Meklēšanas rezultāti

Membershop - Neprofesionāla, necienīga attieksme, prece ar defektu ( Komentārs)

Neprofesionāla, necienīga attieksme, prece ar defektu Arī pasūtīju no Membershop.lv ceļojuma glūdekli,kurš nestrāda,man pazīnoja , ka es to lietoju un sakrapēju, kaut es tikai iesledzu lai pārbaudīt vai strādā ,un saņemot preci piektdien, paziņoju pirmdien,ka precei ir brāķis un es šo griezu atpakaļ.Membershop nepiekrīta un velas man to atgriezt,ta jau ir otra reize kad viņi nepiekrīt sūdzībai.

Membershop - Neprofesionāla, necienīga attieksme, prece ar defektu ( Komentārs)

Neprofesionāla, necienīga attieksme, prece ar defektu Arī pasūtīju pulksteni no Membershop.lv, pēc neilga laika pulksteņa mehānisms pārstāja darboties (~1 mēn), domàjām, ka vainīga baterija- ataisijām, nomainījām- bet nekā. Sūtijām uz membershop. Zvanam vairāk pēc nedēļas, lai noskaidrotu, kas par vainu- izrādās pulkstenis nemaz nav bijis uz ekspertīzi, nostāvējis birojā. Pamatoja ar to, ka pulkstenis ir bijis attaisīts un garantija nedarbojas. Neieteiktu sūtīt pulksteņus, labāk iet uz parastiem veikaliem tur vismaz kaut ko izkarosi. Sataisīju pulksteni pati par saviem līdzekļiem.

Membershop - Preces neatbilst mājaslapā piedāvātajām ( Komentārs)

Preces neatbilst mājaslapā piedāvātajām Kādu laiku nebiju sūtījusi no membershop! Taču laika ekonomijas dēļ, nolēmu atkal pasūtīt. Iegādājos gultasveļas komplektu, kurai bija arī iespaidīga atlaide. Tas gan nedaudz mulsināja, taču svētku laiks utt., pasūtīju. Pasūtījumu saņēmu dažu dienu laikā. Atverot biju vīlusies, jo pārvalks un spilvendrānas bija pārvalka augšējās daļas rakstā un palags vienkrāsains, kaut kādā neizteiksmīgā krāsā. Padomāju, nolēmu atpakaļ nesūtīt. Pirms lietošanas izmazgāju (~40 grādos) un biju šokokā, tas bija...

Membershop - Atsauksmes ( Komentārs)

Atsauksmes Nopirkts lakats FURLA. Prece atnāca samīcīta, iepakota maisiņā, kurš izvilkts no "vienas vietas". Lakata samīcīta etiķete arī piestiprināta pie saburzītas materiāla etiķetes. Lakata šuves liek aizdomāties par oriģinālu. Membershop komanda uzsver: Labdien, Preču oriģinalitāti mēs grantējam. Preces ir sūtāmas maisiņos, tāpēc, vienmēr ir iespēja, ka uz tām būs redzami locīšanas zīmes. Jūsu gadījumā, tas nav preces defekts, tāpēc transportēšanas izmaksas mēs nesegsim. Ar cieņu, Jūsu MemberShop

Membershop - Atsauksmes ( Komentārs)

Atsauksmes Не могу согласиться с отрицательными отзывами в адрес Membershop.lv. Заказывала товар у них не один раз, и каждый раз оставалась довольна как качеством, так и ценой. А уж сомнений насчет подлинности бренда никогда не было. По-настоящему, порядочный интернет-магазин. Таких сейчас, к сожалению, очень мало. Буду и впредь совершать покупки именно на этом портале. А Membershop.lv от всей души желаю всего доброго! У меня о нем только очень хорошие отзывы. Посоветовала этот магазин своим друзьям, никто о нем отрицательно не отозвался. Все всегда оставались довольны!

T tatjana1 29.12.2013
Komentāri 18 Apģērbs

Membershop - Cenas ( Komentārs)

Cenas Par Membershop pirkatjām preceēm man ir vislabākās atsauksmes - tās tiešām ir kvalitatīvas un noteikti neesmu vīlusies. BET - kā jau te iepriekš minēts, ļoti jāseko līdz tam, vai atlaides, kas norādītas, tiešām ir reālas. Kaut kam ir, bet lielāko daļu preču netā var nopirkt par tādām pašām cenām, kā uzrādīts it kā jau ar atlaidi. Kad to atklāju, biju nudien šokēta - cena, ko piedāvā Membershop netā tādi pati, tikai mārciņās vai EUR.

Membershop - Обман, проблема вернуть деньги ( Komentārs)

Обман, проблема вернуть деньги Līdz šim pieredze ar membershop bija daudz maz ok - preču kvalitāte reizēm neatbilda gaidītajam un ar izmēriem arī jāuzmanās. Arī par preču atgriešanu nebija pretenzijas - līdz šim! Jau mēnesi cīnos par naudas atgriešanu un šķiet, ka cīņu zaudēšu. Divas nedēļas pēc kleitas atgriešanas, joprojām nesaņemot nekādu ziņu , sāku pati interesēties gan zvanot, gan rakstot. No sākuma laipni stāstīja , ka viss kārtībā - noliktavas rekonstrukcija, lēnāk viss notiek, kā tik saņemšot atbildi, tā informēšot...

Membershop - Neprofesionāla, necienīga attieksme, prece ar defektu ( Komentārs)

Neprofesionāla, necienīga attieksme, prece ar defektu Arī man pilnīgi identiska gadījums! 10.04. 2018 Membershop. lv, pasūtīju pulksteni, atnāca brāķis. Metāla aproce nefiksējās. Zvanīju i-veikalam un informēju par bojāto preci. Viņi ieteica nogaidīt, līdz sazināsies ar Lietuvas kolēģiem. 14 dienu laikā tā arī nesagaidīju atbildi un aizsūtīju pulksteni atpakaļ. Atkal klusums - ne naudas, ne pulksteņa. Kad uzstājīgi zvanīju un vaicāju, kad atgriezīs naudu, saņēmu atbildi, ka nauda netikšot atgriezta! Pulksteņa aprocei neesot garantijas un bojātu...

Membershop - Cenas ( Komentārs)

Cenas Apkalpošana vienkārši draņķīga. Atgriezt atpakaļ preci nav iespējams, jo kurjers vai nu vispār neierodās tai pakaļ vai piebrauc pie durvīm bez brīdinājuma. Membershop nav spējīgs uzņemties par to atbildību, jo kurjeru kantoris nav viņu kompetencē. Šobrīd jau 13. dienu gaidu , kad ieradīsies kurjers, katru dienu esmu spiesta zvanīt uz membershopu un atgādināt par neatgriezto atpakaļ paku.

Membershop - Atsauksmes ( Komentārs)

Atsauksmes Apkalpošana vienkārši draņķīga. Atgriezt atpakaļ preci nav iespējams, jo kurjers vai nu vispār neierodās tai pakaļ vai piebrauc pie durvīm bez brīdinājuma. Membershop nav spējīgs uzņemties par to atbildību, jo kurjeru kantoris nav viņu kompetencē. Šobrīd jau 13. dienu gaidu , kad ieradīsies kurjers, katru dienu esmu spiesta zvanīt uz membershopu un atgādināt par neatgriezto atpakaļ paku.

Membershop - Ka atgriezt preci atpakal ( Komentārs)

Ka atgriezt preci atpakal Jā, atgriežot preci Membershopam, kurjers ieradās bez brīdinājumu, kaut gan tika teikts, ka saņemšu sms par kurjera ierašonos, labi ka todien man bija brīvdiena un biju mājās, kad negaidīti ieradās kurjers. Tā vien izskatās, ka Membershop sarežģī iespēju atgriezt preci, vai arī vienkārši trūkst normāla komunikācija.

L Lisa123 03.03.2013
Komentāri 5 Apģērbs

Membershop - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss MemberShop

J Ja Ilona 21.09.2023
Komentāri 2

Membershop - Obman ( Komentārs)

Obman Membershop ещё та контора. Мошенники без совести. У них заказала 3 кулончика для рукоделий, прислали 2 и исправили историю заказов. У меня всё в банковсой выписке видно. В итоге 8 евро убытка, ну и осадочек. Интересно, что им их репутация пофиг. Не знаю как бы их кантору так по громче " разрекламировать"

Membershop - Obman ( Komentārs)

Obman Деньги сняли с карты,а заказ анулировали,теперь ни денег,ни товара,идут разбирательства,НЕ ПОКУПАЙТЕ У ЭТИХ ТОРГОВЦЕВ ПОДДЕЛКОЙ И ПРОХОДИМЦЕВ MemberShop.lv💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩�...

Membershop - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Problema nav atrisinata.Gaidu naudu par atpakal nosutitas preces.Vispar loti nav apmierinata ka iepirkas Membershop.lv.

Membershop - Sūta salauztas preces ( Komentārs)

Sūta salauztas preces Tad mana sudziba uz membershop.lv nav pirma ,gaidu no viniem atbilde kad es sanemsu naudu atpakal,jo es jau pirma diena pec pasutijuma sanemsanas uzrakstiju ka zabakiem ir brakis un uz nakoso dienu nosutiju foto ar defektiem,ta sbija 09.09.2020g.Bet tagad jau 29.09.2020 un vel nav skaidrs ko vini tur izdomas .Ja pedejo reizi iepirkos saja firma.

Membershop - Brāķēta prece ( Komentārs)

Brāķēta prece Neiesaku iegādāties preces no Membershop! Saņēmu tukšu izlietotu sausu skropstu tušu Collistar. Šīs skropstu tušas jau gadus 8 lietoju un zinu kādām tām jābūt. Ļoti nepatīkami ka tā krāpj cilvēkus. Protams arī pašai mācība.

Z Zanīte1 14.08.2020
Komentāri 3 Apavi

Membershop - Некачественный товар, введение в заблуждение ( Komentārs)

Некачественный товар, введение в заблуждение Es domāju, ka Membershop netiek sodīti, jo viņi leišos atrodas, ļoti viltīgi. Un attiecīgi LV likumdošana nesniedzas tik tālu.

C ChelseaGrin 24.02.2020
Komentāri 5 Veikali

Membershop - Pozitīva pieredze ( Komentārs)

Pozitīva pieredze MEMBERSHOP internetveikalā iegādājos kvalitatīvus,Reebok brīvā laika apavus,oriģināli,ātra piegade 2 dienas.Labs veikals