Meklēšanas rezultāti

Membershop - Pozitīva atsauksme ( Komentārs)

Pozitīva atsauksme Emma Ella Kruealla savas pozitīvās atsauksmes var atstāt google vienkārši ierakstot Memberžop un ieliekot uzņēmumam 5 zvaigznes. Šeit sūdzības lv nevajag nekādu pozitīvismu lūdzu.

Membershop - Обман, проблема вернуть деньги ( Komentārs)

Обман, проблема вернуть деньги Сегодня вот писала жалобу так как компания куда мы все платим перечесленим Литовская подавать жалобу нужно не ptac.lv а по ссылке https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=LV там можно выбрать что магазин Литовский и название фирмы и описание проблемы, жалобу смогла подать даже через телефон, сделала скрины, только переименовал их, немного помучалась и получилось, а то они так вообще ничего не изменят, товар мне не доставили просто и не отвечают, причины возврата в случае не доставки у membership на сайте нет

Membershop - Торговля подделкой под бренды ( Komentārs)

Торговля подделкой под бренды Сегодня вот писала жалобу так как компания куда мы все платим перечесленим Литовская подавать жалобу нужно не ptac.lv а по ссылке https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=LV там можно выбрать что магазин Литовский и название фирмы и описание проблемы, жалобу смогла подать даже через телефон, сделала скрины, только переименовал их, немного помучалась и получилось, а то они так вообще ничего не изменят, товар мне не доставили просто и не отвечают, причины возврата в случае не доставки у membership на сайте нет

Membershop - Обман, проблема вернуть деньги ( Komentārs)

Обман, проблема вернуть деньги Visiem kuri iepērkasmembershop veikalā! Cilvēki apdomājat pirms pērkat, mēdz neatsūtīt preci, un naudu arī neatgriež. Rakstīt uz e pastu nav jēgas neatbild. Manu prāt ar šo kantorivajadzētu padarboties ptac

Membershop - Neprofesionāla, necienīga attieksme, prece ar defektu ( Komentārs)

Neprofesionāla, necienīga attieksme, prece ar defektu Membershop_s ir šausmīgi sabojājies - bezkaunīgi sabāž vispār ne tos izmērus, kas pasūtīti... Domāju, ka kļūdījos, pasūtot, bet nē - pasūtījumā un atsūtītajā pavadzīmē ir pareizi izmēri, bet faktiski atsūtīti pavisam citi...

Membershop - Sūta salauztas preces ( Komentārs)

Sūta salauztas preces Es sūtīju no Newmood.lv, bet pēc tam sapratu, ka tas Membershops ir tas pats kantoris! Šausmīgs serviss! Kamēr atgriezīsi preci atpakaļ paliksi sirms! Vajadzēja pusotru mēnesi un vairākas sūdzības rakstīt, lai atgriež naudu. Un pašai jāmaksā par preces atgriešanu. Ja jums ir aizdomas, ka prece varētu jums nederēt, nekādā gadījuma neiesaku tur pasūtīt. Vieglāk man liekas pat no Ķīniešiem naudu saņemt atpakaļ.