www.sudzibas.lv www.sapforums.lv Par negatīvu attieksmi no sapforums

www.sapforums.lv - Par negatīvu attieksmi no sapforums

SAPā vispretīgākā lieta ir admines iesaistīšanās visos kašķos, sava viedokļa uzspiešana un draudi ar izbanošanu. Manuprāt, admins nedrīkst būt tik ieinteresēts, viņam jābūt neitrālākam. Es jau saprotu, ka tas ir viņas projekts, bet pretīgi tas viss izskatās.

E

F Fars 06.02.2010

Autors: ...
Datums: 06.02.10. 17:02

par to smirdīgo sapu jau ziņās vienreiz teica.

saps esot sačis kaut kādu akciju par dzīvnieku aizsardzību, apvainojot kaut kādu patversmi vai kaut ko tamlīdzīgu bet beigās tie esot bijuši meli-kopēts...RE KAS ATKLĀJAS...UN VEL FORUMS SAUCAS ATSAUCIĢĀM PERSONĀM...HA HA HA HA HA HA

V vēl no malas 06.02.2010

Xxxx! Ielūrēju par ko tas cepiens! He, bet tajos postos sen jau nav tur vairs smakas no Zaka25 un vina domas ar nav redzamas, jo tas ir izravēts, a Zakis25 turpina muldēt, bet tu izbanota... :)) Un visi pierādījumu ķuķū... :)))
Izskatās, ka tas stils tur nekad nemainīsies, jo pašreiz tur kāda piedzērusies misipisi (pati raksta, ka ar 0.5 l martini) apliek kādu viņasprāt uzmanības nevērtu lietotāju Zanda, kura prasa kāpēc Sap Delfus necieš, a visas klukstes saprotams, ka piebalso. Nu slims ir slims, un nav ko tur apvainoties!
Divi dominējošie faktori, ar ko nu nebūtu jālielās, ir PARANOJA un KLAJA NEIECIETĪBA!!! Lai gan pašas sevi slavē par draudzīgām saprotošām un pieklājīgām personām! :))) ĢEREVŅA:DDD

X xxxx 06.02.2010

man viss ir saglabāts savā datorā, jo kā par brīnumu šorīt agri no rīta tas saps man bija pieejams tad arī saglabāju un vēl jau pierādījumi ir delfos, viss ir noglabāts manos dokumentos un šīs sūdzības arī ir pierādījums.Bet tagad būs jāpirāda SAPAM!, ko viņi rādīs...

P pluto 06.02.2010

da iespraužiet tai administratorei Mā jeb kā viņu, mietu tur kur saule neiespīd, un būs miers, cik tad var rakstīt sviestu par vienu un to pašu????

N no laukiem 06.02.2010

Pārsmējos, šito sviestu palasot! Viens histērisks sieviškis iegājis vienā no n-tajiem forumiem, kur viņam nav rociņa pabučota, un tagad te plosās!:)))))) Un nepanīk? un Laika pietiek? Izej svaigā gaisā pastaigāt, nomierinies un ieraudzīsi pasauli adekvātu.
šitik stulba tēma senen nebija redzēta. Sviests pilnām muciņām.:)

E Ese 06.02.2010

Komentāri ir no daudziem cilvekiem.Reali temu iemetu un pazudu.Izlasot rodas jautajums, ka ne jau man vienai tas piegriezies.Sap admine tagad visur raksta pasakas, gluži kā jūs no laukiem-tikai admini pa gabal;u var pazit.

V vēl no malas 06.02.2010

Nu visur tagad pa sapu runā. Mans neieinteresētās personas viedoklis no malas.Kašķis ta kašķis, bet pārkopēt tekstus neminot topika autoru un nenorādot attiecīgo atsauci ir vairāk kā stulbi. Vēl stulbāk aizvainotajai damsei ir delfos uzvesties kā marta kaķenei. IMHO

V vēl no malas 06.02.2010

Precizēšu skaidrībai, runa iet par pārkopētiet tekstiem no šejienes uz delfiem, uz bez tabu un vēl varbūt kur, bet redzēju tieši tajos portālos, un vispretīgākais ir uzdot tos par savējiem, pie tam maskējoties zem dažādiem nikiem tā radot iepaidu, ka raksta dažādas personas.Neesmu nevienā karojošā pusē, bet šitas gan ACĪS BAIGI IEKRITA! Nesmuki! IMHO

V vēl no malas 06.02.2010

Speciāli tēmas autorei- neesmu ne mā, ne kāds cits, tā ka variet nepūlēties ar mani sazināties uzrunājot kāda personāža vārdā! Šeit izteicu tikai savu redzējumu no malas!

E Ese 07.02.2010

MA REDZ KA TRAKO SAK TAUTAU AIZVAINOT, DELFOS PAT DIAGNOZES UZSTADA...TARKO MA TALAK...

D DD 07.02.2010

Autors: ei nu
Datums: 07.02.10. 22:06

par ko tu dura uzjautrinies? par to, ka tev jau ciemiņi drīzi klātu būs. Tu tiešām domā, ka tā sapa admine šito tā atstās? vēlreiz saku ārstē nervus!-Lūk delfos tagad tiek izteikti draudi no sapforuma puses. SKAISTI

D DD 07.02.2010

utors: ei nu to 22:08
Datums: 07.02.10. 22:10

jop tu savu māti, un pievaldi žabras aborta atlieka!-TALAK TIEK ŠĀDI RUNATS AR CILVEKIEM, UN VEL SAKA KA SAPA IR ZOLIDATAUTA

K kāda 07.02.2010

Autors: anti-SAP
Datums: 07.02.10. 22:29

super! mā ir nostučīta policijā par to, ka draudēja IP adreses publiskot un uz darbavietām paziņot par sev nevēlamiem komentētājiem? super!

N no malas 07.02.2010

OPĀ !!! Reko saka persona, šīs tēmas autore, kura delfiem.lv nejēdzīvu sadaļā lādās un lamājās uz jebkuru diskusijas dalībnieku un apsaukājās NECENZĒTIEM VĀRDIEM!!! Cerams, ka POLICIJA ŠO ŅEMS VĒRĀ !!!

Autors: DDDDDDDDDD
Datums: 07.02.10. 21:02
Mā pazistu personigi, ta varu gan te ko par to amdinu runat.DDDDDDDDDDDDDDD

(kopēts no delfi.lv)

to AUTORAM: Dd 07-02-2010,

Kur tu jokainā delfu portāla sarakstē sapforuma dalībniekus redzi ? Tu ko nejauc? Savas fantāzijas vajag savas psihiatram zināmas darīt! Kā nav kauna melot? Un kas ta tās lamas tur delfos rakstīja un ņirgājās par citiem foruma dalībniekiem? ZOLĪDA vai ? Mutes brūķētāja un NEKAUNĪGA MELE ! Kauns par šitādu latvieti! Cerams, ka viņai tiks uzliks bans!

N no malas 07.02.2010

Piedodiet "DDDDD" ar Jums nediskutēšu, bet Jūs esat pārkāpusi sarkano līniju, bet varat to labot, lūdzu dariet to - vērsieties pie sudzibas.lv un Delfi.lv administratora un nekavējoties atvainojieties tiem foruma dalībniekiem, kurus jūs apsaukājiet un apmelojiet!!

K krans 08.02.2010

ATKAL PSIHIE UN SARKANAS LINIJAS...NEAPNIKA SAPISTEM:)

N noxa 08.02.2010

GAME OVER!

K krans 10.02.2010

Zaķis25 esot veca vientula kundzite, tamdēl tik nikna uz visiem.

K kāda 22.03.2010

Nu ka ta tur iet?joprojam trako bābas