Meklēšanas rezultāti

Bino.lv - Maldināsana. (Sūdzība)

Maldināsana. Reklāma par bezprocentu aizdevumu 6 mēnešu garumā tāds reklāmas triks vien ir! Kad vairāki aizņēmumi (manā gadījumā trīs) laicīgi atdoti, nākamais aizdevums netiek piešķirts, pamatojoties uz iekšējo uzņēmuma politiku :). Skaidrs - nav izdevīgi darboties bez peļņas, bet vajadzēja rēķināties, ka būs arī klienti, kuri nekavēs atdošanas termiņu.

Extra Credit - BINO.lv - Attieksme (Sūdzība)

Attieksme Sveiki! Kādu laiku atpakaļ ņemu šaij kantori kredītu spēju atmaksat ņēmu atkal līdz bridim ka man sakas finansiālas grūtības vēlējos ar viniem sarunat ka 2x pa 20 eiro varu atmaksat lai sastāda atmaksas grafiku bet ne kladzina ka papagaili ka viņi to nevar izdarit lai pagarina summu, bet saku viniem ka man nav iespējas to izdarit pagarināt jo kāda jēga to darit ja man pēc mēness ne pēc treis mēnešiem un tā talāk nebūs naudas. Taka vēlos teikt ka neiesaku ar šo uzņēmumu ko iesākt tas ka vel viņi nemaz nepārbauda kredīta vēsturi tev tu tik saraksti pieteikumos ko velies viņi tev iedos.

Bonum SIA, Ivars Vītols - Uzmetējs (Sūdzība)

Bonum SIA un tās valdes priekšsēdētājs Ivars Vītols nenorēķinās par sniegtajiem transporta pakalpojumiem. Ar SIA Bonum 2012.gada decembrī vienojāmies par kravas nogādi no Vācijas uz Latviju par kopējo summu 1089.00 EUR. Kravu piegādājām, taču neviens neuzņemas apmaksāt kravas piegādi pilnībā. Dzirdam tikai tukšus solījumus, daļa tika nomaksāta ļoti ilgā periodā un atlikums kas sastāda 306.42 EUR vēljoprojām nav nomaksāts. Samaksāšu par jebkuru lietderīgu informāciju, kas palīdzētu parāda...

Boomi - Nederīgs kods (Sūdzība)

Šodien ieeju Boomi mājas lapā un gribu pasūtīt mūzikas video, uzspiežu uz pogas blakus video "ielādēt" un parādās sekojošs teksts "Jums ir jāpiereģistrējās boomi mājaslapā, vai sūti kodu ******* uz *****!". Tā nu es aizsūtīju kodu, man atsūta atpakaļ sms no boomi "****** ***** nav atrasts!" ... Nu tā jau kārtējā krāpšana! [slēpt]@

Bambino atrakcijas - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Bērnu ballītei bija pasūtīts animators, kuram bija jāizklaidē bērni ar rotaļām, spēlēm un par paildus summu jānovada saima veidošanas meistarklase. Rezultātā saņēmām pasaku tēlu, kas bērniem ne stādījās priekšā, ne ar viņiem spēlēja kādu spēli, pat ne runāja. Izskatījās, ka meitene ir nobijusies it kā pirmo reizi būtu ar bērniem un nezina, ko iesākt. Uzņēmuma vadītājs ir neatsaucīgs un pēc lielām lūgšanām atgriezt gatavs ir tikai piekto daļu no samaksātās summas. Nevienam neiesaku uzticēt...

AtrisinātaBambino24.lv - Krāpšana (Sūdzība)

Pasūtīju preci interneta veikalā bambino24.lv, pieprasa priekšapmaksu, ko arī veicu. Rezultātā prece nav, sazinoties ar veikala pārstāvjiem solīja atgriezt naudu 2 nedēļu laikā, pat pēc mēneša nav nekādas naudas atgriešanas. Sazvanīt veikalu nevar, uz e pastiem arī neatbild.

Olga Rubinova - Procedūra mikro-pigmentācija (Sūdzība)

Procedūra mikro-pigmentācija Olga Rubinova (meistars) veica man procedūru uz lūpām un uzacīm -mikro-pigmentācija. Pēc darba pabeigšanas viņa neiedeva man ne čeku, ne kvītu par veiktajiem darbiem, cenu palielināja pati pēc procedūras beigšanas, neskatoties uz to, ka summa bija norunāta jau iepriekš pa tālruni, zāles arī pārdoda par palielināto cenu un bez atļaujas. Nelikumīga darbība par palielinātu cenu!

L Līga 09.11.2016
Komentāri 2 Pakalpojumi

Jevgenijs Dubino - treideris krapnieks (Sūdzība)

Jevgenijs Dubino 25 gadu vecs,liek ss.lv sludinajumus kaa profesionals forex treideris, kurs sola nerealus pelnas % no iegulditas summas kaa sakuma kapitalu prasa 200 vai 700eiro , ari ligumus vins sledz, bet beigas jus tiekat apkrapts un telefons netiek celts augsa, neticiet nevienam vina vardam, profesionaali sprauz batonus ausis.

Bona Res SIA - Krāpšana (Sūdzība)

Esiet uzmanīgi! Uzņēmums "Bona Res" SIA apkrāpj cilvēkus, maldina, izkrāpj nekustamos īpašumus! Iepazīstina ar vienu līguma eksemplāru, bet ļoti veikli samaina līgumus pie notāra tieši pirms parakstīšanas! Ja arī jūs esat cietis no "Bona Res" SIA, droši varat vērsties valsts policijā! Ir uzsākta izmeklēšana un ierosināta krimināllieta par krāpniecību. Jo vairāk liecinieku un cietušo atsauksies, jo vieglāk būs strādāt izmeklētājiem!

E EWE40 13.12.2023
Komentāri 1

VSAA un NVA - Apkrāpt banānu republiku, slikts serviss (Sūdzība)

Labdien banānu republikas iedzīvotāji! Esmu 25 gadus vecs jaunietis kurš ļoti aizraujās ar IT un kuram jau darba stāžs būs tūlīt 6 gadi, vēl ne reizi neesmu bijis bezdarbniekos, tā nu sanāca, kamēr meklēju jaunu darbu, pieteicos bezdarbniekos, ierakstot vienkārši latvija.lv bezdarbnieki. Viss labi, atnāca apstiprinājums uz tel, iesniegums ir saņemts VSAA utt. Nu ko, paiet divas nedēļas un VSAA zvana, ka nav otrs iesniegums uz NVA, nē nu jauki, un diemžēl neko tur izdarīt nevar, jāraksta NVA...

BENU aptieka ALFA - Грубое общение с покупателем (Sūdzība)

9. Martā 2019. Gadā benu aptiekā alfā, man rupjā formā lika izdzēst fotogrāfiju, kuru es bildēju, lai mājās izlasīt instrukciju par acu krēmu. Uz manu pieprasījumu parādīt dokumentu, kurš aizliedz bildēt, man atbildēja rupji un ar draudējumiem, bet tā arī neparādīt dokumentu. Uz aptiekas durvīm ir klāsts ar aizliegumiem, bet nav aizlieguma fotografēt. Alfas Benu aptiekas menedžera uzvedību ir nepieņemama un rupja. Zvanīšu patērētāju tiesību aizsardzības sabiedrība.

D Dorika 09.03.2020
Komentāri 2 Aptiekas

Vidzemes slimnīca - Baumaņa infekcija (Sūdzība)

Baumaņa infekcija Vidzemes slimnīcā guļ jau otro mēnesi pacients pēc furnje gangrēnas operācijas, kas ir inficēts ar baumaņa infekciju. Tas tiek izvazāts pa vairākiem stāviem, vienu brīdi pat varēja ratiņkrēslā pārvietoties pa gaiteņiem. Pašlaik ir ielikts kaut kādā remontējamā skabūzī - skaitās karantīna. Dakteri protams staigā šurpu turpu, neko īpaši virsū aizsardzībai neģērbjot. Jā tuviniekiem vajag to plāno kombinezonu, cimdus, bahilas... Bet ko tas maina, ja slimnieka drēbes tiek dotas uz mājām mazgāt, ja...

Sendija Lūsiņa, ex Sia Bērnu rati īpašniece un TFK ratu izplatītājs Sia Beno reğ.nr.40003874193. - Slikts serviss,garantijas laikā vilcinās ar jaunas detaļas piegādi (Sūdzība)

2015.gadā nopirkām TFK ratus no Sendijas Lūsiņas Sia Bėrnu rati ,2016. gadā ratu jumtā salūza detaļa,kuru atzina ká ražotája vainu, garantija 2 gadi.Lūsiņa no sevis atbildību uzlika uz Beno, TFK ratu izplatītāja LV,sákumá atsaucīgs,būs jauna detaļa,krava jau ceļā,solījumi par bonusiem par ilgo gaidīšanu,tad pazuda,vairs neatbildeja uz tel.zvaniem,8mēn muļķoja,neko neatrisināja!sazinoties ar [slēpt]@buggy.de(par ko ieteica ratiņi.lv internetveikals,jo arī bija pieredze par preču ilgo gaidīšanu...

SIA Klimahouse - Krāpnieks Armando Benīnī (Sūdzība)

NVA.gov.lv sludinās ,,uzņēmējs,, itālis Armando Benīnī. Tagad vajadzīgs flīzētajs un autovadītājs. Sola 700ero mēnesī. Neticiet, vairāk par 10 eirikiem neredzēsiet. Pliks kā baznīcas žurka. Bija jau tāds ,,uzņēmējs,, Joahims Zīgerists pensionārus ar sapuvušiem banāniem baroja, šis eksemplārs ir tas pats. Visu teātri spēlē kopā ar savu tulci Līgu Brīvību. Tagad no Jūrmals bāzēsies Ķegumā. Jūrmala piedodiet jau piedirsta, jāmeklē jaunas vietas.Meistari, autovadītāji, ja gribiet palikt bez algas, tad uz priekšu!!!!

V vigo28 03.03.2015
Komentāri 2 Būvniecība

gta samp - ne pa temu liek man banu (Sūdzība)

ne pa temu liek man banu man nepatik tas ka man ne pa temu liek gta samp banu un ta visu laiku un mani bano ari par to ka es lietoju cheatus un man itka bija hax bet ta nebija... un es pat sodienu nebiju samp.lv serveri tiko iegaju man tgt parada ka man ir bans

Kuku Milis SIA / Valmiera K Baumaņa 9 - Slikts serviss (Sūdzība)

Neiesaku iet pēc kūkām uz kūku Mīlis Valmiera k Baumaņa 9 kur pārdod vecas vai ari nepareizi glabātas (tā bija medus kūka) vēlējos pārrunāt ar pārdevēju kura tajā diena pārdeva un atnāca vel viena darbiniece iespējams vadītājā viņas novel problēmu uz manam brokastu maizītēm un nevēlējas risināt situāciju tāpēc es ari rakstu sūdzību lai izlasot zin ka labāk tur neiet citādi var dabūt ātras kājas neiesaku iet uz šo iestādi protams ka es tur kājas nesperšu nekad nekad.

Kuku Milis SIA / Valmiera K Baumaņa 9 - Slikts serviss (Sūdzība)

Neiesaku iet uz KUKU MILIS VALMIERA K Baumana 9 est kūkas Tur pārdod vecas vai ari nepareizi glabātas kūkas vai ari izpārdod vecas Pārrunājot ar tas dienas pārdevēju un otra bija laikam vadītajā Viņas uzstāj uz to ka man slikti palika no brokastu maizītēm Viņas neatzina savu vainu Tāpēc es ari rakstu lai citi izlasot manu rakstu padoma kur iet ( tā bija medus kūka ) NEVIENAM NEIESAKU IET UZ SO IESTADI Bet ja grib ātras kājas tad var iet.

Bonum Group Māris Urbāns - Negodīgs (Sūdzība)

Bonum Gruop Maris Urbāns! Neieteiktu ar šo cilvēku un uzņēmumu sadarboties jo kad pienāks laiks rēķinu atmaksai tad sāksies atrunas un telefona necelšanas un ja kkā sanāks sazvanīt viņu tad pateiks kad ļoti bij aizņemts utt, bet atzvanīt viņš diemžēl nemāk🤷‍♂️tautai savi varoņi ir jāzin lai nekļudītos kā musu uzņēmumam tas gadijās.

Bonum Group - Krāpšana (Sūdzība)

Māris Urbāns, pārstāv uzņēmumu SIA BONUM GROUP(kafejnīca Kurbads ledushallē un apsaimniekotājs VBG PARK Ķekavas loģistikas parkā) jau pus gadu nespēj norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem, tukši solījumi. iesaku ar Māri sadarboties tikai ar priekšapmaksu.

Benu Aptieka - Preces neatbilstība (Sūdzība)

Preces neatbilstība Iegādājos medicīniskās maskas bērniem - uz iepakojuma norādīts, kas paredzētas bērniem un arī aptiekas darbinieces norādīja, kas tās ir paredzētas bērniem. Izrādījās, ka tās ir tikpat lielas vai lielākas kā pieaugušo, līdz ar to nelietojamas, jo krīt nost un pienācīgi nenosedz muti un degunu. Uzskatu to par klientu maldināšanu.

* **11456** 10.02.2022
Komentāri 1 Aptiekas