Meklēšanas rezultāti

Membershop - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Pasūtīju sieviešu vasaras kleitu ar Ricco Bruno vārdu. Atnāca no kaut kāda Nisha Outi un vel kīniešu valodā. Etikete nav piešūta pie kleitas, pati kleita drausmīga un šūta neakurāti. Izmesta nauda. Nevienam neiesaku pasūtīt no MemberShop! Krāpnieki!

Membershop - Плохой сервис. (Sūdzība)

Плохой сервис. Товар из интернет - магазина Membershop. Ee был возвращён через пару часов после получения в автоматат самообслуживания. По номеру отслеживания товар получен на склад, что подтвердили в службе клиентов по телефону. Но, якобы, ещё не получили подтверждения о состоянии товара из отдела проверки. Все сроки возврата денег вышли, как и все сроки проверки заявленные на сайте. 3 раза обращалась в службу клиентов. Каждый раз обещают перезвонить, но дальше обещаний дело не продвигается.

Membershop - Brāķēta prece (Sūdzība)

Brāķēta prece ...iet ārā no mājas un tiem noplīsa metāls, kas satur kopā sprādzi. Vienkārši pārplīsa. Rakstīju un prasīju atgriezt naudu, nosūtīju bildes pēc viņu lūguma. Kad pati uzbāzos ar jautājumu - kad būs kada ziņa, man piedāvāja 5€ atlaidi nākamajam pirkumam. Rakstīju - jūs jokojat? Tālāk sekoja manis vairakkārt rakstītas vēstules, bet no membershop - klusums. Nekādas atbildes. Totāli zems serviss un uzskatu, ka tas ir šaraškina kantora līmenis, ko viņiem arī uzrakstīju. Neiesaku tur iepirkties.

Z Zanelllll 19.08.2020
Komentāri 3 Apavi

Membershop - Membershop/ Nekvalitatīva prece (Fotoattēls)

Membershop/ Nekvalitatīva prece Pārdot viltotus brenda apavus

A Anjka452 19.09.2019
Komentāri 0 Apavi

Membershop - Slikts serviss, nekvalitatīva prece (Sūdzība)

Slikts serviss, nekvalitatīva prece ...Diemžēl pēdējie 2 pasūtījumi nav īpaši veiksmīgi. Pirms pāris nedēļām saņemtā jaka izrādījās krietni par mazu, nekur preces aprakstā nebija minēts, ka tās ir "mazizmēra". Xl izmērs līdzinājās s izmēram, tajā pat dienā nosūtīju preci atpakaļ. Membershop preci saņēma 19.08.2019. Uz šo brīdi nauda vēl nav atgriezta. Palasot atsauksmes jau sāku baidīties, ka nāksies saskarties ar problēmām, lai atgūtu naudu. Otra vilšanās - šodien saņemot pasūtītos apavus nākas secināt, ka tie nebūt nav 100%...

Membershop - Sūta salauztas preces (Sūdzība)

Sūta salauztas preces Membershop позиционирует себя как продавец брендовых продуктов. По факту, получаешь бракованную безделушку в пластмассовом мятом пакетике. см. фото. Получив от меня письмо с просьбой прокомментировать полученный заказ, ответили, что это оригинальная упаковка производителя. Ответ по поводу брака: Благодарим за Ваше письмо. Уточнив всю информацию, хотим Вам предложить что-бы Вы отнесли колье в мастерскую, и патом предоставили нам квитанцию о сумме ремонта, Не рекомендую пользоваться услугами данного интернет магазина.

Membershop - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Šeit runa nav par www.membershop.lv bet pat www.newmood.lv, kas ir tā pati kompānija. Problēmu ir radījusi kopānijas nespēja sekmīgi nodrošināt solīto preces atgriešanas termiņu, sazvanoties ar operātoru, kurjers pēc preces ir nosūtīts jau 3x taču nesekmīgi. Vienalga, ka kurjeru firma ir cita, taču klienti ir newmood patērētāji. Skaļi reklamējot, ka atgriešana notiek 1-3 darba dienu laikā, klients ar šadu laiku arī rēķinas. Sakārtojiet šīs lietas! Noteikti vairs neko tur nepasūtīšu un nevienam neieteikšu.

E Evelina 01.09.2017
Komentāri 1 Apģērbs

Membershop - Preces neatbilst mājaslapā piedāvātajām (Sūdzība)

Preces neatbilst mājaslapā piedāvātajām ...izmēri.Tā kā man ļoti iepatikās attēlā redzamais,bikses pasūtīju S izm.par Eur69,99. Kad saņēmu pasūtījumu,biju pārsteigta par bikšu garumu virs potītēm(pretēji attēlā redzamajam!)! Pie tam visi pārējie parametri der perfekti.Zvanīju membershop,operatore apskatīja info par pasūtījumu,piekrita,ka tiešām bikšu garums attēlā norādīts līdz zemei,piebilstot,ka gan jau es gara esot!(170cm!) Viņa informēšot pārstāvjus Lietuvā,lai turpmāk pievieno staru garuma parametrus.Jautāju,ko man darīt.Es varot...

Membershop - Sūta lietotas preces, negrib atgriezt naudu atpakaļ (Sūdzība)

Sūta lietotas preces, negrib atgriezt naudu atpakaļ ...kurpes pēc 3 darba dienām, atvēru kasti un ieraudzīju, ka kurpes ir lietotas, vai nu ļoti daudz pielaikotas, uz kurpēm pat ir asinis no iekšpuses. Nākamajā dienā noformēju atgriešanu, pēc 2 darba dienām atbrauca dpd kurjers, tagad jau 4 diena, kā Membershop saņēma šīs kurpes atpakaļ (redzu dpd mājas lapā) , bet nesūta informāciju par naudas atgriešanu. Es viņiem jau trīs reizes uzrakstīju, atnāca e-pasts, ka speciālists vel neizskatīja preci. Nu normāli? Man atsūtīja lietotas kurpes, un tagad...

Membershop - Netamaksā naudu par nekvalitatīvu preci (Sūdzība)

Netamaksā naudu par nekvalitatīvu preci Saņemts pulkstenis ar bojātu aizdari 06.03.2017. Pulksteni 2 liecinieku klātbūtnē mēģinājām uzlikt uz rokas, bet tas krīta no rokas nost. Atgriezts ar sūtījumu Nr.190025 šī gada 08.03. plk.12.41 .Zvanīts jau reizes piecas, bet visu laiku ir atrunas, ka tiek precizēta informācija . Naudu membershop.lv neatgriež jau 21 kalendāro dienu nepārtraukti atrunājoties, ka precizē informāciju.

Membershop - Preces nepiegādāšana un naudas neatgriešana (Sūdzība)

Preces nepiegādāšana un naudas neatgriešana Esmu 1. Gr invalīde ar ierobežotām pārvietošanās iespējām tāpēc Ziemassvētku dāvanas ģimenei 16. Novembrī pasūtīju membershop.lv par 160€. Piegādes termiņš tika noteikts līdz 24.12. , taču ne preci man piegādāja, ne naudu atgrieza. Mana ģimene (4 mani bērni) palika bez dāvanām gan Ziemassvētkos, gan izskatās arī uz jauno gadu, jo telefonoperātorei nav informācijas par manu preci un par manu naudu. ??? Neiesaku nevienam!

Membershop - Качество (Sūdzība)

Качество Купила пару 'брендовых'' вещей 'membershop.lv. Пришли без оригинальной упаковки, с оторванными бирками, одна вещь с выцвевшими бирками и пятнами. Решила внимательней присмотреться к предлагающей сейчас коллекции dolce and Gabbana - на фото видны не ровные края, не ассиметричное платье.

N nika1976 03.07.2016
Komentāri 0 Apģērbs

Membershop - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Iesaku uzmanīgi izvēlēties dekoratīvo kosmētiku, ko piedāvā Membershop! Jo īpaši, ja tā ir dārga! Pat tad, ja būs atnākusi pilnīgi cita krāsu palete, no jums to atpakaļ nepieņems, lai gan pēc tam paši atzīst, ka toņi piedāvājumā var atšķirties no realitātes. Vienvārdsakot, par saviem piedāvājumiem nenes nekādu atbildību. PTAB gandrīz vai ir bezspēcīga - esot ļoti maz gadījumu, kad sūdzība tiek apmierināta un klients panāk savu. Arī es iesniedzu šādu sūdzību un saņēmu atliekumu. Pamatojums atteikumam vispār neiztur kritiku!

A AelitaV 10.02.2016
Komentāri 1 Kosmētika

Membershop - Šausmīga kvalitāte (Sūdzība)

Šausmīga kvalitāte Iegādājos mēteli ELFE internetveikalā Membershop.lv. Biju šausmīgi vīlusies. Mētelim briesmīga kvalitāta, visur karājas diegi un vīles irst ārā! Pie tam mētelis tika piegādāts mazā kastītē un , protams, kārtīgi saburzīts! Vairs neko nesūtīšu šajā internetveikalā!!!

Membershop - Neatgriezta nauda, pircēju maldināšana (Sūdzība)

Neatgriezta nauda, pircēju maldināšana ...divus ĀDAS zābakus. Kad dēls "sačakarēja" kājas, kurpnieks paziņoja, ka materiāls ir sintētika -PU. Cīnījos par naudas atgriešanu! 4 pirkumi pēc kārtas vienā piegādē -neatbilst izmēri, citam krāsa, vēl cits - no citas operas. Pēdējais pirkums- ĀDAS soma, kas vakar, kā izrādījās, ir no neilona, bet ādas ir tikai 2 cilpiņas pie roktura. Cena - eur 40. Atvainojiet, bet šī leišu bode MEMBERSHOP ar savu tirdzniecību atgādina lētu prieka namu ar vieglas uzvedības meitenēm vadībā! Neiesaku, no sirds!

Membershop - Slikts apkalpošanas serviss (Sūdzība)

Slikts apkalpošanas serviss Esmu ļoti neapmierināta, viens pasūtījums kavējas jau trīs nedēļas, pats Membershop atrunājas, ka vainīgs piegādātājs un atliek pasūtījuma izpildi uz nākamo nedēļu un tā jau trīs nedēļas, kopā sanāk, ka savas kedas gaidu divus mēnēšus. Šorīt vēl viens nepatīkams pārsteigums, paziņojums, ka cits pasūtījums, sistēmas kļūdas dēļ netiks izpildīts, respektīvi džemperīti, kuru gaidīju mēnesi tā arī nesaņemšu. Nu ko, šis bija man pēdējais pasūtījums, ar tādu apkalpošanas servisu neesmu gatava sadarboties un arī citiem neiesaku.

Membershop - некачественный товар (Sūdzība)

некачественный товар ...пятнами то ли от клея, то ли от того, что ее кто то мацал нечистыми руками. Дальше больше... на дне сумки я обнаружила какие то 2 серых пятна непонятного происхождения, а около молнии уже с лицевой стороны - еще одно такое же пятнышко. И вот за эту сумку я заплатила 80 евро! Никогда в жизни я больше ничего не закажу через Membershop.lv! Я постоянно заказываю в интернет магазинах вещи, одежду, обувь, сумки - всегда всем была довольна как слон, пока не столкнулась с этим злополучным сайтом.

Nymph 23.01.2014
Komentāri 0 Interneta veikali

Membershop - par preču " oriģinālumu" (Sūdzība)

par preču ' oriģinālumu' Nopirku membershop.lv Gucci smaržas, kuras nevar būt " oriģināls" , jo zem plēves iepakojuma, kurš nebija bojāts, kastītē smaržas atradās ar korķi uz leju, kastītes oderei viena " ausīte" ielocīta iekšā, otra palikusi ārā. Kad jautāju, kā tas iespējams , jo smaržas ar rokām taču nepako, to dara pakošanas mašīna- man tikai atteica , ka par oriģinālu galvojot, bet kā tas tā var gadīties neatbildēja. Līdz ar to ticības vairs nav nekādas. Iepriekš jau biju " iegrābusies" ar " oriģinālo " Calvin...

Membershop - Krapšanas (Sūdzība)

Krapšanas Vēlos padalīties ar negatīvu pieredzi, iegādājos memberšop zābakus, saņemu jau otraha dienā reaktīvi, mājas uzmērot sapratu uzreiz nav mans modelis, ļoti nērti. Nu protams sazinājos ar veikalu, tika pateikta ka vajagot aizpildit atgriezašanas veidlapu sava profilā izprintet un sūtīt ar pastu atpakaļ. To arī izdarīju. Kad pagāja 12 dienas izdomāju ka jāpazvana lai uzzinātu cik tālu ir process, pārdevēja pa telefonu man atbildēja ka Lietuvas noliktava vēl neesot saņēmuši, par ko man uzreiz...

K Karnite 18.08.2019
Komentāri 0 Apavi

Membershop - Slikta apkalpošana (Sūdzība)

Slikta apkalpošana Atgriezu apavus jo nederēja izmērs, ļoti ilgi jāgaida atbildi, kad nesagaidījis zvanu Sola kad būs bet nekā, nosākuma tēlo ka neko nezina tad kad atrodu pierādījumus pirkuma rekvizītus maina nostāju. It kā apaviem 2 gadu garantija, bet ja apavi saplīst piemēram atlīmējās zole negrib atgriezts naudu, Saka jūsu pašu vaina, tad iesola remontēt, beigās ne apavu ne naudas, nevienam neiesāku šo kompāniju paliksiet bez nekā. Starp citu kad sūtīju zalando, e-apavi nekādu problēmu nebija, 2 dienu laikā atgrieza naudu.

F fils08 09.04.2024