www.sudzibas.lv Ventspils poliklīnika Ārsta slikta attieksme

Ventspils poliklīnika - Ārsta slikta attieksme

Šodien biju uz vizīti pie LOR dD. Tamāras Boguševas. Man ir auss iekaisums, ārstu vajadzēja steidzīgi. Ilgi gaidīt nebija iespējas, tāpēc pierakstījos uz pirmo brīvo laiku. (kaut jau ir pilns internets ar negatīvajām atsauksmēm par viņu). Ļoti vajadzēja medicīnisko palīdzību. Bet atnākot uz vizīti, uzreiz sapratu, ka esmu atnākusi nelaikā. Daktere skatījās kaut kādu izklaidējošo filmu you tube. Viņa uzlika uz pauzes, pateica ka drīkst ienākt un apsēsties, un sākusi aizpildīt iepriekšējas pacientes kartiņu. Es ilgi sēdēju un klusam gaidīju. Bet kad viņa pabeidza, tad sākas kaut kāds murgs. Ar tādu neadekvātu uzvedību es saskaros pirmo reizi. (Man ir 40 gadi un liela pieredze). Viņa tomēr uz mani paskatījās un uzreiz sākusi izteikt man pretenzijas. Pretenzijas bija par čeku, par nosūtījumu...un tad viņa sāka kliegt, ka es esmu atnākusi pie ĀRSTA un viņai nepatīk, kā es sēžu uz krēsla, ka man steidzīgi jānomaina pozu. Es viņai atvainojoši attaisnojos, ka man slima mugura un es nevaru sēdēt savādāk. Palūdzu, lai viņa atļautu man sēdēt, ka es sēdēju. Ar šo lūgumu es viņu vēl vairāk nokaitināju, viņa mani salīdzināja ar prostitūtu. Tad es neizturēju klausīties viņas kliedzienus un aizgāju prom.
Ļoti žēl sava patērēta laika un es paliku bez medicīniskas palīdzības. Es uzskatu, ka poliklīnikai jābrīdina pacientus, ka pie viņiem strādā neadekvāti ārsti un pieņemšana var nenotikt. Naudu par maksas pieņemšanu man atdeva reģistratūrā, bet LOR palīdzību nepiedāvāja. Tagad mokos ar auss sāpēm, bet ārste turpina skatīties YOU TUBE. Neiesaku, pat ja pilsētā nebūs citu ārstu.

J

Tev nekas nepienākas no medicīnas, jo viss ir ziedots urka-fureram kolumbijas atkarības sekmēšanai

B barmaleikin 17.02.2024

Зеленскому?