

Jautājums: Vai Jūs pērkat veikalā produktus, kuri jums negaršo? Vai apmeklējat pasākumus, kuri nepatīk?

Arī ar sapu tāpat - nepatīk - nenāc.. nav spiesta lieta:)

X xxxx 05.02.2010

cien.komentētāj d!, ja tā būtu kā jūs te izklāstat, tad ar ko jūsuprāt nodarbotos patērētāju aizstāvji, nu un es vēlētos redzēt, ja jums kāds uzbrauktu veikalā ne par ko, gribētos redzēt reakcoiju, tā ka nevajag!!!

S sus 05.02.2010

saps ir privāts pasākums kurā ir savā starpā pazīstami cilvēki. nu un? nu neej tur. ej uz tvnetu, delfiem. ja mā nedarītu tā kā viņa dara, tad saps pārvērstos par dādu pašu balagānu kā aukšminētie forumi. un kam tas būtu izdevīgi?

X xxxx 05.02.2010

un vēl par to sapu, par piemēru jāsaksa, ja ir kāds uzņēmums, tad neatkatrīgi vai tas it tāds vai šitāds ir viennozīmīgi likumi jāievēro, tāka jūsu izpratne ir pavāja!

X xxxx 05.02.2010

nu ja kā izsakaties palagans, tad tāds ir tikai saps, jo viti visi ir forumu kā forumi, kur nav novērotas tādas nejēdzības kā sapā, ka tu cilvēk nevari bilst neko uzreiz zaķis25 tev ko iebilst!, tak nav tur jāiet protams, izskatās, ka tur jau arī nevar uzticēt vaitrs pat nekādu jautājumu!

: :D 05.02.2010

Xxxx : Kā jau augstāk minēts - tas ir privāts pasākums un pie kam BEZMAKSAS. Ko lej par patērētāju tiesībām.. par kaut ko ir samaksāts, bet nav sniegts solītais pakalpojums?! Parādi līgumu, čeku utt. Neviens neko nevienam nav solījis!
Ja nāksi manā pagalmā/pofig, ka vārtiņi atvērti/ un runāsi, darīsi jebko, kas man nepatīk - dabūsi ar lāpstu. Un pat bez paskaidrojumiem vai brīdinājumiem :D

X xxxx 05.02.2010

nejauc vārtiņus ar savu pagalmu, bet te tas forums darbojas sabiedriskā vidē ar eksistējosiem SAO LIETOŠANAS NOTEIKUMIEM!, JĀ JA TAS BŪS PAGALMĀ AR VĀRTIŅIEM TAD RUNA CITA, BET TE VIŅIEM NAV PAGALMS UN VĀRTIŅI UN CITA STARPĀ, JA TEV BŪS VEIKALS, KAS DARBOSIES TAVĀ PAGALMĀ UN MANI KĀ PIRCĒJU KAUT KAS NEAPMIERINĀS, TAD ARĪ MAN BUS TIESĪBAS VĒRSTIES PATĒRĒTĀJU TIESĪBU KANTORĪ, NU KĀ LAI TEV IEBŖĒ, JA TEV VEIKALS IR TEIKSIM PILSĒTAS CENRTĀ UN OTRS VEIKALS TAVĀ PAGALMĀ, TAD TAS NENOZĪMĒ TO, KA TU DARBOSIES UZ ATŠĶIRĪGIEM NOTEIKUMIEM VAI LIKUMIEM, TĀKA JĀPAGROZA BIŠĶI SMADZEBE, JĀ LAI TAISA PAGALMĀ, TO SAP FORUMU, LAI CITI NETIEK KLĀT, KĀ ZAKI, 25 U.T.T, TAD BUS CITA RUNA, A TAD VIŅĀM NEBŪS KAM KOST, TĀ KA NEBŪS SĀM INTERE4SANTI, , , , ,

I ieva 05.02.2010

piekritu Xxxx!